Meklējot savu JOGU – 9 interneta vietnes jogas vingrinājumu apguvei

Yoga internetā

Valērija Sagun (Valerie Sagun) ir māksliniece un jogas praktizētāja, kas ir pozitīvi radikāla sevis mīlestības entuziaste no ASV un kuras mājas lapā varēsi nodarboties ar jogu gan ar YouTube video palīdzību, gan pasūtot jogas grāmatu “Big Gal Yoga”. Mājas lapā atradīsi arī saiti, kur iegādāties jautrus legingus un, protams, Valērijai ir arī konts Instagram @BigGalYoga, kur ikdienā iedvesmoties sevis mīlestībai, dažādām jogas asanām un galu galā arī par to, ko vilkt mugurā.

Jasmīne Stenlija (Jessamyn Stanley) saka, ka ir iemīlējusies jogā un ar augstākas intensitātes Vinyasa jogas palīdzību māca tikt pāri emocionālām barjerām ikvienu savu jogas skolnieku. Atraktīvā, drosmīgā un sevi mīlošā jogas skolotāja savā Instagram kontā @mynameisjessamyn iedvesmo vairāk nekā 400 tūkstošu sekotāju un noteikti iedvesmos arī Tevi! Jasmīne uz plus size jogu skatās ļoti reāli, piedāvājot līdz 10 minūtēm garus vingrojumus, kas būs pa spēkam ikvienam iesācējam.

Laura E. Bērnsa (Laura E. Burns) dalās savā pieredzē ceļā uz sevis mīlestību. Arī caur jogas prizmu. Laura sevi uzskata par traku feministi, kuras uzdevums ir iemācīt arī citus iemīlēt un cienīt savu ķermeni tieši tādu, kāds tas ir un, viņasprāt, joga šeit var ļoti palīdzēt. Instagramā atradīsi Lauru @radicalbodylove

Dažas Youtube vietnes

Praktizēt ar Valēriju un Lauru iespējams arī www.omstar.com, kas, pēc pieredzes, ir brīnišķīgs veids, kā vispār uzsākt jogas praksi, jo sākumā ir tā, ka dari, bet saprast nesaproti neko no tā, ko dari. Nebaidies – tas ir normāli un tā ir bijis praktiski visiem. Arī man. Dari to mājās, neviena netraucēta. Izdari tik, cik vari un to, ko vari. Neklausi skolotāju, ja pati jūti, ka nevari ieņemt kādu jogas pozu, jo ķermenis nav pārlieku jānoslogo, kur nu vēl jāsāpina. Ieklausies sevī, esi godīga pret sevi un savu ķermeni un galvenais izbaudi laiku kopā ar sevi un jogu.

Es ceru, ka šī informācija Tev noderēs un iedvesmos un ceru, ka tiekamies nākamajā rakstā par tēmu JOGA. Ja Tev ir idejas vai jautājumi, par ko vēlies zināt vairāk, lūdzu, raksti uz MORETHANSIZE redakciju vai man IG kontā @nordicyogagirl un es centīšos palīdzēt.

Autors: Elīna Vanaga

0 replies on “Meklējot savu JOGU – 9 interneta vietnes jogas vingrinājumu apguvei”