Meklējot ideālo roku krēmu

Ir novembris – mēnesis, kad mainās gaismas daudzums mūsu ikdienā, un sākas apkures sezona (vismaz šogad), kā rezultātā dažādi ķermeņa kopjošie krēmi tiek lietoti daudz regulārāk. Citam tas nozīmē, ka jāiet uz veikalu pirkt kāds labs roku krēms, Elīnai tas nozīmē izvēlēties pēc tās dienas noskaņojuma ,kuru šodien zieķēs. Varbūt tie krājēja (hoarders) raksti šķiet smieklīgi, bet šoreiz Elīnas gadījumā ir neliels attaisnojums – viņa visu dzīvi cīnās ar ekzēmām, kuras visbiežāk dzīvo tieši uz rokām, tāpēc, laikam mainoties, rokas kļūst ļoti raupjas, un, kad ekzēmiķiem rokas kļūst sausas, āda sāk plīst, tāpēc, lai tas nenotiktu, rokassomiņā glabājās kādi 3 roku krēmi vienlaicīgi. Te nu Elīna ir apkopojusi savus roku krēmus un piedāvā nelielu recenziju par tiem.

kinetics Brazilian Lime & Cedar Lotion

kinetics noteikti ir viens no Latvija VAR! stāstiem, iekarojot tirgus visur pasaulē, un, kas pats galvenais, kinetics nagu lakas ir vienas no labākajām, kādas esmu lietojusi, turas vismaz nedēļu, ir lieliska toņu izvēle un nagi jūtās lieliski – vismaz man. Par šo roku losjonu gan īsti to nevaru teikt, jo īsti nekādu tā iedabrību man neizdevās sajust uz savām rokām, kas nedaudz apbēdina, bet dzīvē gadās arī tā. Teikšu, ka krēms pats par sevi ir ļoti patīkams, ātri iesūcas ādā un neatstāj nekādas pēdas, tikai efektu arī.

CAUDALIE vīģes roku krēms

Kā jau tika minēts lūpu balzāmu rakstā, šī kosmētikas firma man ir pilnīgs atklājums, diemžēl tā man ir dāvināta un, cik esmu meklējusi, īsti Latvijā neesmu redzējusi (nesen dzirdēju, ka lidostā esot). Ja nu sanāk redzēt lūpu balzāmu, roku krēmu vai jebko citu no šī zīmola iesaku, ņem ciet! Roku balzāma iedarbība saglabājās ilgu laiku, kurā rokas ir it kā pārklātas ar tādu mazu maigu kārtiņu, un tās kļūst ievērojami maigākas. Šis balzāms man nedaudz uzlaboja ekzēmu situāciju uz pirkstiem, kas nozīmē, ka balzāmam ir dziļāka iedarbība. Neitrāls, bet ļoti patīkams aromāts, tas gan laikam tikai tiem, kuriem patīk vīģes aromāts. Cik redzams zīmola mājas lapā, šī kosmētika ir arī bez parabēniem un citām ķermenim un dabai nedraudzīgām lietām.

ISANA Handcreme

ISANA pieejamā gala kopjošā vācu kosmētika, kas, manuprāt, ir savai cenai atbilstoša. Nekādu lielisku rezultātu, protams, ka tā nedod uzreiz, bet domāju, ja šo roku krēmu lieto regulāri, rokas sausumu tā arī nesajūt. Pašai diemžēl nav izdevies nekad ilgstoši lietot šo kosmētiku, jo tā ir samērā kodīga ekzēmām, kā rezultātā kairina ādu un, lai gan rokas ir mīkstas, īsta labuma no krēma nav. Zinu, ka šim zīmolam ir daudz un dažādu smaržu krēmu, kā arī īpaši ārstnieciskie varianti bargākām ziemām.

Neutrogena Hand Creme

Norvēģu klasiska, atceros kādreiz šim produktam bija reklāmas, kur zvejnieks ziemā uz kuģa smērē šo krēmu uz rokām, un es nodomāju, nē, nu ja viņam palīdz, tad man jau noteikti palīdzēs. Un tā arī ir – krēms ir ļoti labs, tiesa gan, lai superīgā iedarbība saglabātos, pēc manas pieredzes to nevar lietot nepārtraukti, tas jālieto ar pārtraukumiem, kas lielāki par 6 mēnešiem. Es vienmēr izvēlos šo klasisko krēmu, esmu mēģinājusi vairāk krēmveidīgus un nagiem saudzīgākus, kas nebija mani favorīti – bija jāatdāvina. Ja nu šogad mūs sagaida barga ziema, tad noteikti iesaku šo krēmu, jo par šo cenu neko labāku īsti nav izdevies atrast.

&otherstories lielie iepakojumi roku krēmiem

Esmu lietojusi vairākus šī zīmola lielā iepakojuma roku krēmus un varu teikt, ka diemžēl tiem nekādu efektu nejūtu. Tie ir samērā šķidri, ar ļoti intensīvu aromātu, kas smaržo pa pus istabu, un tas ļoti ilgi saglabājās uz rokām. Tiesa gan šiem krēmiem ir ļoti ērts iepakojums ar dozatoru, kas ir ērts turēšanai pie gultas vai uz darba galda, kur tas būs pa rokai tieši tad, kad tas ir nepieciešams.

MADARA COSMETICS deep moistorize hand cream

Atzīšos, ka šo krēmu lietoju pirms kāda gada, kad iegādājos to leģendārajās 40% atlaižu dienā. Lietoju, šķita labs, bez wow efekta. Bet teikšu atklāti, ka šim krēmam es līdz galam iespēju nedevu, jo vienā dienā tas bija atvēries un izplūdis pa visu manu somiņu. Pēc šāda gadījuma noteikti ir jāapdomājas, vai tu vari šim iepakojumam uzticēties, un mana atbilde bija nē. Tāpat izvēloties MADARA COSMETICS, aicinu no sākuma kārtīgi pasmaržot produktu, jo domāju, ka kādam šis īpašais zīmola aromāts var būt tieši tas, kas vajadzīgs, bet citam – tieši otrādi.

margarita KUNO KREMAS

Šis ir mans mašīnas dežūrkrēms – jā, man ir arī tāds. Pagājušajā vasarā devos vienas dienas ceļojumā uz Palangu, kur uz galvenās gājēju ielas bija zivtiņu pedikīrs, kas bija fantastisks, pēc kura man prasījās saziest kājas, iebraucot LIDL atradu šo krēmu. Teikšu kā ir  – smiltsērkšķi nav mana garša, smarža un izskats ar tāds jocīgs, bet šis krēms ir ļoti labs, pat pārsteidzoši labs. Jā, tas nav roku krēms, bet universālais krēms, kas maksā vienu vai divus eiro, bet efekts ir labs un paliekošs – gan rokām, gan kājām. Tā kā, ja nu tavi ceļi ved uz Lietuvas LIDL, iesaku paķert šo krēmu.

&otherstories mazie roku krēmi

Šoreiz &otherstories produkti ir iedalīti divās sadaļās, jo es esmu īsts mazo krēmiņu fans. Nezinu, kāda un kāpēc ir atšķirība formulās, jo smaržas ir pieejamas tās pašas, bet šos mazos krēmiņus iesaku. Tie ir lieliski rokassomiņās, droši aizskrūvējami un šobrīd arī ļoti aktuālā iesaiņojumā. Efekts no šiem krēmiem ir paliekošs, rokas kļūst paliekoši mīkstākas. Diemžēl h&m vēl nav uz Rīgu atvedis savu mazo brāli &otherstories, bet, ja nu sanāk ārzemēs satikties ar šo veikalu, tad zini, ka, aiznesot vecā krēma iztukšoto iepakojumu, saņemsi 10% atlaidi jaunajam krēmam.

L’Occitane En Provence roku krēmi

Ar šiem roku krēmiem iepazinos zīmola adventes kalendārā un jāsaka, ka tagad lietoju tikai šos krēmus. Katram no tiem ir cits aromāts un jāsaka – arī efekts. Ir ļoti biezi, ultra mīkstinoši krēmi, tad ir tādi vieglāki, domāju, ka pavasarim domāti ar patīkami atsvaidzinošiem aromātiem. Vajag patestēt un paskatīties, kas tieši tevi uzrunā, bet šos krēmus noteikti var ieteikt. Un vēl pie viena iesaku arī kāju krēmu no šī zīmola, tas gan man ir vienīgais, un, iespējams, ir labāki, bet manas kājas pēc šī kāju krēma ir super-mīkstas jau kādu nedēļu.

THE BODY SHOP Hemp Hand Creme

Šo krēmu man uzdāvināja draudzene Ziemassvētkos pirms gada, un šķiet, ka šī krēma dēļ man pagājušajā ziemā īpaši nebija problēmas ar rokām – tās nebija sasprēgājušas, sausas, viss bija kā pienākas. Krēms ir ļoti barojošs un pat nedaudz sildošs, un lieliski aizsargā rokas no visa, kā ir jāaizsargā ziemā. Uzreiz teikšu, ka ir divas lietiņas, kas man ne pārāk patika – viens ir aromāts, bet, ja patīk kaņepes aromāts, tad šis nebūs faktors. Otrs – krēms atstāj treknu kārtiņu uz rokām, kas nozīmē, ka, ja tu strādā ar papīriem, darba laikā īsti smērēt rokas ar šo krēmu nebūtu ieteicams. Bet, ja ir nepieciešams kas super-aizsargājošs un mīkstinošs, šis būs risinājums.

0 replies on “Meklējot ideālo roku krēmu”