L’ORÉAL PARIS X BALMAIN PARIS: EKSKLUZĪVA COLOR RICHE LŪPU KRĀSU KOLEKCIJA

Balmain estētika satiek jaunu auditoriju ar pasaulē iemīļotāko lūpu krāsu L’Oréal Paris Color Riche. Augstās modes stilīgākais radošais direktors Olivers Rustings apvieno spēkus ar Parīzes Modes nedēļas skaistuma partneri L’Oréal Paris, lai sniegtu spēku sievietēm visā pasaulē. “UNITED, WE ARE INVINCIBLE” (kopā mēs esam nepārspējami).

Olivier Rousteing un Balmain sniedz savu ikonisko vīziju un radošo virzību L’Oréal Paris lūpu krāsai Color Riche pirmajā, kopīgajā skaistumkopšanas kolekcijā. Baltijas valstīs pieejami desmit progresīvi modes toņi, kas balstīti uz krēmīgo un matēto lūpukrāsas formulu, iedvesmojoties no trim modes šovu tēmām, kas definē Balmain modernās ciltis. Katra no ciltīm akcentē atšķirīgu sievišķības formu, paužot to ar kādu dārgakmeni: zaļais marmors simbolizē Safari skaistumu un būtību, onikss glamūro augsto modi un malahīts roķīgu stilu. Katra piedāvā unikālus toņus, starp kuriem ir trīs īpaši izceļami toņi, “zvaigznes”. Turklāt katrai ciltij un tonim ir nosaukums, attieksme un spēka vēstījums, kas uzrunā sievietes visā pasaulē un mudina cildināt atšķirīgo.

SAFARI TRIBE – SAFARI CILTS

Urban Safari smeļas iedvesmu no tuksneša ar smalkiem smilšu toņiem labākajām nākamās paaudzes nude lūpām. Reibinošais un ēteriskais Safari super modernais pelēkais tonis rada eksotisku, urbānu stilu. Fever, drudžaini sarkanais tonis līdzinās karstas lavas eksplozijai, apveltot smaidu ar iekāri.

“Safari apliecina mūsu mīlestību pret spēcīgajām sievietēm, karotājām – mūsu Balmain armiju, kā arī, protams, piedzīvojumu un safari tēmām, kas iedvesmojušas tik daudzas manas kolekcijas.
Toņu nokrāsas iedvesmojusi zeme, atgādinot Amazones džungļu intensitāti un skaistumu, nebeidzamo tuksnesi, iespaidīgās Amerikāņu vesternu klintis. ” Apliecina Olivier Rousteing, Balmain Paris radošais direktors.

ROCK TRIBE – ROKA CILTS

Bezbailīgā un enerģiskā Rock kolekcija izraisa apsēstību un transformē Balmain raksturīgās stilīgās šķautnes spilgtās lūpu krāsās, kas sniedz dinamisku enerģiju visām etniskajām grupām. Freedom ir galvenais tonis, elektrizējoši violets ar piesātinātu, Balmain ciltij unikālu magnētismu. Rūgtās šokolādes brūnais tonis Power būs piemērots randiņiem, sniedzot bezbailīgu attieksmi jebkurā pasākumā. Abi toņi izskatās nepiespiesti dabiski tumšas ādas krāsas un satriecoši stilīgi gaišas ādas krāsas īpašniecēm. Legend ir modes šoviem piemērots pelēki brūns tonis, ko iedvesmojis krokodilādas izmeklētais stilīgums.

“Ikviens, kurš mani pazīst, zina, ka es nevaru nošķirt mūziku no modes. Šie Rock toņi atspoguļo tēmas, kas bijušas svarīgas gan nesenajās modes skatēs, gan manā dzīvē (un kas patiešām padara mūziku iedvesmojošu) – pārkāpt noteikumus, dumpoties un vienmēr palikt uzticīgam sev. “Olivier Rousteing, Balmain Paris radošais direktors

Iegādāties var tirdzniecības vietās Drogas un tiešsaistē 1a.lv, ieteicamā cena EUR 14.99.

COUTURE TRIBE – MODES CILTS

Couture kolekcija godā Balmain vēsturisko augstās modes izcelsmi. Cieņas apliecinājums greznībai, ar kuru modes namu saista no pašiem pirmsākumiem. Galvenais tonis Confidence maģiski pārklāj lūpas, to var lietot virs citiem toņiem, jo šis patiesi pērļainais tonis piešķir sejai mirdzumu līdzīgi kā vizuļojoša Balmain kleita izdaiļo augumu. Atbrīvojošs, neatvairāmi piesātināts zīdkoka ogu tonis sniedz sievietēm īpaši nokaitētu dramatismu, ļaujot pilnībā apzināties savu spēku. Dominējošais, kaislīgais tumšsarkanais tonis ideāli pieskaņosies viņas kaislīgajai būtībai. Kamēr Confession ir persiku nude tonis, kas mudina atzīties un dāvāt mīļotajam neaizmirstamu skūpstu.

Couture modes toņu izlase godā Balmain modes vēsturisko izcelsmi un šarmu, kas kopš M. Balmain ateljē atvēršanas pirmsākumiem saistās ar šo namu. Lai cik moderns būtu mūsdienu siluets, mana komanda un es nekad neaizmirstam mūsu saknes un vienmēr iedvesmu meklējam mūsu lieliskajos arhīvos.” Tā Olivier Rousteing, Balmain Paris radošais direktors.

0 replies on “L’ORÉAL PARIS X BALMAIN PARIS: EKSKLUZĪVA COLOR RICHE LŪPU KRĀSU KOLEKCIJA”