Līgums ar zīmolu jeb Morethansize komanda slavenu zīmolu reklāmas kampaņās

Pastāv viedoklis, ka stilu un modi kopš 20. gadsimta vidus diktē vīrieši –  homoseksuāļi. Šo faktu pierāda modes un skaistuma nozares skaļāko personību intervijas un viņu privātās dzīves atspoguļojums preses telpā. Proti, apzināti vai nē, tomēr jāpiekrīt, ka pastāvošie skaistuma ideāli 20. gadsimta nogalē un 21. gadsimta sākumā ir visai robusti, jauneklīgi puiciski un androgēni.

Jau šobrīd daudzi no plaša patēriņa segmenta zīmoliem par savu reklāmu sejām izvēlas nestandarta auguma un vecuma sievietes, tādējādi apliecinot, ka apzinās reālo sieviešu aprises un neatbilstību augstās modes censoņu radītajiem skaistuma ideāliem un standartiem. Taču luksusa un vidējā tirgus segmenta daļas zīmoli turpina iedvesmot ar savām reklāmas kampaņām, kurās galveno lomu spēlē augstās modes etalonu standartiem atbilstošas meitenes.

MORETHANSIZE komandas foto eksperiments pierāda – nestandarta sievietes, kādas esam mēs, lieliski izskatās vienmēr un visur, arī slavenu zīmolu reklāmas kampaņās!

Foto: Juris Šulcs

Modeles : Zanda Ekšteine, Brigita Dambe, Nataļja Stugle /Stils : Indra Salceviča/stilista asistents : Anda Rolanda Breimane /grims: Jana Kozlova/Apģērbs, aksesuāri: Halens.lv, Debenhams, Parfois, Lindex

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.