Lavanda Tavos matos – Botanicals Fresh Care jaunā līnija

Botanicals Fresh Care ir studija, kas izveidota, lai radītu izmeklētus matu kopšanas produktus ar botāniskām sastāvdaļām. Katrā produktu izstrādes posmā ražotāji, lauksaimnieki, botāniķi un ķīmiķi apvieno savu aizrautību un zināšanas, lai atrastu labākos botāniskos komponentus pasaulē. Tiek radīti jauni īpaši efektīvi sastāvi ar patīkamu tekstūru un aromātu, nelietojot silikonus, parabēnus un krāsvielas. Liela vērība tiek pievērsta ilgtspējībai, sadarbībai un sabiedrībai.

Dabas iedvesmotais Botanicals Fresh Care zīmols ir nācis klajā arjaunu matu kopšanas produktu līniju – LAVENDER SOOTHING CONCOCTION, kas satur organisku lavandas ēterisko eļļu no Provansas Francijā, lai nomierinātu un mitrinātu jutīgu galvas ādu un matus. Lavandas ēteriskā eļļa, pazīstama ar tās nomierinošajām un ārstnieciskajām īpašībām, ir spēcīga sastāvdaļa, ko izmanto pat visjutīgākās ādas dziedināšanai.

Šī matu kopšanas līnija sastāv no: jutīgu galvas ādu nomierinoša šampūna bez sulfātiem; smalkus matus mitrinoša kondicioniera; aizsargājošas maskas ar 98% dabiskas izcelsmes sastāvdaļām; galvas ādu un matusmitrinošas eļļas, kas paredzēta lietošanai pirms šampūna. Līniju ieteicams lietot smalku matu un jutīgas galvas ādas īpašniecēm.

Botanicals Fresh Care LAVENDER SOOTHING CONCOCTION matu kopšanas produktu līnija ir bagātināta ar augstvērtīgu organisku lavandas ēterisko eļļu, sojas un kokosriekstu eļļām. Produkti nesatur sulfātus, silikonus, parabēnus un krāsvielas. Līnijas produktu iepakojumi ir pilnībā izgatavoti no otrreizēji pārstrādātiem materiāliemun piemēroti vegāniem.

Pieejama no marta ekskluzīvi Drogas veikalos.

Rekomendējamā plaukta cena: 8,99 – 9,99 EUR.

0 replies on “Lavanda Tavos matos – Botanicals Fresh Care jaunā līnija”