LAURA IKAUNIECE-ADMIDIŅA – JAUNĀ ORIFLAME VĒSTNESE LATVIJĀ

Oriflame izpratnei un vīzijai par skaistumu šodien un rīt ir daudz plašāka nozīme nekā vienkārši lieliska izskata nodrošināšana. Skaistums nozīmē arī to, kā mēs jūtamies un kā dzīvojam savu dzīvi, cik veselīgi un aktīvi mēs esam, kā piepildām savus sapņus un bagātinām sevi caur pozitīvām pārmaiņām.

Domājot par to, Oriflame uzsāk sadarbību ar sportisti – Lauru Ikaunieci-Admidiņu, kura kļuvusi par zīmola vēstnesi.

Komentē mārketinga direktors Baltijas valstīs Egmonts Gāliņš: “Ļoti priecājos par līdzšinējo sadarbību un mūsu turpmākajiem plāniem. Laura Ikauniece-Admidiņa ir tik iedvesmojoša personība un sportiste – skaista sieviete ar veselīgu dzīvesveidu un uzvarētājas attieksmi. Viņa ideāli atbilst Oriflame svarīgām un īstenotām vērtībām!”

Jaunā zīmola vēstnese citu aktivitāšu starpā piedalīsies kā modele Oriflame katalogos un virzīs noteiktus produktus un produktu līnijas Beauty un Wellness kategorijās.

2016. gadā Laura Ikauniece-Admidiņa tika atzīta par Latvijas labāko sportisti. Laura apbur ne tikai ar ārējo skaistumu, bet arī savu nezūdošo cīņas sparu un mērķtiecīgumu, kas palīdzējuši viņai sasniegt ne vienu vien virsotni savā sportistes karjerā. Taču pats galvenais – Laura ir ļoti sirsnīgs un atvērts cilvēks, un viņas stāsts ir pierādījums tam, ka smags darbs un ticība sev ir galvenie priekšnosacījumi ceļā uz veiksmi un panākumiem.

Laura Ikauniece-Admidiņa: “Man ir liels pagodinājums kļūt par Oriflame vēstnieci Latvijā. Manā skatījumā skaistums nav tikai ārēja izpausme. Tā ir arī iekšēja pārliecība par sevi. Ikviena sieviete ir skaista. Es novēlu vairāk uzdrošināties un pieņemt dzīves izaicinājumus, nebaidoties, ko par to padomās apkārtējie cilvēki. Esiet pārliecinātas par sevi, vairāk smaidiet un jums viss izdosies.”

Oriflame ir 1967. gadā dibināta tiešās tirdzniecības skaistumkopšanas kompānija, kas šobrīd darbojas vairāk kā 60 pasaules valstīs. Kompānijas plašo produktu klāstu veido Zviedrijā radīti, dabas iedvesmoti un inovatīvi skaistumkopšanas līdzekļi, kas pie patērētājiem nonāk, pateicoties 3 miljoniem Oriflame Skaistuma Konsultantu, veidojot 1,5 miljardu lielu ikgadēju pārdošanu. Oriflame darbības principu pamatā ir cieņa pret cilvēkiem un dabu, kas atspoguļojas kompānijas nostādnēs sociālos un vides jautājumos. Oriflame visā pasaulē atbalsta labdarību un ir viena no Pasaules Bērnības fonda līdzdibinātājām. Mēs esam Luksemburgas kompānijas grupa ar galvenajiem birojiem Luksemburgā un Šveicē. Oriflame Cosmetics akcijas kotējas Nasdaq OMX Nordic fondu biržā.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.