Latvijas Slavenības Vāc Tukšas Džina Bundžas

***

Šovasar vairākas Latvijā pazīstamas personības savos sociālos medijos tika manītas pozējot ar tukšām džina alumīnija bundžiņām. No sākuma šķita, kas tas bija kāds flash-mob, tomēr pavisam nesen atklājies, ka tas ir sociālais mākslas izaicinājums, kurā pašmāju slavenības un pazīstami cilvēki ķēdes principā bija nominējuši citus, lai veidotu mākslas instalācijas, kas atspoguļotu tēmu “Vasara Latvijā”.

Kopumā izaicinājumā piedalījās ap 25 cilvēkiem. Uzdevums bija pavisam vienkāršs – no tukšām Hartwall Original Long Drink bundžiņām izveidot mākslas objektu. Akcija ir noslēgusies un tajā piedalījās TV sejas: Lelde Lietaviete un Aivis Ceriņš, modes žurnāliste Anita Sedliņa, modes mākslinieki: Jevgēnija Dorošenoka, Indra Salceviča, Betija Sadauska un Olga Peterson, blogeri: Bea Jonīte, Jaroslavs Barišņikovs un Sergejs Hatanzejskis, multi-mākslinieks Kašers, mākslinieks Kaspars Groševs, mūziķis Jānis Krīvēns, radošā apvienība Spiediens un citi.

Pēc izstādes svinīgās atklāšanas, kas norisināsjās 8. septembrī, darbi tiks eksponēti mākslas centrā un galerijā NOASS visu septembri.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.