klientu vakars kopā ar Indru Salceviču veikalā Debenhams

Pēdējo divu gadu laikā lielo izmēru mode ir būtiski attīstījusies. Aizvien vairāk dizaineri un zīmoli ik sezonu prezentē jaunas pluse size kolekcijas, taču veidojot garderobi, nav nepieciešams nopirkt pusi veikala sortimenta, bet jāatceras, ka garderobe ir jāveido gudri – iegādājoties tikai bāzes lietas, piemēram, klasisku kleitu, džinsus, svārkus, kreklu, t-kreklus un kādu no sezonas aktualitātēm akcentam! Debenhams sadarbībā ar Morethansize interneta žurnāla galveno redaktori un stilisti Indru Salceviču ir apkopojis vairākus ieteikumus un padomus, ko ņemt vērā, izvēloties šīs sezonas plus size apģērbus.

Boyfriend vai skinny stila džinsi / džinsu apdruka

Bikses, kas izskatās lieliski arī lielo izmēru dāmām, būtiskākais noteikums ir šīs bikses pareizi sakombinēt ar pārējo apģērbu, lai augums netiek nepareizi sadalīts. Nevajag baidīties no trakām un jauneklīgām lietām, šobrīd aktuālākā tendence ir džinsu bikses ar izšuvumiem. Nav nozīmes, cik jums ir gadu, galvenais ir izvēlēties pareizās apģērbu proporcijas

Kontrastējošas krāsu kombinācijas

Viena no spilgtākajām šī gada pluse size modes tendencēm ir koši un kontrastējoši apģērbi. Jums ir tiesības veikalā neskatīties uz melno krāsu, bet izvēlēties pēc sirds patikas košu apģērbu, lai savu izskatu padarītu modernāku. Vasarā priekšroku dodat koraļļu tonim, sarkanai, bordo un zilai krāsai.

Kleita, kas atbilst ķermeņa formai

Padoms, kas ir svarīgs jebkurā sezonā, izvēlieties piegriezumu, kas ļaus jums izcelt sava ķermeņa skaistākās aprises. Izvēloties kleitu, nekad nepērciet izmēru mazāku, protams, ir svarīgi sasniegt jaunus mērķus, taču, ja kleita, ko iegādāsieties jums būs par mazu, tā pazeminās jūsu pašpārliecinātību. Vasarā pastiprinātu uzmanību ir vērts pievērst mežģīņu kleitām, mežģīnes padarīs jūsu izskatu izsmalcinātāku.

Zīmuļveida svārki

Vieniem zīmuļveida svārkiem būtu jābūt ikvienas sievietes skapī, īpaši šajā sezonā. Šosezon jūs variet izvēlēties vienus košus zīmuļtipa svārkus, ko kombinēt ar mierīgākas krāsas krekliem vai džemperiem.

Aksesuāri

Liela daļa sievietes ignorē aksesuārus, pat neizmēģinot, jo domā, ka aksesuāri pievērsīs lielāku uzmanību ķermenim. Šīs iedomas ir jāatmet, un jāizvēlas ķermeņa formai un personībai piemērotākie aksesuāri. Nomainot aksesuārus, mēs varam savu bāzes apģērbu kolekciju paspilgtināt, tādejādi jūsu koptēls tiks mainīts – jums var būt viena un tā pati kleita, taču nomainiet auskarus, kurpes, somas, un apkārtējie pievērsīs uzmanību aksesuāriem, nemaz nepamanot, ka kleita jau jums kādu reizi ir bijusi mugurā! Atcerieties, ka aksesuāriem ne vienmēr ir jābūt saskaņotiem krāsas ziņā, taču stilistiski tie ir jāsaskaņo obligāti! Veidojot savu koptēlu, nevajag aizmirst par galveno aksesuāru – smaržām

 Apakšveļa

Ikvienai sievietei, vai tā būtu mazo, vai lielo izmēru valkātāja ir jāatceras, ka katram apģērbam ir nepieciešama cita stila apakšveļa. Zem kleitām vienmēr, neskatoties uz auguma izmēru, ir jāvelk koriģējošā veļa, taču ikdienā veļa jāizvēlas pēc patikas un praktiskuma/ērtuma.


Ne visu var panākt ar apģērbu, tāpēc no rītiem ieplānojiet liekas 30 minūtes, lai uzliktu atsvaidzinošu grimu, uzkrāsotu košas lūpas un ieveidotu matus, jo tieši grims un sakārtoti mati radīs vēl lielāku pārliecību jums pašai par sevi!


Kvalitatīvs audums

Ja jums bieži nepatīk tērēt naudu apģērbam, tad atcerieties, ka iepērkoties  retāk būtu jāskatās augstas kvalitātes apģērba virzienā, tiesa, tas būs dārgāks, taču bieži to lietojot un kopjot, tas turpinās izskatīties labi. Augstas kvalitātes zīds, kokvilna vai šifons būs tie audumi, kas neliks jums vilties!

Apavi uz papēža

Ikvienai dāmai būtu jābūt vismaz vienam pārim augstpapēžu kurpju. Vasarā ieteikums ir iegādāties kurpes zelta, sudraba un miesas krāsā, jo tās piestāvēs pie jebkāda apģērba


Veikalu galvenais likums ir mērīt drēbes,zināms, ka tas reizēm nav patīkami, taču bez apģērbu piemērīšanas mēs pie sev atbilstošajām drēbēm netiksim.


Vēl viens labs padoms ir nofotografēties ar uzvilkto apģērbu, palūdziet pārdevējai, vai blakus kabīnē esošajam cilvēkam, lai jūs nofotografē, tā jūs redzēsiet sevi no malas vislabāk!

U/v Debenhams pieejami dažāda stila un piegriezuma apģērbi līdz pat 22. izmēram. Dāmām, kam lielu problēmu sagādā perfektas veļas iegāde, Debenhams apakšveļas nodaļā būs rodams risinājums – pieejami krūšturi līdz pat 40G izmēram un biksītes līdz 22. izmēram.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.