Kiehl’s ‘Autism Speaks’

KIEHL’S SADARBOJAS AR AMERIKAS KINOAKADĒMIJAS BALVAS IEGUVĒJU AKTIERI METJŪ MAKONAHIJU (MATTHEW MCCONAUGHEY), ATBALSTOT AUTISM SPEAKS

Kiehl’s Since 1851, kas darbojas jau 166 gadus, paziņoja par sadarbību ar Amerikas Kinoakadēmijas balvas ieguvēju aktieri Metjū Makonahiju (Matthew McConaughey), ar Autism Speaks, starptautisko līderi autisma skarto atbalstam. Sadarbībā ar Metjū Makonahiju Kiehl’s radījis video, lai veicinātu informētību par autismu un izplatītu ziņojumu, ka „bērniem ar autismu jūsu uzmanība ir nepieciešama tieši tagad”. Kiehl’s aicina klientus kopīgot šo īpašo video, un uzņēmums ziedos Autism Speaks vienu ASV dolāru par katru kopīgoto video, līdz pat 200 000 ASV dolāru. Sadarbības ietvaros, kā atgādinājumu par kampaņu pieejams Kiehl’s x Matthew McConaughey Limited Edition Ultra Facial Cream sejas krēms, kas ir viens no uzņēmuma iemīļotākajiem produktiem. Makonahija spilgtais dizains piedāvā uzmundrinošas krāsas un ģeometriskās formas, tostarp savstarpēji savienojamus puzles gabaliņus – atsaucoties uz Autism Speaks ikonisko logotipu, ko veido viens zils puzles gabaliņš.

Autisms ir psihiskie traucējumi, kas saistīti ar plašu simptomu klāstu, ko raksturo problēmas ar sociālajām prasmēm, kompulsīva uzvedība, runas un neverbālās saziņas traucējumi. Pētījumi liecina, ka nepastāv viens autisma veids, bet vairāki apakštipi, kas skar 1% no pasaules iedzīvotājiem.  Vienu no 68 bērniem – un vienu no 42 zēniem – kā ziņo ASV Slimību kontroles centri (U.S. Centers for Disease Control). Apvienojot trīs spēkus – Kiehl’s, Autism Speaks un Metjū Makonahiju – kampaņa palielinās informētību, vairojot izpratni par autismu un veicinot autisma skarto bērnu un pieaugušo pieņemšanu sabiedrībā, kā arī piesaistot līdzekļus nozīmīgai izpētei un resursiem.

„Aplēses liecina, ka autisms ietekmē 70 miljonus cilvēku visā pasaulē, un daudziem skolēniem, kuri pēc skolas iesaistās manās “just keep livin” programmās, vērojami autisma simptomi.  Esmu novērojis, ka autisms tieši ietekmē ne tikai bērnus, bet arī viņu ģimenes,” atzīst Makonahijs. „Esmu pateicīgs par iespēju sadarboties ar Kiehl’s un

Autism Speaks, lai palīdzētu nodrošināt savlaicīgas diagnozes un pakalpojumus šiem brīnišķīgajiem bērniem un viņu ģimenēm, ļaujot patiesi izmainīt viņu dzīvi.”

„Vairāk nekā 160 gadus Kiehl’s atbalsta kopienas, kurās apkalpojam savus pircējus. Mūsu tradīcijas arī nosaka pievēršanos mērķiem, kas nav guvuši pietiekamu ievērību,” norāda Kiehl’s Since 1851 vispasaules ģenerāldirektore Šerila Vitalī (Cheryl Vitali). „Šī sadarbība turpina zīmola pagātnes mantojumu, izmantojot mūsu starptautisko Kiehl’s tīklu, lai palīdzētu autisma skartiem bērniem un ģimenēm. Sadarbībā ar Autism Speaks ceram paaugstināt sabiedrības informētību.”

„Esam pateicīgi Kiehl’s un Metjū Makonahijam par atbalstu autisma kopienai, kas ir plaša un daudzveidīga,” uzsver Autism Speaks prezidente un vadītāja Andžela Geigere (Angela Geiger). „Šāda sadarbība palīdz mūsu misijai veicināt risinājumu rašanu autisma skartu cilvēku un viņu ģimeņu vajadzībām – visiem autisma paveidiem un visu pacientu dzīves laiku.”

Par Metjū Makonahiju

Metjū Makonahijs ir Amerikas Kinoakadēmijas balvas ieguvējs, aktieris un filantrops. Pirmo atzinību Makonahijs saņēma par lomu filmā „Reibumā un neziņā” (1993), savukārt vislabāk pazīstams ir viņa sniegums filmā „Dalasas pircēju klubs” (2013), par kuru aktieris arī ieguvis Amerikas Kinoakadēmijas balvu. Makonahijs kopā ar sievu Kamilu Alvezu (Camila Alves) aizrautīgi darbojas filantropijas jomā. Viņi kopīgi nodibinājuši ‘just keep livin fondu – bezpeļņas fondu, kas darbojas, lai veicinātu jauniešu veselību un labklājību vietējās kopienās.

Par Autism Speaks

Autism Speaks apņēmīgi darbojas, meklējot dažādus risinājumus autisma skarto cilvēku un viņu ģimeņu vajadzībām – visiem autisma paveidiem un visu pacientu dzīves laiku. Mēs aizstāvam autisma skartos cilvēkus un atbalstām viņus, palielinām sabiedrības izpratni par cilvēkiem ar autisma traucējumiem un veicinām viņu pieņemšanu, kā arī virzām pētījumus par autisma traucējumu un ar tiem saistīto problēmu cēloņiem un veiksmīgāku novēršanu. Mēs piedāvājam cilvēkiem ar autismu un viņu ģimenēm resursus, tiešsaistes rīkus un informāciju par dažādiem dzīves posmiem. Apmeklējiet AutismSpeaks.org, lai uzzinātu vairāk.

Latvijas Autisma asociācijas mājas lapa:
http://www.autisms.lv/index.php/lv/biedriba

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.