KIEHL’S ar stilīgu burziņu atver veikalu Rīgā!

2017. gada martā, Rīgā, – Kiehl’s Since 1851, kas pirms 166 gadiem uzsāka darbību kā neliela Ņujorkas aptieka, šī gada martā atvēris autentisku veikalu Rīgā, tirdzniecības centrā Spice, lai piedāvātu pircējiem augstākās kvalitātes ādas un matu kopšanas līdzekļus, kuri izgatavoti ar progresīvām tehnoloģijām un efektīvām, dabīgām sastāvdaļām.

***

Kiehl’s uzmanības centrā ir pircējs, sākot no īpašas apkalpošanas līdz pat veikala dizainam. Ienākot unikālajā veikalā, apmeklētājus acumirklī apņem draudzīga, Ņujorkai raksturīga gaisotne.
Papildus īpašajai atmosfērai veikalos, Kiehl’s Since 1851 saglabā uzticību savām tradīcijām, piedāvājot izcilu klientu apkalpošanu katrā no 1500 veikaliem visā pasaulē. Mūsdienās tas kļuvis par starptautiski atzītu zīmolu ādas kopšanas nozarē.
Tāpat kā pārējie Kiehl’s veikali visā plašajā pasaulē, arī jaunais Rīgas veikals turpina Kiehl’s īpašo “izmēģini, pirms pērc” produktu paraudziņu iniciatīvu, kas aizsākta pirms vairāk nekā 92 gadiem.
«Mūsu kompānijas vadmotīvs ir kvalitāte un pieejamība. Kiehl’s misija jau 166 gadus ir, sniegt labāko klientiem, kā arī nodrošināt vislaipnāko un personīgāko apkalpošanu,” stāsta kompānijas L’Oréal Baltic Luxe nodaļas ģenerālmenedžere Baltijā Irēna Šveide.

Jau daudzas desmitgades uzņēmums rūpējas par vietējām sabiedrībām, Kiehl’s koncentrē savas filantropiskās aktivitātes trīs galvenajiem mērķiem: HIV/AIDS izpētei, palīdzībai bērniem un apkārtējai videi. Latvijā uzņēmums ir pagodināts atbalstīt Latvijas krīzes centru “Māras centrs”, kura mērķis ir sniegt sociālo, psiholoģisko un medicīnisko palīdzību krīzes situācijā nonākušiem bērniem vecumā no 2 līdz 18 gadiem, kā arī palīdzēt sievietēm ar maziem bērniem.

Kiehl’s dibināja kā vecās pasaules aptieku Ņujorkas Īstvilidžas apkaimē. Tās unikālā pieredze apvieno paaudžu paaudzēs attīstītas un pilnveidotas zināšanas par kosmētiku, farmāciju, augiem un medicīnu.

***

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.