Kāzu mēnesis – Morethansize pielaiko aktuālākās kāzu manikīra tendences

Kāzu mēnesis – manikīrs. Vasaru par savu kāzu gadalaiku izvēlas vairākums jauno pāru un nav noslēpums – augusts tiek dēvēts par kāzu mēnesi. Arī mēs esam sagatavojuši vairākus iedvesmojošus materiālus par aktuālo kāzu tēmu – šoreiz apskatīsim un pielaikosim aktuālās nagu modes tendences.

CITĀDA KLASIKA

Gredzens: Sensonel

Klasiski līgavas izvēlas franču manikīru jeb miesas krāsas nagus ar baltu mēnestiņa līnijas krāsojumu naga galā. Šobrīd ļoti aktuāli ir veidot manikīru pasteļkrāsu toņos, izmantot matētas nagu lakas, veidot faktūras ar īpašajiem smilšu graudu tekstūras materiāliem, kā arī izmantot dažādu tuvu toņu nagu lakas – krāsojot katru nagu citā krāsā.

FAKTŪRAS UN ZĪMĒJUMI

Dažādi zīmējumi un ar gēla pastu veidoti faktūraini ziedi, mežģīnes un kristāli. Smalks un skrupulozs darbs. Pieaudzētas formas vai īpaši smalks krāsojums. Interesanta tendence ir naga pamatnes mēnestiņa neiekrāsošana, tas rada pavisam citādu, neierastu nagu vizuālo tēlu.

Gredzens: Sensonel

UZMANĪBAS CENTRĀ – KRĀSA

Sen aiz kalniem ir tie laiki, kad kāzu manikīrs iedomājams tikai un vienīgi pasteļkrāsās vai baltā krāsā. Šobrīd aktuāli ir veidot kāzu manikīru, pieskaņojot to kāzu tematikai – reizēm tas ir stils, bet reizēm – krāsa. Daudzi pāri izvēlas savu kāzu toni un ietur šajā stilā vides noformējumu un ziedus, apģērba detaļas, kā arī aksesuārus, ieskaitot manikīru. Reizēm nagi ir vienā krāsā, bet reizēm tos var padarīt svinīgākus, izmantojot akmeņus vai papildināt ar zelta elementiem, piemēram,  līnijām vai punktiem.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.