Cik lūpu krāsas ir tavā somiņā?

Processed with VSCO with av4 preset

Cik lūpu krāsas savā somā slēpj Elīna?

Lieliski, ja tā ir viena vai divas lūpu krāsas. Šodien, pārkrāmējot savas mantas no vienas uz otru somu, sapratu, ka vienlaikus manā mugursomā atrodas 10 dažādi lūpu spīdumi, krāsas un balzami, bet, kas pats galvenais, katrs pilnīgi citādāks. Atklājot šo šokējošo faktu par sevi, izlēmu padalīties savā pieredzē ar šiem “lūpu zieķiem”, jo tā kā rudens nu mūs ir sasniedzis, visticamāk, ka jau esi savas lieliskās lūpu krāsas meklējumos.

&otherstories Lemon Lip Balm – es esmu nedaudz neobjektīva produktos, kas veidoti ar citronu, un esmu ļoti apmierināta ar dažādiem šīs firmas kopjošās kosmētikas produktiem. Teikšu atklāti, šis produkts man ir ļoti liels apbēdinājums, jo ir ļoti nepraktisks. Pirmkārt, tas ir ļoti ķepīgs, iepakojuma dizaina dēļ, tas uzreiz nāk ārā ļoti lielā daudzumā, bet, kas pats trakākais, tu īsti nevari saprast, kā to uzlikt, jo uz pirksta likt negribas, ja blakus nav izlietnes, kur uzreiz vari nomazgāt rokas, tāpēc sanāk uzlikt traki daudz spīduma. Smarža gan ir forša, bet kādas kopjošās īpašības neesmu pamanījusi, laikam tāpēc, ka tās neeksistē. Ieteiktu lietot, ejot uz kādām ballītēm, ja vajag efektīvi spīdošas lūpas. Cena 7 EUR

Dior Matte lūpukrāsa – noteikti iesaku, ja patīk matētas lūpu krāsas. Šo lūpukrāsu uz lūpām praktiski nejūt, bet tā sniedz ļoti jauku, mīkstinošu efektu. Protams, kā jau Dior produkcija nav no lētākajām, bet tā lietojas samērā lēnām un noteikti ir tā vērta. Kādā ballītē iedevu draudzenei šo lūpu krāsu, nākamajā dienā arī viņa aizgāja sev iegādāties šo lūpu krāsu.

Blistex Conditioning Lip Balm – klasisks, kopjošs lūpu balzams ar nelielu mētriņu, ko jūti pēc uzklāšanas, bet ļoti neuzkrītoši. Tā kā šogad manas ekzēmas sāk izmesties nereti arī uz lūpām, labs, kopjošs balzams man ir ļoti svarīgs. Šis ir labs balzams bez wow efekta, bet tam ir laba noturība, ka arī tas lūpas pabaro tā, ka tās tik ātri nekļūst sausas. Domāju, ka šo var salīdzināt ar Neutrogena lūpu balzamu.

H&M Lipgloss – viens no spontānajiem pirkumiem H&M atlaižu groza. Spīdums ar patīkamu, neuzkrītošu krāsu, bet piešķir lūpām patīkamu spīdumu. Vairāk domāts kādiem pasākumiem, kur nepieciešamas izteiksmīgākas lūpas.

WYCON Glamour Lipstic – lūpu krāsa ļoti labi klājas, laba noturība, kaut arī nav matētā. Kas svarīgi sarkanai lūpu krāsai, šī nelīp pie zobiem (vismaz maniem). Lūpu krāsai ir pievienots ļoti salds, it kā nejūtams, bet aromāts, kas noteikti daļai var būt izšķirošais faktors šīs lūpu krāsas iegādē. Cena ap 5 EUR, tiesa gan, es to iegādājos Itālijā.

Rival de Loop JUMBO Lipstick – ērts formāts, patīkams tonis, taču ne pārāk kvalitatīva lūpu krāsa. Tā ir samērā taukaina, līp pie zobiem, kā arī ar visnotaļ vāju noturību. Cena zem 2 EUR

Elkos lūpu balzams – šis pārstāv visus lūpu balzamus un spīdumus, kuri maksā ap eiro. To visu kopējā iezīme ir tā, ka tie strādā (aizsargā un iedarbojas) tik ilgi, kamēr ir uz lūpām. Nekādu ilgtermiņa iedarbību tie nedod, tāpēc bez balzama lūpas ir sausas. Konkrēti šis klājas salīdzinošu biezā kārtā, kas nozīmē, ka tas samērā ātri noēdās.

Chanel Coco Shine – šis arī viens no maniem spontānajiem pirkumiem, jo bija atlaides. Esmu samērā apmierināta ar lūpu krāsu, varbūt nedaudz nokļūdījos tonī. Tā labi klājās arī plānā kārtiņā, kas man patīk. Kopjošs, samērā ilgi noturas uz lūpām, un jāsaka, ka šai kolekcijai bija vairākas netradicionālākas krāsas, kas ir forši, ja gribās paeksperimentēt.

Caudalie Lip Conditioner – šo balzamu man atveda draudzene no Šveices, teikšu, ka sen nav bijis tik foršs lūpu balzams. Tas ir biezs, dod foršu spīdumu, patīkams aromāts (ne pārāk salds), ļoti mīkstina lūpas un ar ilgu noturību. Ja nu sanāk redzēt, noteikti iesaku.

Caurspīdīgs lūpu spīdums – klasika! Šis spīdums noteikti arī pārstāv visus lētākos “bez firmu” spīdumus lūpām. Nekādu kopošu efektu tie nedod, bet labi izskatās un dod lūpām nepieciešamo spīdumu, it sevišķi vakara pasākumos vai ballītēs, kur lūpu krāsa nav tik svarīga kā spīdums.

0 replies on “Cik lūpu krāsas ir tavā somiņā?”