Festivāli un pilsētas svētki augustā

Summer Sound 02.08-03.08

Festivāla atrašanās vietu Liepājas pludmalē uzslavējuši gan paši mākslinieki, gan festivāla apmeklētāji. Katru gadu Summer Sound pulcē tūkstošiem labas mūzikas, mākslas un kvalitatīvas izklaides cienītāju, un divu dienu laikā gaisā virmo lieliska mūzika, jautrība un smiekli.

Uz festivāla skatuvēm uzstājas vairāk nekā 50 grupas, dīdžeji un mākslinieki, piedāvājot dažādus mūzikas stilus, kas apmierinās jebkuru gaumi.

Biļetes meklē šeit!

Alūksnes pilsētas svētki 02.08-04.08

Vairāk info šeit!

Ventspils pilsētas svētki 01.08-04.08

Vairāk info šeit!

 

Lielākais ūdens strūklaku festivāls Ogrē 10.08

 

10. augustā Ogres estrādē notiks brīnumaina ūdens, gaismas un mūzikas sintēze – tā īsumā iespējams raksturot multimediālo ūdens strūklaku šovu no Francijas. Dejojošās strūklakas “Water Theater”, geizeri, arkas, ūdens migla, video un lāzera projekcijas uz ūdens ekrāniem, dažādu žanru mākslinieki, kā arī pirotehnikas specefekti ir neatņemama šova sastāvdaļa.

Biļetes meklē šeit!

Cēsu mākslas festivāls 06.08-10.08

Vairāk info šeit!

Valmieras vasaras teātra festivāls 02.08-04.08

Vairāk info šeit!

Festivāls LABA DABA 02.08-04.08

Vairāk info šeit!

Festivāls Bauska TASTE 03.08

Vairāk info šeit!

Klusuma festivāls Liepājā 16.08-17.08

Divas dienas un divi vakari pie dabas – svaigā gaisā, ŠEIT un TAGAD, starp mierīgiem cilvēkiem! Dodies pastaigās, sauļojies, gulšņā šūpuļkrēslos, lai iztukšotos un dotu telpu kam lielākam! Klusuma festivāls sastāvēs no divām teritorijām. Vienā no tām Tu varēsi klausīties akustiskus koncertus, dzeju un mūziku ar aizsegtām acīm, apgūt miera prakšu veidus – meditācijas, piedalīties meistardarbnīcās, iet pirtīs, nakšņot telšu ciematiņā un baudīt virtuves piedāvājumus, savukārt otrajā festivāla teritorijas pusē organizatori aicina nedarīt NEKO un pārstāt ražot ikdienas domas, bet apzināti atpūsties mierā ar sevi 18 ha plašā teritorijā, kurā valda divas stihijas – jūra un zeme.

Rīgas svētku restorāns 17.08  no plkst. 12.00 līdz 20.00

Pasākumu norises vieta – Spīķeri, Rīga.

Vegānfestivāls 24.08 Esplanādē

0 replies on “Festivāli un pilsētas svētki augustā”