Kārtojam māju! 10 idejas bardaka sakārtošanai

Vai zini, kāpēc mājās, plauktos un skapjos veidojas bardaks? Jo nav sistēmas un kārtības! Morethansize apkopoja oriģinālas idejas, kas palīdz sakārtot lietas pa plauktiņiem un notestēja jaunāko atradumu Brother zīmola ražojumu klāstā! Iespējams noderēs arī tavā mājsaimniecībā! Iedvesmojies!

Tualetes papīra serdes jaunā dzīve!

Izmanto platību!
Viss pārredzams.

Dokumentu kārtotājs citā uzdevumā!

Izmanto šķietami neizmantojamas sienas!

Lai kečups tek!

Izmanto skapīša durvis!

Izmanto priekšmetus, kas paredzēti citu lietu uzglabāšanai, kreatīvi! Izmanto burku ne tikai, lai glabātu produktus, āķus, lai pakārtu skapī bikses, vai rotaslietas un arī cepures liec kartona kastēs un pievieno tām birkas, lai orientētos, kas tajās iekšā.

Morethansize atradums!

Tiem, kuriem patīk skaistas birkas un skaisti noformēts izskats, noderēs jaunais zīmola Brother P-touch cube jeb printeris, kas lieliski izprintē dažāda dizaina uzlīmes. Ar tām var aplīmēt burkas, kastes un pat mapes. Uzlīmju lentas ir pieejamas vairākās krāsās. Pats printeris darbojas ar baterijām, turklāt šim printerim izveidota aplikācija, kur pats var sev veidot uzlīmju dizainu. Morethansize notestēja un mums patiešām patika. Ja vēlies to iegādāties, meklē šeit!

0 replies on “Kārtojam māju! 10 idejas bardaka sakārtošanai”