Kam nepieciešams botoksa injekcijas, ja ir EviDenS de Beauté?

Aprīļa nogalē Morethansize Indrai bija tas gods piedalīties kādā iedvesmojošā zīmola prezentācijā. Pasākumā norisinājās  dizainīgajās Grand Poet viesnīcas telpās. Viesnīcas Grand Poet jaunradītais Diplohēmijas koncepts apvieno diplomātijai un bohēmai raksturīgos dizaina risinājumus. Viesnīcas nosaukums sevī nes dualitāti, kas bieži vien iemiesojas arī dzejniekos, – lietišķums un bohēmiskums. Man bija iespēja izbaudīt ne tikai brīnišķīgi dizainiskās telpas, bet arī  fantastisku sejas kopšanas un mitrināšanas procedūru ar īpašu kosmētiku  Hedonic Spakā arī gardas pusdienas restorānā Snob. 

EviDenS de Beauté: no mīlas stāsta līdz veiksmes stāstam

EviDenS de Beauté, kas sevī ideāli apvieno japāņu skaistuma tehniku un franču eleganci, piedāvā ādas kopšanu pret novecošanos un ir radīta speciāli jutīgai ādai. To iedvesmojis augstajai modei raksturīgais apskaužamais tehniskās un mākslinieciskās pilnības apvienojums, jo EviDenS de Beauté filozofija ir vērsta uz minimālismu un elegantu pievilcību.

Šajā līdzeklī vienkopus izmantotas iedarbīgas, taču saudzīgas sastāvdaļas, kas piešķir ādai mirdzumu un jauneklīgumu, kā arī zīmola ekskluzīvais Triple Collagen®, kas ļauj strukturēt, atjaunot, mitrināt ādu un piešķirt tai mirdzumu, nekairinot jutīgu ādu.

Šie maigie produkti, kuru klāstā ietilpst dienas mitrinošie krēmi, ultrahidratējošās maskas un viegli serumi, apveltīti arī ar ekskluzīvu un speciāli izstrādātu aromātu, ko iedvesmojuši krāšņie Grāsas dārzi.

Zīmols EviDenS de Beauté, kas radīts 2007. gadā pēc uzņēmuma dibinātāja Šarla-Eduāra Bartesa (Charles-Edouard Barthes) ierosmes, strauji attīstās un ir pieejams jau 25 valstīs.

Ekskluzīva priekšrocība: Triple Collagen®

EviDenS de Beauté ir vienīgais zīmols pasaulē, kas izmanto Triple Collagen® jeb neiespējamo trīs dažādu izmēru (mikro, vidēju un makro) kolagēnu  apvienojumu, lai panāktu nepārspējamu hidratējošu aizsardzību un elastību.

Mūsu pētnieki ir atraduši kolagēnu, kas iegūstams no unikālas laša pasugas. Šie laši dzīvo tikai aukstos ūdeņos apvidū starp Japānas ziemeļiem un Beringa šaurumu (starp Sibīriju un Aļasku). Mēs zinām, ka laša ādā atrodamajam fibroblastam piemīt neparastas vairošanās spējas. Atšķirībā no citiem kolagēniem no laša iegūtais kolagēns ir 100% dabīgs un izcili tīrs. Hokaido lasis dzīvo citādā vidē, kas no mūsējās atšķiras ar ūdens temperatūru, dziļumu un spiedienu. Tādējādi iegūtais kolagēns apveltīts ar neparastu izturību.

Indra: vispirms es gribētu dalīties ar savu sajūsmu par stāstu, kā radusies kosmētika. Šis stāsts ir par mīlestību, kā vīrietis mīl un dievina savu sievieti. Zīmola radītājs nav ne dermatologs, nedz ārsts, bet gan vienkāršs vīrietis, kurš noskatījies uz savas dievinātās sievietes mēģinājumiem atrast savai jūtīgai ādai piemērotu kosmētikas līdzekli. Tas ir stāsts par rituālu, par to, ka ikviena sieviete ir pelnījusi laiku sev un rituālu savai ādai, lai koptu sevi. Tas ir stāsts par sievietes rituālu un attiecībām ar sevi. Kosmētiku ir iedvesmojusi mīlestība, un tas patiesi ir skaisti. Zīmolam ir pieejama arī līnija jaunākām sejas ādām, bet lai kā arī būtu, man bija tā laime izbaudīt arī šīs kosmētikas iedarbību uz savas ādas. Un ko es varu teikt? Kam vajadzīgas botoksa injekcijas un fillerus, ja ir šāda kosmētika?

Kosmētika strādā, āda patiešām šķietami un acīmredzami kļuva tvirtāka un elastīgāka. Domāju, ka ikdienas lietošanā tā noteikti ir tik pat iedarbīga kā injekcijas. Turklāt esmu pārliecināta, ka jebkāda adata tomēr bojā ādas epidermu. Lai arī kosmētika ir dārga, ja to salīdzina ar botoksa injekciju vai filleru cenām, tad tās ir līdzvērtīgas. Turklāt botoksa injekcijas nekad jums nepiedāvās rituālu. Sevis kopšanas skaistuma rituālu. Laiku sev. Es biju patiešām pārsteigta par rezultātu. Un pirmo reizi patiesi pievērsu uzmanību, kur ir tas sāls, kāpēc šī kosmētika bija tik iedarbīga? Atbilde ir vienkārša – Triple Collagen.

Triple Collagen® ir īpaši efektīvs, jo tā sastāvā esošais kolagēns ir trīs dažādos izmēros, no kuriem katrs iedarbojas uz savu ādas slāni:

  • makro: pārklāj seju kā „mitrinoša aizsargplēvīte”;
  • vidējs: uztver un saglabā ūdeni, lai ādai nodrošinātu optimālu hidratēšanu;
  • mikro: iesūcas dermā, lai veicinātu šūnu atjaunošanos, kompensētu kolagēna trūkumu un palīdzētu fibroblastiem stimulēt kolagēna ražošanu.

Triple Collagen® ir aktīva kosmētikas sastāvdaļa – pasaulē tāda vienīgā, kas apveltīta ar spējām izsūkties cauri ādas slānim. Tā bagātīgi satur Omega 3 un Omega 6 taukskābes, kam raksturīgs paātrināts iesūkšanās ātrums, tādējādi aktivizējot kolagēna veidošanos fibroblastos, lai atjaunotu izturību un elastību.

0 replies on “Kam nepieciešams botoksa injekcijas, ja ir EviDenS de Beauté?”