JŪNIJS mūzikas zīmē!

Vasaras laiks kā ierasts tiek veltīts atpūtai, D vitamīna uzņemšanai un dažādu baudu baudīšanai. Mūzika papildina un iedvesmo, atbrīvo, dod noskaņu un rada vasaras nokrāsas. Morethansize apkopo  un iesaka. Kāda būs Tava vasaras skaņa?

STING 10. JŪNIJS

Ar īpašu koncertu “Sting: My Songs” nākamvasar Rīgā atgriezīsies 16 Grammy balvu ieguvējs, grupas “The Police” dalībnieks un solomākslinieks – Sting. Koncerts notiks Arēnā Rīga .

Sting: My Songs” koncertturneja būs dinamisks šovs, kurā skanēs mākslinieka publikā iemīļotākās dziesmas atainojot viņa daudzpusīgo karjeru. Koncertā varēsim dzirdēt tādas mīlētākās dziesmās kā “Englishman In New York,” “Fields Of Gold,” “Shape Of My Heart,” “Every Breath You Take,” “Roxanne,” “Message In A Bottle” un daudzas citas, izpildot kopā ar elektronisku roka grupu. BIĻETES PIRKT ŠEIT

Amerikāņu “ambient pop” grupa “Cigarettes After Sex” 11. JŪNIJS

Pēc fenomenālajiem panākumiem, ko grupai atnesusi dziesma “Nothing’s Gonna Hurt You Baby” un kas piesaistījusi miljoniem klausītāju Eiropā, Āzijā un ASV, grupa nepārtraukti koncertē visā pasaulē. Šobrīd kritiķi “Cigarettes After Sex” dēvē par vienu no interesantākajām “ambient pop” žanra grupām.

Cigarettes After Sex” iekarojuši pasaules popularitāti, pirmkārt, pateicoties savam unikālajam skanējumam un atklātajiem, dažkārt pat provokatīvi intīmajiem tekstiem. Viņu mūzika acumirklī sagūsta klausītāju un aizved romantisku sapņojumu pasaulē, kur izplūdušas robežas starp sapni un īstenību. Grupas līderis Gregs Gonzaless katru dziesmu teju iečukst klausītāja ausī un ļauj ielūkoties savā dvēselē.

BIĻETES PIRKT ŠEIT

MUSE KONCERTS RĪGĀ JAU 12. JŪNIJĀ!

Ar līdz šim tehniski un mākslinieciski iespaidīgāko koncertu Arēnā Rīga uzstāsies godalgotā grupa Muse. Neona roboti, akrobāti izolācijas tērpos un 23. gadsimta policisti. Muse vienmēr ir testējuši labas gaumes robežas, taču “Simulation Theory” koncerturnejas šovi ir jau nākamais līmenis, ko nevar pielīdzināt parastam koncertam. Kā jau ziņots, koncerta īpašais viesis Rīgas šovam būs Kiefer Sutherland. Muse koncerti jau izsenis tiek atzīmēti starp labākajiem un iespaidīgākajiem pasaulē, saņemot labākās koncertgrupas balvas, un pēc nupat aizvadītā 1. jūnija koncerta Londonas piepildītajā stadionā mūzikas kritiķi (NME, The Guardian u. c.) neskopojas ar uzslavām un atzīmē, ka grupa Muse ir pārspējuši paši sevi. Tas esot bijis “galvu reibinošs rokmūzikas šovs mašīnu laikmetam”. BIĻETES PIRKT ŠEIT

Operas festivāls 5.-16. jūnijs

Šogad Rīgas Operas festivāls notiks jau 22. reizi. Šo gadu laikā festivāls ir kļuvis par vērtīgu tradīciju, kuru gaida gan Latvijas kultūras baudītāji, gan citu valstu skatītāji.

Ik gadu Rīgas Operas festivāls piedāvā noskatīties sezonas jauniestudējumus, iepriekšējo sezonu spilgtākos iestudējumus, tikties ar iemīļotiem pašmāju solistiem un spožām ārzemju zvaigznēm.

Programma:

5. jūnijs 19:00 Opera ”Burvestība.Pajaci

6. jūnijs 19:00 Opera ”Dons Paskvāle

7. jūnijs 19:00 Opera ”Karmelīšu dialogi

8. jūnijs 19:00 Opera ”Klīstošais holandietis’

12. jūnijs 19:00 Opera ”Klīstošais holandietis

13. jūnijs 19:00 Opera ”Dons Paskvāle

14. jūnijs 19:00 Opera ”Burvestība.Pajaci

15. jūnijs 19:00 Opera ”Karmelīšu dialogi

16. jūnijs 19:00 Gala koncerts

Fadū dīva Ana Moura (Portugāle) 30. JŪNIJS

DZINTARU KONCERTZĀLE, JŪRMALA

Fadū ir īpašs mūzikas stils – tas balansē starp portugāļu blūzu, tango un flamenko. Savā dzimtenē Portugālē Ana Moura jau sen tiek uzskatīta par fadū zvaigzni. Arī Parīzē un Ņujorkā viņas māksla sajūsmina klausītājus. Ana Moura dzied fadū mūsdienīgā stilā, taču tradīcijas viņa nenoniecina, bet gluži otrādi – kopj un attīsta. Žurnālisti atzīst: „Anas Mouras gurdo, zemo, melanholisko balsi labāk ir klausīties, nevis aprakstīt”.

BIĻETES PIRKT ŠEIT

Džezs Mazās ģildes dārziņā 13. jūnijā

Sen zināmas un iecienītas džeza melodijas talantīgu mākslinieku izpildījumā. Uz džezu ir jāiet daudz reizes, lai pēkšņi Tu satiktu brīnumu. Un tad Tu vairs nejūti laiku. Improvizācija starp mūziķiem un publiku rada atmosfēru, kurā pirmajā vietā ir enerģētika un jūtas. Džeza sniegtās patiesās emocijas ir kā oāze sintētiskās mūzikas pasaulē.

Uzstājas Jam Orchestra/Lauris Amantovs Jazz Quartet.

sagatavoja: I. Salceviča

0 replies on “JŪNIJS mūzikas zīmē!”