JAUNUMS- VICHY SLOW AGE- IZCILAI ĀDAS LABSAJŪTAI

Marta beigās galvaspilsētā notika Francijā radītā ādas kopšanas zīmola Vichy jaunā produkta- Slow Age sejas fluīda prezentācija. Aizraujošo pasākumu kuplā skaitā apmeklēja ne vien vadošie skaistumkopšanas mediju pārstāvji un blogeri, bet arī zīmola klienti un ilggadējie sadarbības partneri.

Prezentācijas ievaddaļā klātesošos sveica zīmola Vichy vadītāja Baltijas valstīs Marija Žuka, dodot vārdu dermatoloģei Annai Bērziņai, kura sniedza izglītojošu lekciju par ārējās vides faktoru spēcīgo ietekmi uz sejas ādu.

“Ekspozoms (exposome) ir visu ārējo (klimats, piesārņojums, UV starojums) un iekšējo (uzturs, stress, emocionālais fons u.c.) faktoru, kam esam pakļauti dzīves laikā, uzkrāšanās un ietekme uz mūsu organismu un veselību. Ja nepievēršam tam uzmanību, āda noveco ātrāk un redzamāk. Dermatologi iesaka apzināties savu ekspozomu un izvēlēties piemērotu un pareizu ādas kopšanu un aizsardzību,” iesaka Lāzerplastikas klīnikas ārste-dermatoloģe Anna Bērziņa.

Vichy Laboratorijas radīja Slow Age fluīdu ar inovatīvu formulu, kas spēj kompensēt to kaitējumu, ko ikdiena nodara mūsu ādai, pateicoties spēcīgajām dabīgajām aktīvajām vielām: ādu spēcinošajam Vichy termālajam ūdenim, spēcīgajam antioksidantam –

Baikalina saknes ekstraktam, ādas aizsargspēju veicinošajai Bifidus probiotikai un plaša spektra saules aizsargfiltriem SPF25. Slow Age koriģē ādas novecošanās redzamās pazīmes un palēnina jaunu pazīmju rašanos,” produkta labvēlīgo īpašību kopumu papildina Marija Žuka, L’oreal Aktīvās Kosmētikas Divīzijas mārketinga vadītāja Baltijā.

Līdzās pārējiem viesiem Slow Age prezentācijā piedalījās arī piecas rūpīgi izvēlētas jaunā produkta vēstneses Latvijā – modes un dzīvesstila blogere Brigita Dambe, skaistumkopšanas redaktore un modes dizainere Dace Krieviņa-Bahmane, dzīvesstila blogere un jaunā māmiņa Agija Kola-Kanča, zīmola QooQoo dizainere Aļona Bauska, kā arī pašmāju YouTube zvaigzne Anete Ozoliņa, kuras atklāti dalījās savos pirmajos iespaidos par sejas fluīdu. Lai arī vēstneses pārstāv dažādas vecuma grupas, viņas visas kā viena atzina, ka jau pēc pirmajām produkta lietošanas nedēļām, novērojušas manāmus uzlabojumus sejas ādas struktūrā. Viņuprāt, Slow Age fluīdam piemīt izteikti viegla konsistence un patīkams aromāts, turklāt tas lieliski iederas viņu steidzīgajā dzīves ritmā.

Paralēli prezentācijas programmai, viesi baudīja arī izmeklētus ēdienus un dzērienus, par ko bija parūpējies plaši pazīstamais restorāna Entresol šefpavārs Raimonds Zommers. Pasākuma gaitā viņš atklāja, ka dažādo uzkodu sastāvdaļas nebija izvēlētas nejauši. Tāpat pavasarīgā skaistumkopšanas pasākuma ietvaros neiztrūka arī aizraujoši konkursi, uzmundrinoši mūzikas ritmi, fotosesijas un, protams, arī patīkamas dāvanas.

***

Jaunais Vichy Slow Age sejas fluīds būs pieejams Latvijas aptiekās jau sākot no 1. maija.

Tirdzniecības cena – 37 EUR.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.