Jaunums no Reserved zīmola

RESERVED – modes zīmols bez robežām. Tas smeļas iedvesmu gan modes šovos, gan arī drosmīgajos un alternatīvajos risinājumos, ko piedāvā modes influenseri. Tieši tāpēc Reserved kolekcijas apvieno klasiskā dizaina skaistumu ar oriģināliem, jaunākajiem modes piedāvājumiem katrai sezonai sievietēm, vīriešiem un bērniem.

RESERVED pvasaris-vasara 18

Reserved pavasara-vasaras kolekcijā pieejami gan ikdienišķi, gan eleganta stila apģērbi, sākot no baltas krāsas apģērbiem ar logotipiem, T-krekliem, džinsu jakām, kā arī biksēm ar paaugstinātu jostas vietu, līdz pat daudziem elegantiem stiliem, kas atgādina sieviešu lomas atveidotājas no seriāliem “Dinastija” un “Hameleonu rotaļas”. 80. gadu noskaņu pauž pasteļkrāsas bikses ar žaketi, svītrains uzvalks ar platmali, kā arī sportiskas jakas.

RESERVED Re.Design

Savukārt drosmīga un pārsteidzoša atklājās Reserved Re.Design kolekcija ar aktuālām, bezkompromisa griezuma līnijām. Kolekciju raksturo taisnas un liektas līnijas ar spēcīgām krāsām. Abstrakta piegriezuma zili krekli, oversize uzvalki, kleitas ar bikšturiem un saules piegriezuma svārki. Biezs džinsu apģērbs tomātu sarkanā krāsā ar balta diega pavedienu, kas vēl vairāk izceļ tā formu. Kolekcija apspēlē tekstūras, sākot no mākslīgās zamšādas un beidzot ar satīnu. Kolekcijas hīti ir apdrukāti T-krekli, adījumi, svītraini svārki, kas drosmīgi apvieno rozā ar sarkano, un tiem līdzīga kleita.

Nepacietīgi gaidītā Reserved Re.Design sieviešu apģērbu kolekcija ir pieejama t/k Spice veikalā jau tagad, kā arī Reserved interneta veikalā.

I love you Cindy!

Sindija kā jaunā zīmola seja nav sagadīšanās. Kampaņas koncepts iedvesmots 1980. gadu estētikā. Laikā, kad Krauforde guva karjeras panākumus. Sindija ir Amerikas modes ikona. 80. gadu sajūtas valda visos oriģinālajos Reserved veidotajos tēlos. Sākot ar ikdienišķo, simbolisko, balto krāsu, košiem ģērboņveida logo, T-krekliem, džinsa jakām, kā arī biksēm ar paaugstinātu jostas vietu un citiem tēliem, kas atgādina labākās 80. gadu seriālu varoņu stila iezīmes – pasteļkrāsas bikškostīmi, strīpainas žaketes ar lielām platmalēm, sportiskais piesitiens.

Bez šaubām, Reserved kampaņa “I love you Cindy”, ir labākā, ko jebkad izveidojis Poļu modes zīmols.

0 replies on “Jaunums no Reserved zīmola”