JAUNĀ LEVI’S® ORANGE TAB KOLEKCIJA- PAVASARIS 2017.

 Sākotnēji izmantota pieejamos, pieguļošos džinsos, jakās un kreklos, Levi’s® Orange Tab jeb oranžā audekla cilpiņa simbolizē stilu un jaunību 20. gadsimta 60. gadu kontrkultūrā.

Levi’s apģērbus iespējams iegādāties tirdzniecības centros Domina un Rīga Plaza .

Kopš tā laika veclaicīgie Orange Tabs modeļi ir kļuvuši par maksimālu vintāžas kolekcionāru un džinsu tīkotāju iekāres objektu. 2017. gada pavasarim Levi’s ir pārveidojis dažus no Orange Tab favorītiem, nezaudējot iekāroto oriģinālu nepārspējamo stilu.

Apvienojot tagadni un pagātni, Orange Tab 2017. gada pavasarim piedāvā vintāžas iedvesmotu apdari ar aktuāliem piegriezumiem un audumiem. Vīriešu modeļi ietver Orange Tab skatījumu uz 510™ Skinny džinsiem un jaunajiem 505™C džinsiem. Materiāli piemeklēti uz arhīvos atrodamo 60. un 70. gadu Orange Tab audumu, bet piedāvājumā ir arī elastīgāka versija- modernai sajūtai. Topi, T-krekli un adījumi ir piegriezti nedaudz vaļīgāk komfortam un kustības brīvībai. Orange Tab Work Shirt krekls 2017. gada pavasarim darbojas kā hibrīds, apvienojot klasiskos vesternu un darba kreklus. Tikmēr ikoniskā Trucker jaka iegūst dažas Orange Tab nianses, piemēram, lokveidā nošūtās kabatas.

Sievietēm vadošajā  pozīcijā atrodmi klasiskie 517™ saīsinātie džinsi. Pazīstamas kā kolekcionārus vilinošs objekts, 517™ ir iekārots modelis, kas atgriežas īstajā laikā. T-krekli un topi pieejami ar Levi’s® logotipiem un apdrukām, kas gūtas tieši no Orange Tab arhīviem, kamēr citi sezonālie produkti, piemēram, Orange Tab kombinezoni un svārki ar šķēlumu, iemieso 60./70. gadiem raksturīgo vintāžas stilu.

Pārradīta džinsu mīļotājiem – gan veciem, gan jauniem, Orange Tab 2017. gada pavasara kolekcija ir aktualizēta uniforma visiem, kas iemieso jauneklīgu, brīvu garu.

Levi’s® zīmols iemieso klasisko amerikāņu stilu un nepiespiestu attieksmi. Kopš zīmola izveides Levi Strauss & Co. 1873. gadā, Levi’s® džinsi ir kļuvuši par vienu no visvairāk atpazītajiem apģērbiem pasaulē – raisot fantāziju un iekarojot cilvēku lojalitāti paaudžu paaudzēs. Šodien Levi’s® zīmola portfelis turpina savu attīstību. Mūsu vadošo džinsa apģērbu un aksesuāru sērija ir pieejama vairāk nekā 110 valstīs, ļaujot cilvēkiem no visas pasaules izpaust savu personīgo stilu. Lai uzzinātu sīkāku informāciju par Levi’s® zīmolu, tā produktiem un veikaliem, lūdzu apmeklējiet levi.com

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.