Īstā vieta dāvanu iegādei – Rīgas Ziemassvētku tirdziņu apskats

Vai tev jau ir plāns, kur un kā iegādāsies dāvanas saviem mīļajiem? Ja tas viss vēl miglā tīts, tad piedāvājam nelielu ieskatu Rīgas Ziemassvētku tirdziņos, kur noteikti varēsi atrast sev visu vēlamo, nu tā, lai zeķes ir pilnas un smaidi līdz ausīm!

Rīgas Dizaina tirgus

15. un 16. decembrī VEF Kamerzālē, 22. un 23. decembrī zuzeum

Rīgas Dizaina tirgus vienkopus apvienos vairāk kā 80 labākos dizainerus no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, piedāvājot lieliskas dāvanas – interjers, bērnu dizains, kā arī dažādi inovatīvi un handmade produkti, drukas, grāmatas, kā arī īpašas kleitas svētku ballēm. Rīgas Dizaina tirgus ir pazīstams ar īpaši atlasītiem dalībniekiem, kas spēj katru reizi pārsteigt ar ko jaunu.

Kalnciema ielas Ziemassvētki

katru sestdienu un svētdienu Kalnciema ielas kvartālā

Amatniecības meka Rīgā, arī šogad visu decembri tirdziņi notiks katru sestdienu un svētdienu, lieliskā mijiedarbībā apvienojot mūziku, amatniecību un Latvijas zemnieku garšas. Ja nu šogad neizdodas noķert svētku sajūtu, noteikti iesakām aizdoties uz Kalnciema ielu tirdziņa laikā un noķert svētkus! Tāpat nereti svētku laikā kvartāls priecē arī mazākos apmeklētājus ar dažādām meistarklasēm.

K. K. fon Stricka villas Ziemassvētku tirdziņš

15. decembrī K. K. fon Stricka villā

Vienu dienu 30 populārākie pašmāju dizaineri piedāvās tev iegādāties lielisku dāvanu saviem mīļajiem un sev šajā, nu jau leģendārajā, Rīgas kultūras mājā. Villā tirdziņi notiek katru decembri jau 3 gadu pēc kārtas. Tie vienmēr ir oriģināli, sirsnīgi un neiztikt arī bez pārsteigumiem.

Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņš

No 1. decembra līdz 6. janvārim Doma laukumā

Latviešu versija par lieliskajiem Ziemassvētku tirdziņiem (pilsētiņām) Vācijā. Veselu mēnesi Vecrīgas sirdī – Doma laukumā, tiek uzburta Ziemassvētku pilsētiņa ar mazām būdiņām, zirgiem, autentisku ēdienu un koncertiem. Pasākums jau ilgus gadus darbojās kā lieliska Rīgas vizītkarte tūristiem, kā arī vieta, kur var iegādāties lieliskus amatnieku darinājumus.

Stilīgi Ziemassvētki

15. un 16. decembrī Skonto hallē

Pirmo gadu Skonto hallē notiks šķietami lielākais Ziemassvētku tirdziņš Rīgā – divas dienas, piedāvājot modei un skaistumkopšanas zonu, pārtiku, amatnieku un tautas mākslas zonu, un arī īpaša vieta atvēlēta tieši Ziemassvētku dāvanām. Šis projekts jau vairākus gadus notiek Lietuvā, domājams, ka daudz tirdzniecības cietas aizņems tieši lietuvieši, piedāvājot citādāku sortimentu no iepriekš pierastā.

DOMINA SHOPPING Ziemassvētku tirdziņš

8.-28. decembrī Domina Shopping

Lielākais amatnieku un dizaineru tirdziņš pilsētā, piedāvājumā gan ēdamlietas, amatnieku darījumi, populārākie dizaineri, kā arī ikgadēji senjoru darinājumi un arī īpaši atvēlēta zona, kurā ar saviem darinājumiem priecē cilvēki ar īpašām vajadzībām. Dominas tirdziņš ir lieliska vieta, kur apvienot pašmāju darinājumus ar lielveikalu produkciju.

Jarmarka – māksla ir modē

15.-30. decembrī Latvijas Mākslas akadēmijā

Viens no gada nogales gaidītākajiem notikumiem. Vieta, kur varēsi iegādāties jauno mākslinieku, kā arī sevi pieteikušu autoru darbus, un, protams, arī studentu skašu darbus, kas ir ļoti svarīgs atbalsts viņiem pašā savas mākslinieciskās darbības uzsākšanā. Jarmarka apmeklētājus priecēs jau 16 gadu, divu nedēļu garumā piedāvājot oriģinālākās lietas visā pilsētā. Izvēloties apmeklēt Jarmarku, tu atbalsti jaunos māksliniekus, šādā veidā novērtējot viņu darbu un sniedzot iedvesmu jauniem.

Centrāltirgus Ziemassvētki

Katru dienu Centrāltirgū

Ziemassvētku sajūtu noteikti var noķert arī bez īpašām dekorācijām vai pasākumiem. Centrāltirgus piedāvā labākos pašmāju produktus katru dienu. Un lieliskam svētku galdam preces noteikti var iegādāties tirgū! Tirgus arī attīstās katru dienu, tāpēc, ja tas ikdienā nav tavs galamērķis, aicināsim gada izskaņā apmeklēt arī šo, iegādāties labākos skābētos kāpostus pilsētā, cūkas šņukuri, karpu un pa ceļam var paķert arī kādu adītu zeķi no tantēm, kas sēž kanālmalā un arī sev vēlas kādu prieciņu Ziemassvētkos.

0 replies on “Īstā vieta dāvanu iegādei – Rīgas Ziemassvētku tirdziņu apskats”