INSTAGRAM KONTI, KAS IEMĀCĪS TEV MĪLĒT SAVU ĶERMENI

Morethansize žurnāla mērķis ir popularizēt pozitīvu domāšanu un ķermeņa pieņemšanu, esot jebkurā izmērā, svarā vai lielumā, tādēļ esam rūpīgi izpētījušas iedvesmām bagāto Instagram vietni un atradušas sievietes, kuru profili, mūsuprāt, ir pozitīvām emocijām un, stila ziņā, atšķirīgām iedvesmām bagāti. Šoreiz iepazīstinām ar pirmajām 15 burvīgajām dāmām no dažādām pasaules malām.


Alex Michael May no @alexmichaelmay  Dzīve okeāna krastā!

Rachel no @lovelyinla  Aktuālās tendences, filmu cienīgi kadri un branču baudīšana bez aizspriedumiem.

Ashley Rose no @thisisashrose  Austrālijas skati un modes ieteikumi apaļīgām meitenēm!

Victoria Monitzer no @rosewood_avenue  Blogeres, atbrīvojiet vietu Viktorijai! Šai kārdinošajai sievietei ir viss – dievīgi apaļumi, apskaužama modes izjūta un Kerijas Bredšovas cienīga kurpju kolekcija!

Stephanie Zwicky no @stephaniezwicky  Franču meitene, kas Tevi iedvesmos iepriecināt sevi ar ziediem, pievērsties savai dzīves telpai un garderobei. Un, vai es pieminēju, ka viņai ir fotogēniskākais Instagram kaķis un visi viņas ieraksti un stories ir franču valodā?

Adriana Convers no @fatpandora Kolumbiete, apskaužamas bomber jaku kolekcijas īpašniece. Piesakos uz ekskursiju viņas  garderobē!

Carin Behrens no @carinabehrens Teiksim tikai vienu – Karīna ir pārāk īsta un piemīlīga, lai būtu modele!

Jada Sezer no @jadasezer Liels nozīmē drosmīgs un seksīgs!

Clémentine Desseaux no @bonjourclem Būsim atklāti – ir mandarīnu sezona! Klementīna ir Sieviete, vasaras raibumus un smaidu ieskaitot!

Justine LeGault no @justinelegaultofficial Francūzietes visu darot labāk, par ko liecina Žustīnes zelta lokas un kārdinošās pozas!

Julie Henderson no @juliehenderson32  Big hair, don’t care, big curves, no shame!

Tara Lynn no @taralynn  Mūsu uzmanību piesaistīja viņas dievietes ķermenis, bet sekot profilam iedvesmoja bilžu apraksti! Izlasi!

Sabina Karlsson no @thesabinakarlsson  Sabīne dalās ar stāstu, kā mīlestība uz savu ķermeni viņu padarīja par vienu no aktuālākajām modelēm.

Lauren Chan no @lcchan Glamour žurnāla modes redaktore, bijusī plus size modele un pozitīva ņujorkiete.

Jay Miranda no @pinklip  Stila ieteikumi vienmēr jaukajai meitenei un seksīgajai sievietei.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.