Indra: man patīk iepirkties dīvānā! Plus size apģērbu veikalu adreses

Jau kādu laiku es iepērkos  internetā. Kāpēc?  Pirmkārt, tā izģērbšanās lielveikalos man šķiet tik apgrūtinoša, turklāt kabīnes ir tik mazas un šauras,  gaisma tajās mēdz būt tik briesmīga. Saņemot savu pirkumu mājas, es uzreiz to varu  pielaikot gan ar vēlamajiem apaviem, gan aksesuāriem,  nesteidzīgi izdomāt, vai iegādātā lieta iederas manā garderobē. Vai es vispār to nēsāšu? Esmu atradusi pāris vietnes, par kurām jums gribētu izstāstīt.

LINDEX

Kopš Lindex visās savās kolekcijās ir iekļāvis arī svarīgo izmēru skalu, iepirkšanās Lindex no dienas kļūst patīkamāka, turklāt priecē fakts, ka kolekcijās ir sastopami aktuālie modes trendi un mani personīgu priecē fakts, ka īpaši piedomāts par izstrādājuma garumiem un platumiem – tie ir proporcionāli. Tiesa, Lindex veikalu var apmeklēt arī klātienē, teju vai visos iepirkšanās centros Rīgā, tomēr, vai zināji, ka Lindex mājas lapā ir iegādājami apģērbi, kurus var iegādāties tikai un vienīgi internetā? Ielūkojies!


ASOS

Nenoliegšu, es slimoju ar ASOSMANIA, šajā vietnē esmu iegādājusies lielu savas garderobes  daļu!  Mans novērojums –  cena atbilst kvalitātei – jo dārgāks izstrādājums, jo labāka kvalitāte tam. Par izmēru runājot, mājaslapā pieejama ļoti precīza mēru tabula – izmērs atbilst! Otra lieta, kura noteikti ir jāpiezīmē – pasūtījumu piegādā kurjers uz norādīto adresi, un, ja iegādātā lieta tomēr pie sirds neiet, to vienmēr var atgriezt, turklāt atgriešanas izdevumus sedz pats asos.com.


SWIMSUITSFORALL

Šo vietni es atklāju pērnā gada janvārī un uzreiz iemīlējos! Pirmo reizi dzīvē es sev varēju iegādāties divdaļīgo peldkostīmu, jo šīs vietnes dizaineri īpaši padomājuši par svarīgām formām. Te bikses un krūšturi nopērkami atsevišķi, turklāt ik sezonu viņi sadarbojas ar atpazīstamiem blogeriem un slavenībām, radot ļoti gaumīgus un stilīgus peldkostīmus. Jāpiezīmē tikai tas, ka par peldkostīma atceļošanu tavā skapī būs jāmaksā muitas nodeva


ELOQUII

Mans jaunākais un patīkamākais atklājums. Tikai šeit ir viens milzīgs BET – diemžēl tuvākās vietas, kur iespējams saņemt preces, ir Anglija un Francija. Nu lūk, te bez drauga, paziņas adreses neiztikt. Par cik man pašai personīgi Anglijā dzīvo Inta – kāda draudzene – es pie kleitām tiku un pat paspēju uzvilkt vienu no tām uz Morethansize atklāšanas balli.  


RALPH LAUREN

Kvalitatīvi audumi, lieliska kvalitāte. Ļoti vienkārši un saprotami dizaini klasiskas garderobes cienītājām. Krekla blūzes un džinsu auduma krekli – mani favorīti.


TORRID

Sportiski viegls šiks, laikmetīgi un jauneklīgi dizaini, lieliska peldkostīmu izvēle – apģērbs aktīvām un mūsdienīgām sievietēm. Arī kvalitāte atbilst cenai. Mana pieredze rāda, ka drēbes ir pat mazliet par lielu, kas priecē, jo 18. izmēra vietā jāpasūta 16. To gan, kā šķiet, var attiecināt uz visām Amerikas iepirkšanās vietnēm, jo apģērbam ir lielākas brīvuma uzlaides, līdz ar ko iespējams kļūdīties izmēra atbilstībā.


FIORELLARUBINO

Lai gan lielās māsas ELENA MIRO veikals ir sastopams arī Rīgā, Fiorella man patīk labāk! Kādēļ? Jo drēbes, kas tajā ir iegādājamas, protams, ne visas, ir manai un domājams arī latvietes gaumei tuvākas. Īpaši uzrunā apģērba līnija sportam un brīvā laika pavadīšanai – šeit es sev iegādājos pagājušā vasarā tik ļoti aktuālos plēstos džinsus ar stilīgajiem izšuvumiem un ērtu, kvalitatīvu oversize puloveru šai ziemai


FOREVER 21

Nosaukums jau liecina pats par sevi, šeit mājvietu rod jauneklīga un mūsdienīga mode. Te var atrast dažāda stila aktuālās tendences, T kreklus ar printiem un topiem.


HALENS

Man bija tā laime un iespēja rīkot HALENS modes skati Latvijā, tādējādi izpētīt ikvienu no precēm. Mani priecēja gan fasons, gan kvalitāte. Atliek vien tikai pareizi tās sakomplektēt. Vēl varu piebilsts – izcilas kvalitātes koriģējošā veļa, labāku citviet neesmu atradusi.


CELLBES

Ērtās modes veikals visai ģimenei, šeit tiesa gan jāsaka, ka esmu iegādājusies drēbes ne sev, bet gan savai mamma, savukārt sev es  te esmu atradusi stilīgas mājas lietas un kvalitatīvu gultas veļu.

Join the Conversation

1 Comment

  1. says: Patrīcija

    Paldies, ļoti foršs raksts. Tiešām būs jāpapēta šie veikali. Personīgi, man pēdējā laikā ir iepaticies portāls Dalder.lv, kur es sev atrodu daudz maciņam izdevīgus apģērbus. Lielākoties piedāvājumiem nāk klāt arī piegādes iespējas uz pakomātu, vai pastu, kas mūsdienu situācijā šķiet ļoti droši. Tur ir atrodami gan lietoti, gan jauni apģērbi. Turklāt, ja vēlies atbrīvoties no iepriekšējās sezonas drēbēm, vari arī pati ielikt savu piedāvājumu. Manuprāt ir vērts apskatīt.

Leave a comment
Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.