Iepriecini sevi – adventes kalendārs dāmām

Kurš gan ir teicis, ka adventes kalendāram ir jāsastāv tikai no šokolādēm? Nu jau pāris gadus vairākas radošas pasaules kosmētiks firmas piedāvā savus kosmētikas adventa kalnedārus. Un esam ļoti priecīgi, ka šogad morethansize ir iespēja testēt tieši L’OCCITANE En Provence sarkano dāvanu kalendāru. Šoreiz kalendāru testē Elīna, kura nekad nav lietojusi šī zīmola produkciju.

Šogad kalendāra dizains radīts sadarbībā ar franču pop-up stila dizaineri Jean-Charles de Castelbajac savienojot četras lieliskas krāsas – balta, dzeltena, sarkana un zila. Protams, šis ir gaumes jautājums, bet kalendāra dizains ir oriģināls un dāvanai ļoti atbilstošs gan sev, gan kādam īpašam cilvēkam. Tāpat, izņemot ikdienas dāvaniņas papīra iekšpuses skaisti noformētas, kas ir papildus bonusiņš ko ikdienā gaidīt. Zīmola mājas lapā teikts “Instagram iedvesmai”, ko noteikti var nolasīt no šī kalendāra, būs ļoti smukas bildes un storiji, to varam apsolīt! Izpētot kalendāru saturus un cenas, noteikti varu teikt, ka L’OCCITANE  ir viens no cenai atbilstošākajiem šobrīd pieejamajiem dāvanu kalendāriem. morethansize testētā kalendāra cena ir 49 EUR, bet produktu vērtība 85 EUR.

L’OCCITANE  ir zināma, kā autentiska kosmētika kas tiek radīta cieņā pret dabu Francijas Provansā. Zīmolam ir vairāk nekā 40 gadu un tas ir veidots šķietami labākajās Franču tradīcijās, kas redzamas iepakojumā, formās un pats galvenais aromātos – dabīgos un ļoti sievišķīgos. Adventes kalendāra sastāvā ir kopjošā kosmētika – dušas želejas un eļļas, ķermeņa, roku, sejas un kāju krēmi, kā arī šampūns, kondicionieris, lūpu balzāms, ziepes kā pārsteigums vannai. Pilns komplekts ar kuru pārbaudīt savu saderību ar zīmola produkciju. Sākot lietot kalendāra dāvaniņas pirmais jautājums ko Elīna sev uzdod ir “kāpēc es nekad neesmu lietojusi šo kosmētiku“? Efekts ir pamanāms uzreiz, pat izmantojot tādus produktus kā roku un kāju krēmi – zīdaina sajūta, kas saglabājās, kas pats svaraīgākais. Un šis pats pārsteiguma efekts turpinās arī ar citiem ķermeņa kopšanas līdzekļiem.

Elīnas sajūtas par dāvanu kalendāru “Tā, kā lielāko daļu savas dzīves esmu cīnijusies ar ekszēmām pār visu ķermeni labu dušas želeju un ķermeņa losijonu varu atpazīt uzreiz pēc lietošanas, un noteikti varu teikt, ka manai ādai L’OCCITANE kopjošā kosmētika ir tieši tas kas vajadzīgs. Patīkami aromāti, kas nav pārāk uzmācīgi, uzreiz jūtams efekts (iesaku pamēģināt kāju krēmu kas kājas padara mīkstas mīkstas, un kas pats galvenais manā gadījumā āda jūtas pietiekami pabarota un nerodas jauni sausumi. Viens no maniem favorītiem ir ķiršu ziedu losijons, kas piešķir ādai nelielu, bet ļoti komplimentējošu spīdumu. Un kā jau tas ir atklājies iepriekšējos rakstos man patīk lūpu balzāmi, tad notestējot L’OCCITANE lūpu balzāmu saku uzreiz – iesaku!”

Kur iegādāties šo kalendāru? Sāksim noteikti ar internetu L’OCCITANE mājas lapā.  Taču, ja vēlies ar šī  kalendāra palīdzību iepazīties ar zīmolu, tad aicinātu aiziet uz kādu no zīmola veikaliem Rīgā: t/c Galerija Centrs, t/c Alfa, t/c Spice un u/v Stockmann kur zinošās un ļoti laipnās veikala kosnultantes tevi iepazīstinās ar zīmola ideoloģiju un iedos arī kādus papildus paraudziņus no top-selleriem.

Raksta noslēgumā morethansize vēlās īpaši izcelt šī zīmola darbību ar dažādiem fondiem palīdzot cilvēkiem ar redzes traucējumiem un dažādas augu glābšanas iniciatīvas, bet mūs kā sieviešu iniciatīvu visapsveicamākā šķiet zīmola vairāk kā 38 gadu sadarbība ar Burkina Faso sievietēm, kas ievāc Šī sviestu. Šī sadarbība nodrošina darbu 10 000 sievietēm finansiālu neatkarību un izaugsmi šajā Āfrikas valstī.

0 replies on “Iepriecini sevi – adventes kalendārs dāmām”