IEPAZĪSTIES – ALOXXI MATU KOPŠANAS PRODUKTI

Aloxxi ir amerikāņu matu kopšanas kosmētika, kuras izcelsme ir Itālija; tāpēc arī lielākā daļa matu krāsu nosaukumi ir itāliešu valodā, kā arī ražotne atrodas Itālijā. Savukārt – šampūnu un kondicionieru ražotne ir Kanādā. Kompānijas dibinātājs ir OPI nagu laku radītājs Džordžs Šaffers (George Schaeffer).

***

Ar jauno matu kopšanas līniju „Essential 7 Oil CARE and STYLE” iepazīsties šeit: ALOXXI

Viens no populārākajiem Aloxxi produktiem ir „Split ends mend”; tas atzīts par Top pārdotāko produktu! Amerikas izdevums „New beauty” kārtējo reizi to nosaucis par efektīvāko savā grupā. Vieglās tekstūras serums aizver sašķeltos matu galus un nodrošina ar barības vielām bojātus matus, turklāt – aizsargā tos no turpmākiem bojājumiem. Satur keratīnu, peptīdu maisījumu, aminoskābes kā arī Advanced Recovery Technology, kas samazina matu trauslumu. Colour Care komplekss aizsargā no kaitīgajiem UV stariem. Klīniski ārbaudīts – vizuāli samazina sašķeltos galus par 88%; stiprina matus par 87%. Nesatur parabēnus, sulfītus un glutēnu, nav testēts uz dzīvniekiem. Lietošana: uzklāt uz mitriem matiem, pievēršot uzmanību matu galiem. Var lietot ari uz sausiem matiem, lai mīkstinātu pēc veidošanas.

Otrs, kas noteikti jāpiemin – „Clay masque”. Matu maska apjomam ar Kaolīna baltajiem māliem. Palielina apjomu, matu pilnību un spīdumu. Dziļa mitrināšana bez matu nostiepšanas. Ābolu cilmes šūnu tehnoloģija dod spēku smalkiem, ķīmiski apstrādātiem matiem un baro galvas ādu. Nomierina dažādus ādas tipus, novēršot blaugznu rašanos. Matu krāsas aizsardzība no izbalēšanas. UV filtrs. Bagātināts ar phyto uzturvielām, proteīniem un ilgdzīvojošām šūnām. Aizsargā no oksidatīvā stresa. Mīkstākiem, gludākiem un zīdainākiem matiem.

Kā vienu no efektīvākajiem veidošanas līdzekļiem, kas piedod matiem apjomu un tekstūru, jāmin „Texturizing spray”. Lai kāds būtu vēlamais efekts – izspūris vai ne tik izspūris, šis ir atzīts palīgs. Tas arī aizsargā matus no kaitīgajiem UV stariem, tādējādi neļaujot krāsai izbalēt.

Join the Conversation

3 Comments

Leave a comment
Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.