Iepazīsties – alessandro International roku kopšanas zīmols!

Rīgas Modes nedēļas noslēguma dienā elegantās vēlajās brokastīs blogeri iepazīst vācu zīmola alessandro International roku kopšanas jaunumus.

Rīgas Modes nedēļas izskaņā skaistumkopšanas industrijas eksperti, blogeri, portālu un žurnālu redaktori tikās elegantās vēlajās brokastīs, lai iepazītu vācu zīmola alessandro International roku kopšanas jaunumus. Zīmols ir vairākkārtējs atbalstītājs Berlīnes FASHION WEEK, šopavasar tas ir galvenais roku kopšanas zīmols pasaulē. Kopš 2017.gada tas atbalsta arī Rīgas Modes Nedēļu. Lai to nosvinētu, cienājot ar prosecco un saldumiem, viesi tika iepazīstināti gan ar pašu pieredzes bagāto zīmolu, kas jau vairāk kā 25 gadus ir līderis roku, nagu un kāju kopšanas tirgū, iepriecinot ar augsta standarta un plaša klāsta inovācijām, ko piedāvā mūsdienu tehnoloģijas, gan ar produktiem, kurus veidojuši prestižākie nagu meistari. Būtiski, ka zīmola alessandro International plašais produktu klāsts ir vērsts uz individuālu pieeju, pielāgojoties gan roku ādas un nagu stāvoklim, gan lietotāja vecumam. Kā tika uzsvērts prezentācijas laikā, zīmola produkcija ir 100% vegāniska, nesatur parabēnus un toksīnus, kas mūsdienu pircējam kļuvis arvien svarīgāk.

Kā galvenais jaunums pasākuma ietvaros tika prezentēta īpašā izlaiduma krēmu sērija WE LOVE MACARONS. “Šī krēmu līnija viennozīmīgi ir patīkams pārsteigums visiem roku kopšanas faniem!” priecājās pavēstīt zīmola pārstāvniecības Latvijā uzņēmuma “Baltic Cosmetics Latvija” direktore Gundega Levinsone. “Izsmalcinātie roku krēmi ar zemeņu, pistāciju un citronu aromātiem satur hialuronskābi, šī sviestu, olīveļļu un smaržo tieši tāpat, kā pasaulē iecienītie makarūnu cepumi, un lutina ne tikai rokas, bet arī visus ķermeņa maņu orgānus. Nu mazās apaļās kūciņas ar aromātiski, gardu un maigu pildījumu ir parādījušās ne tikai Parīzes un Rīgas konditorejās, bet arī kosmētikas tirgū!”

Pasākuma laikā viesiem bija iespēja izmēģināt arī alessandro International nagu lakas.  Pateicoties jaunākajai patentētajai formulai, visas nagu lakas nesatur toksīnus un to ražošana ir 100% vegāniska, tāpat kā pārējā zīmola produkcija. Nagu laka pieejama vairāk kā 100 toņos, turklāt iespējams izvēlēties gan šobrīd aktuālos pasteļtoņus, gan sezonai raksturīgos piesātinātos vai košos toņus. Zīmols izplata arī UV/LED nagu lakas un gēla modelēšanas produktus. Kā uzsvēra Gundega Levinsone, alessandro International lepojas ar milzīgu roku, nagu un kāju produktu klāstu – ir radīti aptuveni 2000 atšķirīgi produkti, lai nodrošinātu visas vēlmes saloniem,  SPA un nagu studijām.

Kopš saviem pirmsākumiem alessandro International kosmētika ir saņēmusi vairākas “Professional Beauty Award” balvas par inovācijām nozarē. alessandro International bija pirmā kompānija, kura sāka ražot roku un nagu kopšanas produktus, ņemot vērā nagu un roku ādas tipu. Sadarbībā ar pieredzējušiem dermatologiem ir analizēti dažādi roku ādas un nagu tipi, lai noteiktu to individuālās vajadzības.

Papildus daudzām vērtīgām sastāvdaļām, vairākos roku kopšanas produktos atrodams unikāls pērļu proteīna ekstrakts (Biopearl Complex) no saldūdens pērlēm. Produkcija satur augstas kvalitātes enzīmus, kas baro ādu, nodrošinot intensīvu un ilgstošu roku ādas aizsardzību, tāpēc ārstēšana un kopšana ar alessandro International produktiem būs neaizmirstama pieredze.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.