Iedvesmojies – pašmāju blogeres piedāvā aktuālākās pavasara modes tendences!

RIGA FASHION WEEK Street Style

***

Pavasaris ir īstais laiks, kad ļauties košām krāsām, raibām apdrukām un nebeidzamam dzīvespriekam. Arī mūsdienīgais modes zīmols Oasis jaunajā sezonā piedāvā vairākas pamanāmas un šobrīd īpaši aktuālas tendences, ko ieviest savā garderobē, tūlītēji atsvaidzinot ikvienu koptēlu. Un, tā kā modes nedēļa ir ilgi gaidīts notikums, kas jau tradicionāli ļauj demonstrēt pašas spilgtākās stila pērles, trīs populāras pašmāju blogeres tās ietvaros ir sagatavojušas savu ielas stila interpretāciju par tropiskās Kubas, gaisīgu ziedu rakstu un futūristiskā sporta tēmām. Lai meiteņu kolorītie tērpi, kas vēl pavisam nesen gozējās RFW (Riga Fashion Week) starmešu gaismās, iedvesmo arī jūs pavasarīgām stila pārmaiņām! Sievišķīgās Oasis kolekcijas pavisam noteikti iepriecinās pat prasīgākās modes dāmas.

Laura Valuta 

 TROPISKĀ KUBA

***

Grima māksliniece un populārā blogere Laura Valuta savu tēlu papildina ar tropiskiem rakstiem.

Mēs iesaiņojām visas apdrukas un nosūtījām uz kādu saulainu vietu. Ananasi, papagaiļi un plīša lapu ornaments sniedz eksotisku sajūtu ar izteiksmīgiem rakstiem un lieliski izvietotām detaļām, kas grezno īsos topus, garderobes pamatlietas un čaukstošas vasaras kleitas. Kārdinoši citrusi, zaļie augi un kubiešu zilie toņi pārveido klasiski melnus apģērbus atvaļinājumam gatavās versijās.

***

***

Seko Laurai šeit: @Laura_Valuta

Brigita Dambe

VIEGLA KĀ PŪCIŅA

***

Populārā modes blogere Brigita Dambe izvēlās gaisīgus ziedu rakstus.

Nekas nesaka ‘vasara’ tik izteiksmīgi kā eņģeliski neitrālas krāsas un spožs, koši balts tonis. Saulē iesauļotie pleci sastop chambray kokvilnu, vieglu linu, mīkstu kokvilnu, skaistus izšuvumus un plānus, krokotus audumus. Plecus atsedzošie apģērbi ar aukliņu un izgriezumu elementiem aizved atpakaļ 20. gadsimta 50. gados, kamēr gaišās svītras pauž ŠODIENAS skatījumu. Gaiši un interesanti stili ir iegūstami nepiespiestā veidā.

***

Seko Brigitai šeit: @brigitadambe

Anete Ozoliņa

NĀKOTNES SPORTS

***

Populārā YouTube vlogere Anete Ozoliņa izvēlās sportisko šiku.

Strādā kārtīgi, atpūties vēl kārtīgāk šajās sporta iedvesmotās formās ar 2017. gada pavasara-vasaras niansēm. Zaigojoši vizuļi atrodas līdzās minimālisma stilā veidotiem, baltiem svīteriem un parkām, piešķirot vasaras spīguļiem atbrīvotu sajūtu. Un vēl kādi brīnišķīgi jaunumi: šosezon pilotu stila vējjakas nekur nedodas. Iekārotās jakas sajūsmina ar krokotu tīklojumu un darbojas vienā komandā ar īpaši spīdīgiem, mākslīgās ādas svārkiem vai must-have saskaņotu topu un bikšu vai svārku komplektiem. Legingi ar tīkla auduma ielaidumiem, vizuļiem noklāti sporta krekli un atlocītas sporta bikses ļauj sportiskus apģērbus valkāt visur.

Seko Anetei šeit: @paradimodi

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.