IEDVESMAS UN DZĪVESSTILA GRĀMATAS «DIMANTI TAVĀ PAGALMĀ» ATKLĀŠANA

28. jūnijā t/c «Spice» svinīgi tika prezentēta Gundegas Bičevskas grāmata «Dimanti tavā pagalmā». Grāmatas mērķis ir sniegt iedvesmu sievišķīgai pašapziņai, sevis pilnveidošanai un dzīves svinēšanai. «Dimanti tavā pagalmā» ir kā ceļvedis uz meiteņu labākajiem draugiem – dimantiem – , kas ir apslēpti mūsu pašu pagalmā.

Grāmatas autore GUNDEGA BIČEVSKA ir bijusi žurnālu «Shape» un «Cosmopolitan» galvenā redaktore, tāpat bijusi galvenā redaktore bukazīnu sērijai «Stila un Modes ABC», izdevumam «Esi Formā» un grāmatai «Tici sev». «Strādājot sieviešu žurnālos, esmu apguvusi unikālas zināšanas, kas ir ne tikai praktiski noderīgas, bet arī iedvesmojošas. Grāmatā dalos savu zināšanu esencē, kas, tiekoties ar jomas ekspertiem, uzkrāta daudzu gadu garumā. Grāmatas tēmas ir apkopotas atbilstoši sezonas aktualitātēm, jo katram gadalaikam piemīt sava unikalitāte. Pavasarī domājam par to, kā atgūt formu, bet ziemā meklējam idejas dāvanām. Vasarā ļaujamies dzīves plūdumam, bet rudenī kaļam ambiciozus nākotnes plānus. Grāmata caur praktiskiem padomiem, manām slejām un noskaņu
fotogrāfijām ļauj izdzīvot visu gadalaiku burvību un mudina sievieti novērtēt tās vērtības, kas viņai ir pieejamas jau šobrīd,» stāsta autore Gundega.

IVETA LĀCE, tirdzniecības centra «Spice» direktore: «Šī ir iedvesmas un dzīves baudīšanas rokasgrāmata ikvienai sievietei. Domāju, katra sieviete atradīs tajā kaut ko sev, jo grāmatā ir aprakstīts viss skaistās dzīves koncepts – spēja katru brīdi pārvērst mazos svētkos un svinēt dzīvi. Gundega raksta par visu dzīves baudīšanai svarīgo – no liktenīgiem jautājumiem līdz padomiem, kā izvēlēties personīgo stilistu, grima mākslinieku un frizieri un kā iekārtot omulīgu sapņu māju. Tā ir grāmata par personības starojumu, spēju no nekā radīt svētkus un romantiskus mirkļus. Tajā ir arī kaut kas no Parīzes šarma un Itālijas dzīves baudīšanas mākslas… Mani grāmatā uzrunāja aicinājums nereaģēt uz ārējās pasaules trauksmainajiem signāliem un receptes ikdienas steigas apturēšanai – izveidot savu miera oāzi, reizēm izslēgt komunikācijas kanālus, guļamistabā iztikt bez telefona un pateikt nē tam, kas atņem mums laiku.»

***

Turpinājumā lasi: saruna ar grāmatas autori

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.