IEDVESMAS stāsts -Ashley Graham

Cilvēki ir ārkārtīgi sarežģītas un interesantas būtnes… Mēs dzīvojam, mīlam, ēdam, augam intelektuāli, un mūsu spēja izzināt, uzzināt vai vēlme padarīt dzīvi ne-garlaicīgu ir neizmērojama. Radošas personības savu iedvesmu meklē dabas parādībās, mūzikas vai mākslas pasaulē, vai rod to daudzos neiedomājamos veidos. Savukārt, MORETHANSIZE modele Nataļja rod iedvesmu personībās un skaistos cilvēkos. Šoreiz stāsts par Ashley Graham – personību, kuras radošā darbība ir atstājusi neizdzēšamu iespaidu uz Nataļju, viņas ceļā uz sevis apzināšanos, pieņemšanu un mīlēšanu. Varbūt šīs stāsts iedvesmos arī Tevi.

hires-1165536-1a4q0383a-1

Ashley Graham ir 28 gadus jauna personība, Plus izmēra modele, kura dzimusi un augusi Linkolnā, Nebraskas štatā, ASV. Ashley bija tikai 13 gadi, kad meitenes  dabas dotais dabīgais skaistums un personības harizma pārsteidza starptautiskas modeļu aģentūras īpašniekus, un mazā meitene jau 13 gadu vecumā uzsāka intensīvu modeles karjeru. 2015.gadā, sadarbībā ar swimsuitsforall, viņa kļuva  par #CurvesinBikinis peldkostīmu kampaņas seju. Kampaņa padarīja viņu par vienu no slavenākajām  Plus izmēra modelēm, kura parādījās Sports Illustrated peldkostīmu gada izdevuma (Sports Illustrated Swimsuit Issue)  reklāmas lapās. 2016. gadā viņa kļuva par pirmo Plus izmēra modeli, kuras foto tika izvietots uz šī izdevuma vāka. Tas izraisīja sprādziena cienīgu sabiedrības reakciju, jo nokļūšana uz šī žurnāla vāka ir ļoti nozīmīgs notikums  ikvienai pasaules modelei! Protams, Ashley foto tika publicēti arī uz citu slavenu žurnālu vākiem, piemēram, – Vogue, Elle, Harper’s Bazaar, Glamour, Grazia, Cosmopolitan, Self, u.c. Pēc neilga laika viņa kļuva arī par pirmo Plus izmēra modeli, kura filmējusies grupas  DNCE – “Toothbrush” video klipā, kurš, noārdot daudzus stereotipus, guva  plašu sabiedrības ievērību.

2016. gada janvārī Ashley Graham tika atzīmēta kā pirmā veiksminiece žurnāla Forbes sastādītajā veiksminieku sarakstā “30 zem 30” (“30 Under 30”). Viņa ieguva arī balvu – 2016 Glamour Women Of The Year Awards. Daloties ar savām pārdomām balvas saņemšanas ceremonijā, Ashley teica: “Šis apbalvojums nav tikai man. Tas ir tai meitenei, kura šajā gadā pirmo reizi uzvilka bikini. Tas ir tai mātei, kura tikko dzemdējusi bērnu un saprot, ka uz viņas vēdera ir parādījušās strijas. Tas ir tai jaunajai sievietei, kura pateica: “Nē, es nezaudēšu svaru tikai tādēļ, ka to vēlas mans draugs!”. Tas ir tai sievietei,  kura beidzot, uz sevi spogulī skatoties, var pateikt: “Es mīlu Tevi, un to es domāju nopietni”. Apbalvojums ir visām šīm meitenēm!”. Šie vārdi neatstāja vienaldzīgos ne norises zālē, ne ārpus tās. Tie aizkustināja un iedrošināja daudzu sieviešu sirdis, liekot noticēt, ka mēs visas esam skaistas, neatkarīgi no sava svara un formām.

ag-2

barbie2

Neilgi pēc tam, sadarbībā ar zīmolu Barbie, viņa prezentēja jauno lelli, un tas bija nozīmīgs solis ne tikai pašai Ashley, bet arī Barbie uzņēmumam. Tas bija īsts jaunums, jo pārdošanā tika laistas trīs jaunu ķermeņa tipu – plus izmēra, miniatūras un gara auguma lelles, kuras turklāt bija septiņos dažādos ādas toņos.

Līdztekus veiksmīgai modeles karjerai, Asley ir laimīgi precējusies, kā arī pilnveido sevi radošajā darbībā. Sadarbībā ar Kanādas apakšveļas zīmolu Addition Elle,   viņa ir radījusi apakšveļas līniju. Šī kolekcija piemērota visdažādākajiem sieviešu ķermeņa tipiem un izmēriem, ar domu izcelt sievietes īsto – dabīgo skaistumu, neiesprostojot to liekos šablonos un aizspriedumos par “standarta figūras” pastāvēšanu.  2016. gada nogalē Ashley piedalījās realitātes šova  America’s Next Top Model‘s (ANTM), jaunajā, 23. sezonas žūrijas sastāvā. Tādējādi viņa būs pirmā Plus izmēra modele šova vēsturē, kura vērtē, sniedz padomus un māca topošās modeles.

“Nav viena skaistuma standarta. Vairs nav.”

/Ashley Graham/

Veiksmīga, laimīga, sieva, modele, dizainere, ķermeņa aktīviste un biznesa sieviete. Viņa lauž visus stereotipus un dodas tikai uz priekšu. Šis fascinējošais spēks un pašpārliecinātība iedvesmo un neatstāj mani vienaldzīgu. Par sevi viņa, smejoties, saka: “Es esmu gandrīz perfekta sieviete, es tikai negatavoju ēst.” Manuprāt, Ashley ir apburoša sieviete, kurai gribas līdzināties un sekot.

Pateicoties šai iedvesmai, es pieņēmu izaicinājumu un piedalījos modes skatē kā Plus izmēra modele. Tā bija mana pirmā pieredze šajā jomā, un tā man ļoti patika. Šis gads kļuvis par nopietna darba man pašai ar sevi laiku, kurā es kardināli mainīju savu domāšanu. Es sāku no visas sirds mīlēt savu ķermeni, es atmetu visus sabiedrības uzspiestos aizspriedumus un kompleksus, es dzīvoju pilnvērtīgu un skaistu dzīvi, es jūtos lieliski! Rakstam pievienoju dažas no manām Instagram bildēm @nataljastugle.

Autors: Nataļja Stugle

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.