H&M jaunā kolekcija- “CONSCIOUS EXCLUSIVE”

H&M “CONSCIOUS EXCLUSIVE” 2017. GADA KOLEKCIJAS CENTRĀ IR SKAISTUMS UN
JUTEKLISKĀ PASAULE. IKVIENS ELEMENTS IR IZGATAVOTS NO ILGTSPĒJĪGIEM
MATERIĀLIEM, TAI SKAITĀ BIONIC® — POLIESTERA, KAS PILNĪBĀ IEGŪTS
NO PLASTMASĀ PĀRSTRĀDĀTIEM PIEKRASTES ATKRITUMIEM.

“Strādājot pie šī gada Conscious Exclusive kolekcijas, ir domāts ne vien par tās elementu izskatu, bet arī radītajām sajūtām un pat skaņu. Šī kolekcija sniedz baudījumu visām maņām un apmierina mūsu vēlēšanos būt ilgtspējīgiem visā, ko darām,” stāsta Pernilla Volfārta (Pernilla Wohlfahrt), H&M Dizaina un radošās nodaļas direktore.

Katrā Conscious Exclusive sieviešu kolekcijā atklājas pavasara svaigums un ilgtspējas dvēsele. Tajā ir, piemēram, ēterisks tērps ar plūstošām ielocēm, kas pilnībā izgatavots no materiāla BIONIC® – poliestera, kas iegūts no piekrastes atkritumiem. Izpludinātā peoniju un mimozu sietspiedes apdruka rada sapņainu rakstu, bet mīkstu jaku grezno ar roku zīmēts sapņojošas sievietes tēls. Jaunā kolekcija notvērusi naksnīgu noskaņu, kas īpaši atklājas īsās, no pārstrādāta poliestera izgatavotās, kokteiļkleitas vizuļu mirgošanā un pieskārienā. Savukārt smokings ir pārveidots organiskā zīda un TENCEL® atpūtas žaketē un biksēs, kas rotaļīgi plīvo ap kājām.

Aksesuāru vidū ir no pārstrādātiem materiāliem izgatavota zvejnieku tīkla stila soma, kā arī savdabīgi un eleganti no pārstrādāta stikla un plastmasas veidoti auskari.

Papildu vīriešu apģērbu kolekcijai, Conscious Exclusive iekļauta arī bērnu apģērba līnija – piemēram, skaistas, mazas tilla kleitas un mīksta, izteiktas formas žakete, kā arī apburošas bikses ielu modes stilā.

Pirmo reizi Conscious Exclusive kolekciju papildina aromāts – abiem dzimumiem piemērotu ekoloģisku eļļu komplekts, katru no tām iespējams lietot atsevišķi vai kombinēt vairākas, radot unikālu smaržu.

“H&M kolekcija Conscious Exclusive parāda to, kā izsmalcināts stils var būt atbildīgs, palīdzot mūsu planētu saglabāt nākotnei. Šī ir iekārojama, no ilgtspējīgiem materiāliem veidota kolekcija, ko vēlēsies valkāt turpmākajās sezonās,” to apraksta kampaņas seja Natālija Vodjanova.

 

More Than Size komandas favorīti atzīmēti ar īpašo sirsniņu!

 

Kolekcija veikalos un tiešsaitē pieejama sākot ar 20. aprīli. Rīgā pieejama universālveikalā “Galerija Centrs”.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.