Goldtime pulcē rotaslietu mīļotājus

Trešdien, 14. jūnijā, vietējās slavenības un mediju pārstāvji bija pulcējušies t/c Domina, lai pamielotu acis ap smukumlietām Goldtime veikala pasākumā. Goldtime ir ekskluzīvu rotaslietu veikals, kas piedāvā dimanta kaklarotas, ekskluzīvus pulksteņus, aproces un gredzenus.

Pasākumu atklāja neatkārtojamā Agnese Zeltiņa kopā ar Žeņu Fokinu. Starp šiko rotaslietu mīļotājiem tika manīti Kristīne Rudzinska, Marija Dorošenok, Jūlija Rumjanceva, Alekss Silvērs un citi.

Pasākuma laikā slavenā aktrise iejutās līgavas lomā, simboliski akceptējot trīs sabiedrības kungu bildinājumus, lai pēc tam varētu izrādīt klātesošajiem ar smalkiem gredzeniem izrotātus pirkstus. Lai patiesi novērtētu piedāvāto rotaslietu valdzinošo spēku, rotas tika izkārtotas uz radošajiem stendiem – paliktņiem, kas ļāva apbrīnot tās visiem klātesošajiem. Īpaši efektīvi sudraba rotaslietas izskatījās uz rupjmaizes, savukārt dimanta dārgumi – uz tortes. Neiztika arī bez zinātniskajiem eksperimentiem – ekskluzīvi pulksteņi tika gremdēti ūdenī, lai visi ar savām acīm var novērtēt to izturību un izcilo kvalitāti.

Viesi baudīja dažādas uzkodas, dzērienus, kafiju un gardumus, savukārt pasākuma noslēgumā piedalījās loterijā ar ievērojamu balvu

fondu – zīmola Dancing Diamonds kaklarotu un auskariem, Raymond Weil pulksteni un ceļojumu uz SPA Igaunijā. Pasākumu atbalstīja Hennessy Revolution kokteilis – Patiesībā viss ģeniālais ir vienkāršs! Tieši tāpēc Hennessy Revolution receptes vilinošā vienkāršība slēpjas šķietami vienkāršās sastāvdaļās – Fever Tree Madagascan kolas un Hennessy garšu kombinācijā.

Klasiku un nezūdošu romantiku novērtē YOKO, brīnišķīgs zīmols, kas piedāvā zelta juvelierizstrādājumus ar dienvidjūru pērlēm, un slavenais Русские самоцветы, kā arī TirisiThomas Sabo pamatā ir attieksme – atkarību izraisošas rakstura, mīlestības, stila un dumpīguma gara juvelierizstrādājumu kolekcijas sagrozīs Jūsu galvu, bet noteikti liks dvēselei dziedāt. Nomination, kas šogad svin 30. jubileju, ir atrodams Goldtime, sniedzot pircējiem Itālijas noskaņas. Pat visprasīgākās fešonistas priecāsies par jaunākajām Fossil, Skagen, Michael Kors, DKNY, Emporio Armani, Diesel un

leģendārā Tommy Hilfiger kolekcijām. Visa iepriekšminētā centrā ļoti īpaša vieta ir atvēlēta Latvijas dizaineru darinājumiem. Goldtime apbrīno harizmātisko Agnesi Zeltiņu un viņas Soulstone kolekciju, kā arī Yayoi satriecošo juvelierizstrādājumu kolekciju.

Goldtime balstās uz tradīcijām, bet nepārtraukti iedvesmojas no tendencēm. Šāda filozofija garantē kvalitāti, daudzveidību un jauninājumus. Jo moto vēsta – Goldtime liks Jums mirdzēt jebkurā pasākumā!

Ar 28 veikaliem Igaunijā, tas ir lielākais juvelierizstrādājumu un pulksteņu mazumtirdzniecības veikalu tīkls valstī, kas tagad ar prieku un lepnumu atklāj savu pirmo veikalu Latvijā ar vēlmi sniegt daudz maģijas un brīnumu arī Latvijas pircējiem.

Sagatavoja: Nameda Austruma

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.