GARDEROBES DETOX!

Gluži tāpat kā cilvēka organismam, arī garderobei nepieciešams DETOX. Attīrīšana no dažādiem toksīniem un baktērijām.

***

Par toksīniem sauksim visus tos apģērbus, kuri ir:

  • fiziski novecojuši
  • morāli novecojuši
  • viss apģērbs, kurš ir par mazu. Nav opcijas – es novājēšu, es ielīdīšu… Tad, kad Tu to izdarīsi, Tev gribēsies jaunas drēbes, iespējams, stils būs mainījies un arī Tu pati gribēsi sevī redzēt lielākas stila pārmaiņas.

Par baktērijām sauksim spontānos pirkumus, kurus tā arī neesam nekad uzvilkušas – lietas, kuras reizēm skapī karājas ar visu birku, dažkārt – gadiem.

***

Aicinām iziet DETOX programmu – skapja revīziju! Ar ko sākt? Vispirms – ar skapja satura novērtējumu un garderobes sadalījumu sezonās. Turpinājumā ielūkojies tabulās, kuras viegli un uzskatāmi kļūs par plānu.

Kad esi rūpīgi caurskatījusi savu skapi, tālākais detox programmas rīcības plāns ir – konstatēt vai Tavā skapī ir lieliskais 7!

LIELISKAIS 7

Lieliskais 7 ir garderobes minimums. Lietas, kuras savstarpēji komplektējas un kuras, papildinot ar aksesuāriem, veido neskaitāmas kombinācijas un tēla raksturu. Lieliskā 7 forma un saturs atkarīgs no konkrētās personības dzīvesveida. Nav viena pareizā versija; ir daudzas un dažādas pareizās. Atliek vien izvēlēties, kura būs Tev tīkamākā. Turpinājumā – dažas lieliskas idejas!

Klasiska stila cienītājām!

Aktīvai pilsētniecei!

Plašāku kapsulu – meklē šeit!

Modes mīlētājai!

Plašāku kapsulu atrodi šeit!

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.