Figura Line – Nataļjas pieredze. Tīrais eksperiments, nekādas krāpšanas!

Processed with VSCO with a6 preset

Man ļoti patīk limfas stimulācijas procedūras, ik gadu apmeklēju šarko dušu.  Figura Line arī ir viena no limfas stimulācijas metodēm, kur ar unikālu limfas stimulācijas aparātu to palīdz izkustināt.

Interesants fakts – izrādās, ka Figura Line ir pašmāju franšīze, ar tās palīdzību jūs pērkat biznesa ideju un preču zīmes lietošanas tiesības, tādā veidā jebkurš var atvērt šādu veselīgā skaistuma studiju. Ruļļu aparāts arī ir pašmāju ražojums, paši ruļļi ražoti no bērza, patīkami, vai ne? Kā arī – Figura Line ražo dažādus kopjošos krēmus, skrubjus, ziedūdeņus un uztura bagātinātājus. Es izmēģināju pret celulīta krēmu “Mint”.

Par ruļļiem zināju jau iepriekš. Pāris gadus atpakaļ pat biju izdomājusi pamēģināt tos un nopirku kādā mājas lapā atlaižu kuponu, kuru tā arī neizmantoju. Atklāti sakot, domāju, ka tā ir sliņķu vingrošana un neko nedod. Manās domās visa procedūra atšķīrās no realitātes, es domāju, ka Tu atnāc uz procedūru, pasēdi uz ruļļiem un ej prom. Bet īstenībā tas ir vingrojumu komplekss!

Jau no paša sākuma mani pārsteidza tas, ar kādu rūpi meitenes, kuras strādā Figura Line, attiecas pret katru klientu, studijā mājo ļoti pozitīva un relaksējoša gaisotne. Gribu pateikt, ka jūs varat droši ņemt bērnus uz procedūrām, Figura Line ir padomājusi par visiem. Tātad, pirmajā reizē Tu nosveries un Tev izmēra – vēdera augšu, vēdera apakšu, gurnus, augšstilbus un rokas. Tev obligāti ir jāaizpilda anketa par savu veselības stāvokli, kā arī par to, kuras ķermeņa daļas Tu vēlies uzlabot, tad attiecīgi Tev pielāgo ruļļu programmu, kura koncentrēsies viduklim vai, piemēram, ķermeņa apakšdaļai. Man tika izvēlēta programma, kura koncentrējās uz vidukli, papildus izvēlējos ietīšanos plēvē.

1. – 6. reize. Pirmajā apmeklējuma reizē, masējot visas ķermeņa daļas, sāp, kut un kasās. Trešajā reizē Tevi nosver uz “gudriem” svariem, kuri parāda Tava organisma stāvokli, vai iekšējie orgāni ir aptaukojušies, muskuļu indeksu un pastāsta vēl daudz ko interesantu.

Sestā reize ir tāds kā kontrolpunkts, kura laikā Tevi vēlreiz nomēra un nosver, tad Tu vari novērot pirmos rezultātus. Ar katru reizi ruļļu intensitāti un siltumu palielina, tādā veidā ar katru reizi vairāk zaudē kalorijas. Visa 12 reižu kursa laikā mana mīļākā ķermeņa daļa bija rokas; sāpēja tik traki, ka pirmās reizes cietos ar sakostiem zobiem. Pēc pirmās reizes, dēļ pietupieniem, kurus taisi procedūras laikā, trīs dienas sāpēja kājas – ciskas un ikri. Tiekot līdz 6. apmeklējuma reizei, tik traki nesāp, organisms pierod un Tu sāc manīt pirmos rezultātus, blūzīte sēž brīvāk un centimetri samazinās.

7. – 12. reize. Pēc septītās reizes labsajūta ir pasakaina, procedūras laikā viss nogurums pazūd, uzlabojas garastāvoklis. Ievēroju, ka āda palika mīkstāka un gludāka. Otrajā kursa pusē pamanīju, ka es sāku svīst, piebildīšu, ka es neesmu no cilvēkiem, kuri daudz svīst, bet visa kursa garumā laikā sāku akūti izjust šīs izmaiņas. Man pateica, ka tas ir saistīts ar limfas stimulāciju, jo tās laikā tiek izvadīti toksīni no organisma. Pēc 8. reizes spoguļojoties pieķēru sevi pie domas, ka dupsis palika tvirtāks, stingrāks un apaļāks. Sākot ar 8. – 9. reizi ruļļu ātrums un karstums darbojas uz visiem 100%, sajūtas labas, vairs nekas nesāp un Tu tiešām baudi katru apmeklējuma reizi. 10. – 11.reizē Tu vairs nesaproti, kā iepriekš dzīvoji bez ruļļiem, tie tik ļoti uzlabo Tavu pašsajūtu, atslābina visu ķermeni pēc grūtas darba dienas. Tieši šajās reizēs es nolēmu, ka turpināšu apmeklēt procedūras, neskatoties uz to, ka izgāju pilnu kursu. 12. reizē veic pēdējos mērījumus un apkopo rezultātus.

Par Figura Line pret celulīta krēmu “Mint” – patīkama konsistence un smarža, ērts iepakojums ar dozatoru, un atsvaidzinošs efekts, iemasējot krēmu. Lietojot to, mēneša laikā āda palika mīkstāka, bet neesmu novērojusi, ka celulīts pazustu vai samazinātos.

Pa 12 reizēm neesmu zaudējusi svaru, es apzināti neesmu mainījusi savus ēšanas paradumus, lai parādītu tikai ruļļu iedarbības rezultātu. Tātad, mani rezultāti centimetros:

Vēdera augša – 0.9 cm

Vēdera apakša – 1.3 cm

Gurni – 0.5 cm

Augšstilbs – 1 cm

Rokas -2.7 cm

Rezultāti mani iepriecināja! Tie darbojas! Es noteikti atgriezīšos un iesaku izmēģināt ik vienai!

Autors: Nataļja Stugle

0 replies on “Figura Line – Nataļjas pieredze. Tīrais eksperiments, nekādas krāpšanas!”