Ekokosmētika Anne – dzimusi Latvijā, iemīlēta Turcijā!

„Patiesā vērtība, kvalitāte un nākotne ir atrodama tikai dabā. Tā ir mūsu pārliecība, vērtību izpratne un pamats mūsu darbam. Rūpes un atbildība pret dabu un cilvēku, būt patiesiem un īstiem, gluži kā māte bērnam, kā daba cilvēkam,” – saka Anne ekokosmētikas radītāja Skaidrīte Dzene.

Anne ekokosmētikas koncepts ir, ka mazāk lietojot, var iegūt vairāk. Izvēloties Anne Nature, tu un tava ģimene lietos drošus, pēc starptautiskā Ecocert standarta sertificētus un iedarbīgus sejas un ķermeņa kopšanas līdzekļus, tādējādi parūpējoties ne tikai par savu veselību un skaistumu, bet arī par dabu. Šie produkti sevī apvieno saulaino Dienvidu zemju vērtīgās eļļas ar Latvijas dabas iedarbīgajiem un spēkpilnajiem augu un ogu ekstraktiem.

***

  • Mitrinošs antioksidantu fluīds sejai– intensīvi mitrinošs, aizsargājošs un maigi kopjošs ikdienas sejas krēms, piemērots visiem ādas tipiem. Bagātināts ar ziemeļu ogās – smiltsērkšķos, pīlādžos, avenēs, dzērvenēs, cidonijās un ķirbjos esošajiem vitamīniem.
  • Intensīvi barojošs balzams – sejai, rokām, ķermenim – daudzfunkcionālais balzams ideāli piemērots raupjai un sausai lūpu, elkoņu,  pēdu un roku ādai.
  • Mitrinošs ķermeņa pieniņš – maigs Ziemeļu augu losjons ar mitrinošu sastāvu māmiņas un bērna ikdienas ķermeņa kopšanai. Šī  sviests patīkami mitrina, liepziedi mīkstina, kumelīte nomierina, bet saulespuķu eļļa aizsargā un atjauno ādu.
  • Barojošs matu kondicionieris – dabisks kondicionieris ar maigo liepziedu ekstraktu paredzēts visiem matu tipiem. Bagātināts ar argāna eļļu, kurai piemīt mitrinoša un aizsargājoša iedarbība. Turklāt kokosriekstu eļļa darbojas kā dabīga barojoša maska – spēcina un atjauno.
  • Matu un ķermeņa šampūns – īpaši sabalansēta matu un ķermeņa šampūna formula ar kumelīšu, kliņģerīšu un liepziedu ekstraktiem ir piemērota gan mazuļiem, gan arī visai ģimenei. Tas maigi, bet iedarbīgi attīra ķermeni, matus un galvas ādu.
  • Maigi attīrošas putas – samtainās putas ar liepziedu un rožūdeni maigi attīra sejas ādu, lieliski noņemot kosmētiku, bet nesausinot ādu. Piemērotas arī bērnu roku un sejas ādas ikdienas kopšanai.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.