Dr. Hauschka sejas toni izlīdzinošais dienas krēms nobriedušai ādai ir klāt!

SEJAS TONI IZLĪDZINOŠAIS DIENAS KRĒMS NOBRIEDUŠAI ĀDAI – MULTIMĀKSLINIEKS, KAS LIEK SEJAI MIRDZĒT!

Pēdējoreiz tas notika… 2015. gadā, kad laidām tirgū jaunu sejas kopšanas līdzekli – Nakts serumu. Patiesi – jaunu Dr. Hauschka produktu radīšanai nepieciešams laiks. Tāpat kā dabā – un mēs esam dabīgas kosmētikas uzņēmums –, viss notiek ne ātrāk kā nepieciešams, gudri, rūpīgi un holistiski. Dr. Hauschka produkti top tāpat kā mūsu galvenais birojs Vācijas dienvidos – uzmanīgi apsverot un ņemot vērā atgriezenisko saiti. Dažkārt ceļā no idejas līdz gatavam produktam paiet vairāki gadi. Tieši tā notika ar mūsu Atjaunojošās līnijas nobriedušai ādai jaunāko kosmētikas līdzekli – Sejas toni izlīdzinošo dienas krēmu nobriedušai ādai.

Šis multimākslinieks, kas liek sejai mirdzēt:

• dienas krēms, kurā apvienotas trīs funkcijas: ādas kopšana, mirdzuma piešķiršana ādai un ādas toņa izlīdzināšana;

• maskē noguruma pēdas un pigmentāciju;

• piešķir ādai gluduma un svaiguma sajūtu;

• sniedz ādai vieglu mirdzumu, pateicoties gaismu atstarojošiem minerālu krāsu pigmentiem;

• izlīdzina dehidrācijas grumbiņas, pateicoties mitrumu nodrošinošiem augiem un eļļām;

• tam ir viegla tekstūra, kas padara produktu ērti lietojamu un ļauj to izmantot kā bāzi dekoratīvajai kosmētikai, nelietojot citus līdzekļus, – krēms ir izcili mitrinošs;

• to ieteicams lietot no rīta pēc sejas ādas tīrīšanas un tonizēšanas;

• aukstajos gadalaikos tam var būt nepieciešama papildu mitrināšana un aizsardzība, tāpēc vispirms uzklājiet, piemēram, Dienas krēmu ar aivu vai Rožu dienas krēmu;

• neskatoties uz dienas krēmam neierasto krāsu, tas ir piemērots jebkuram sejas ādas tonim.

 

 

 

MINERĀLU BRĪNUMSPĒJAS

Klienti vēlas līdzekļus, kas dara viņu ādu mirdzošu un izlīdzina tās toni. Tieši to panāk mūsu jaunais produkts,” apgalvo Dr. Hauschka starptautiskais grima mākslinieks KARIMS SATARS. Pateicoties gaismu atstarojošo minerālpigmentu dažādajiem krāsu toņiem, krēms padara ādu vizuāli atjaunotu un gludu, krunciņas un pigmentācija ir tikko saskatāma. BRONZĒJOŠIE PIGMENTI piešķir ādai elegantu spožumu, ZAĻIE PIGMENTI noslēpj zilganos asinsvadus un apsārtumu, bet SARKANIE PIGMENTI – tumšos lokus zem acīm un ādas nelīdzenumus.

AUGU BRĪNUMSPĒJAS

Jaunā dienas krēma galvenā sastāvdaļa ir trīs augu ekstrakti. SARKANĀ ĀBOLIŅA (Trifolium pratense L.) ritmizētais ekstrakts veicina ādas atjaunošanos un atsvaidzina to. KALANHOJEI (Kalanchoe daigremontiana) piemīt izteikta spēja uzkrāt mitrumu – tās lapu ekstrakts ir ļoti noderīgs problemātiskai ādai. TĪRUMA KOSA (Equisetum arvense) stimulē ādas vielmaiņu un stiprina tās struktūru. Vēl jaunā krēma sastāvā ir jojobas, avokado, mandeļu, olīvu un aveņu sēkliņu eļļa, kā arī bišu vasks, rožu ekstrakts un šī sviests.

SEJAS TONI IZLĪDZINOŠO DIENAS KRĒMU NOBRIEDUŠAI ĀDAI IZMĒĢINĀJA AKTRISE INĀRA SLUCKA, HOREOGRĀFE LĪGA LIBERTE UN DŪLA, TOPOŠĀ ĀRSTE KATRĪNA PURIŅA – LIBERTE.

LATVIJAS NACIONĀLĀ TEĀTRA AKTRISE INĀRA SLUCKA

Latvijas Nacionālā teātra aktrise Ināra Slucka: “Dr. Hauschka kosmētiku lietoju mēnesi. Šī vasara man ir pagājusi, izmēģinot vairākus Dr. Hauschka kosmētikas līdzekļus. Pirms vairākiem gadiem to jau darīju, un tagad man atkal ir šāda iespēja. Dr. Hauschka kosmētikai piemīt izteikti dabīga smarža. Tā man atgādina bērnībā vārīto kumelīšu, nātru un dadžu uzlējumu, ar ko tika skaloti mati. Vēl ir tīrības sajūta.

Vislielāko pārsteigumu man sagādāja jaunais Sejas toni izlīdzinošais dienas krēms nobriedušai ādai. Šī krēma aprakstā ir minēts, ka tas izlīdzina ādu. Tā patiešām ir. Vasarās esmu izmēģinājusi dažādus BB krēmus. Bieži vien tie ir diezgan blīvas konsistences jeb „smagi“, šķiet, ka sejai uzlikta maska. Sejas toni izlīdzinošais dienas krēms nobriedušai ādai rada liftinga sajūtu.

HOREOGRĀFE, LĪGAS LIBERTES DEJAS TEĀTRA VADĪTĀJA LĪGA LIBERTE

Horeogrāfe, Līgas Libertes dejas teātra vadītāja Līga Liberte: “Mans dzīves ritms ir ļoti intensīvs – darbs man ir vakaros, savukārt atpūta no rītiem. Katru rītu iesāku ar kafiju gultā un lasot grāmatu. Esmu aktīva dzīvesveida piekritēja: skrienu, nodarbojos ar jogu, dejoju. Aizraujos ar ceļošanu un kalnākāpšanu. Dr. Hauschka kosmētiku lietoju jau pusgadu. Ādas attīrīšana un kopšana ir mans ikdienas rituāls, kas papildina aktīvo dzīvesveidu.

Esmu patīkami pārsteigta par jauno Dr. Hauschka Sejas toni izlīdzinošo dienas krēmu un tā daudzfunkcionalitāti, tas mitrina, aizsargā ādu un vienlaikus izlīdzina to, novērš ādas nelielos defektus – apsārtumu, tumšos lokus. Manuprāt, krēmā ir apvienoti divi produkti – sejas krēms un tonējošs līdzeklis. Tas ir ļoti ērti lietojams, klāju to uzreiz pēc ādas attīrīšanas un tonizēšanas ar manu iecienīto produktu – sejas toniku. Krēms izlīdzina ādu, padara to starojošu un svaigu.”

 

PRAKTIZĒJOŠA DŪLA, TOPOŠĀ ĀRSTE KATRĪNA PURIŅA-LIBERTE

“Ņemot vērā, ka man ir kombinētas ādas tips ar noslieci uz problemātisku ādu, tad man ir īpaši jāizvēlas kopšanas līdzekļi. Es esmu ļoti priecīga, ka jaunajā krēmā ir ādu izlīdzinošas īpašības un ikdienā tonālo krēmu vairs lietot nevajag, lai nosegtu ādas nepilnības. Jaunais sejas toni izlīdzinošais dienas krēms nobriedušai ādai ir ļoti patīkamas konsistences. Var uzklāt vieglu pūderi, uzlikt skropstu tušu un doties ikdienas gaitās.

Noteikti to rekomendēju lietot rudenī un ziemā, jo krēms izlīdzina ādas nepilnības un pigmentācijas plankumus,” stāsta Katrīna.

“Primāri ādas kopšanā, man svarīgākais ir ādu attīrīt un mitrināt gan no rīta, gan vakarā. Kā mediķis apzinos, ka ādas stāvokli ietekmē ne tikai krēmi, bet arī mans dzīvesveids – īpaši sekoju līdzi savam uzturam un tam cik daudz šķidruma lietoju dienā, cik daudz guļu, nelietoju alkoholu, neuzturos telpās, kurās smēķē, kā arī saulē atrodoties lietoju SPF 50 krēmus un ļoti rūpīgi sekoju līdzi saulē pavadītajam laikam, kas ir ļoti īss”

Man vispār ļoti tuva ir Dr. Hauschka kosmētikas lietošanas filozofija – īpaši svarīgi man bija iemācīties pareizu secību kādā uzklāt kopjošos produktus kā arī svarīgi iemācīties bija kā tos uzklāt.

0 replies on “Dr. Hauschka sejas toni izlīdzinošais dienas krēms nobriedušai ādai ir klāt!”