“DPD Latvija” aicina sūtīt ziedojumus uz “Otrā elpa” veikaliem bez maksas

Sūtījumu pārvadātājs “DPD Latvija” piedāvā iespēju bez maksas nosūtīt ziedojumus uz labdarības veikalu “Otrā elpa” līdz šā gada 18. februārim. Labdarības akcijas ietvaros ikviens interesents var veikt sūtījumus par brīvu no DPD Pickup tīkla visā Latvijā.

 Iedzīvotāji ir aicināti ziedot apģērbu un apavus, grāmatas, traukus, rotaļlietas un citas ikdienā noderīgas lietas, šādā veidā atbalstot labdarības iniciatīvu “Otrās elpas Stipendija”. Lai veiktu bezmaksas sūtījumu, ziedojumi svarā līdz 20 kg jāiepako stingrā kartona kastē un jānoformē tiešsaistē šeit. Sarūpētais sūtījums jāatstāj ērtākajā DPD Pickup punktā – paku skapī vai Paku Bodē. Tālāk DPD kurjers ziedojumu nogādās labdarības veikalā. Izvēloties sev ērtāko Pickup punktu, jāpievērš uzmanība arī maksimālajam pakas izmēram, un pirms kastes nodošanas uz tās ir jāuzlīmē izdrukāta pavadlapa.

“DPD Latvija” valdes priekšsēdētājs Jānis Grants: “Dzīvojam laikmetā, kas ir pārbagāts ne tikai ar informāciju, bet arī dažādām lietām un priekšmetiem mūsu ikdienā. Daudzas no šīm gadu gaitā krātajām mantām mums vairs nav noderīgas, tomēr kādam citam tās var būt vērtīgs atradums un sagādāt prieku. Tādēļ aicinām ikvienu piedalīties akcijā un atbrīvoties no liekajām mantām savā mājoklī vai darba vietā, ziedojot tās “Otrā elpa”. Iegūtā nauda par “Otrā elpa” veikalos iegādātajām lietām tiek ziedota labdarības projektiem visā Latvijā.”

Zane Priedīte, labdarības veikalu “Otrā elpa” vadītāja: “Aicinām ikvienu piedalīties gandarījumu nesošā ziedojumu vākšanas akcijā un izmantot bezmaksas iespēju ar DPD starpniecību nosūtīt savu ziedojumu uz mūsu veikalu Marijas ielā 13. Ziedot var apģērbus, apavus, grāmatas un žurnālus, interjera priekšmetus, traukus, aksesuārus, rotaļlietas, spēles un citas labas lietas. Tādā veidā kopīgiem spēkiem atbalstīsim finansējuma konkursu “Otrās elpas Stipendija”, kas atbalsta dažādas sociālas iniciatīvas. Tāpat arī mantiski atbalstīsim vairāk nekā 20 organizācijas, kas rūpējas par maznodrošinātajiem cilvēkiem visā Latvijā.”

Vairāk informācijas par labdarības akciju šeit

0 replies on ““DPD Latvija” aicina sūtīt ziedojumus uz “Otrā elpa” veikaliem bez maksas”