DODAMIES UZ POSITIVUS!

Positivus ir 3 dienu mūzikas festivāls, kas ik gadu vairāku gadu garumā Salacgrīvas jūras piekrastē pulcē tūkstošiem apmeklētāju un ļauj klātienē baudīt gan pasaules slavenu mākslinieku, gan vēl jaunu un mazpazīstamu mūzikas talantu sniegumu. Idilliskā atpūtas vieta jūras krastā, mežu ieskauta, tas piedāvā tūkstošiem apmeklētāju izbaudīt dažādas aktivitātes un festivāla atmosfēru trīs dienu garumā.

Slavens ar savu brīvo un relaksējošo atmosfēru, Positivus piedāvā aizraujošas mākslas un deju skatuves priekšnesumus, sniedzot festivāla apmeklētājiem izvēles dažādību. Tāpat katra gaumei pieejams plašs svaiga un veselīga uztura klāsts ēdināšanas zonā.

Un šogad Positivus apmeklētāji tiks iepriecināti ar vairākiem jaunumiem – atvieglotu ceļu turp un uz mājām, laiskām teltīm un papildinātu programmu!

ŠOGAD POSITIVUS DAYDREAMERS VIP TELTIS

Atpūta Positivus festivālā vēl nekad nav bijusi tik mājīga un komfortabla. Daydreamers VIP teltis šovasar nodrošinās luksusa, komforta klases nakšņošanu atrodoties festivālā – telšu pilsētiņas teritorijā. Tā būs lieliska atpūta pēc kārtīgas festivāla un mūzikas baudīšanas dienas diviem, četriem vai pat sešiem cilvēkiem kopā. Teltis būs aprīkotas ar matračiem un gultasveļu. Telts materiāls ir īpaši piemērots dažādiem laika apstākļiem, t. s. būs izturīga arī lietus laikā. Festivāls tā labākajās tradīcijās ar glanci!

BRAUC UZ POSITIVUS AR TAXIFY TAKOSMETRU

Arī šovasar uz Positivus festivālu varēs doties ar taksometru, un šoreiz šis pakalpojums ir kļuvis vēl ērtāks, izveidojot jaunu sadarbību ar daudzu rīdzinieku un pilsētas viesu iemīļoto taksometru servisu Taxify, kas ļauj ērti un vienkārši izsaukt taksometru, izmantojot mobilo lietotni.

Daudzi festivāla apmeklētāji jau ir iecienījuši doties uz Salacgrīvu ar taksometru, nevis personīgo automašīnu, un šogad festivāla viesi varēs baudīt vēl lielākas ērtības, jo atliks vien izsaukt taksometru, izmantojot Taxify lietotni, un sagaidīt automašīnu norādītajā adresē. Cena par vienu braucienu no Rīgas uz Salacgrīvu (vai atpakaļ – no Salacrīvas uz Rīgu) būs fiksēta – 59 eiro.

“PIENA SVĒTKI” SKATUVE POSITIVUS FESTIVĀLĀ

Arī šogad Positivus festivāls piedzīvos vairākas pārmaiņas. Uz jaunās “Piena svētki” skatuves brīnišķīgus koncertus sniegs rūpīgi atlasītas, galvenokārt pašmāju grupas, īpašo “Piena svētku” atmosfēru pārceļot no galvaspilsētas uz Salacgrīvu. Uz “Piena svētki” skatuves šovasar redzēsim tādus vārdus kā ansis, Tehnikums, Regīna, AUTOGRAPHIC, Laika suns, Sigma, Praga II, Polifauna, noslēpumainā apvienība “nesen” un daudzus citus.

0 replies on “DODAMIES UZ POSITIVUS!”