Detox galvai – idejas prāta attīrīšanai

Izraksti galvu tukšu!

Izveido ieradumu izrakstīt visu no savas galvas! Nav nozīmes vai raksti ar roku vai datoru, raksti – neapstājoties un nedomājot – automātiski, visu, kas nāk prātā. Raksti par to, kas tevi nomāc un satrauc. Pēc tam saburzi lapu un iznīcini…  Tādējādi tu izmetīsi nomācošās domas burtiski, un prāts kļūs tīrāks.

 Ļaujies radīšanai!

Pat tad, ja saki, ka neesi zīmētājs,  ņem rokās krāsas un sāc! Zīmē, pārkopē ,krāso, izkrāso gatavos zīmējumus. Mandalu krāsošana joprojām ir topā! Nevēlies to darīt vienatnē? Vēl labāk! Sameklē sev interesējošus kursus, vai pat mākslas terapeitu un – radi skaistumu un mieru sevī!

 Piesaki karu krāmiem!

Zinām, ka vide, kurā dzīvojam, uzskatāmi parāda, kas notiek mūsu galvās. Izmet visus vecos “januvēlnoder” krāmus, salauztās  “vēlāksalabošu” lietas, un visu, kas ietilpst “žēlizmest” kategorijā. Grūti izsviest? Atdod kādam vai  pārdot – dari jebko, bet atbrīvojies no tiem!

Piedod!

Tā atbrīvosies no negatīvo domu, dusmu, aizvainojumu, vēlmes atriebties un kaudzes citu emociju radītajiem toksiskajiem nosēdumiem savā prātā. Sāc ar sevi – piedod sev, un visiem īstiem un iedomātiem pāridarītājiem. Piedošana ļaus tev atbrīvoties no emociju terora un atbrīvot prātu no negatīvu domu karuseļa. Ir daudz grāmatu ar padomiem par šī procesa tehniku! Tu esi gudra un atradīsi savu veidu.

Palūdz piedošanu!

Ja dzīvo ar vainas sajūtu, ka arī pati esi kādam nodarījusi pāri, labākais ko vari darīt– lūgt piedošanu! Nav obligāti to darīt aci pret aci. Svarīgi veikt šo darbību tevī pašā – izdari to domās vai uzraksti vēstuli.

Dejo!

Ļaujies kustībai mūzikā. Met sev jaunu izaicinājumu un pamēģini Pole Dance!  Nepatīk vai nejūties gana drosmīga? Dejo tango vai mācies kaut vai afrikāņu vai aborigēnu rituālās dejas – vienalga, ko! Galvenais, pilnībā atdodies kustībai, kad to dari!

Runā!

Atrodi kādu, ar kuru vari izrunāties! Ja vajag, pieņem lēmumu doties pie psihoterapeita! Profesionālis mācēs uzdot tev īstos jautājumus, lai ļautu “norunāt nost” ne tikai to, kas sakrājies tavā prātā uz šo brīdi, bet arī palīdzētu tik galā ar pagātnes aizvainojumiem. Atbrīvojies no bailēm, šaubām un vainas sajūtas! Un tu iegūsi brīvību BŪT pašai!

Pucējies un palutini sevi!

Pieņem sevi un sāc sevi mīlēt. Ja tevi moka liekais svars tad rīkojies un tiec no viņa vaļa vai arī pieņem sevi s, savu ķermeņa formu un mīli sevi !sameklē stilistu, atjauno garderobi, nomaini frizūru, un mainīsies arī tavas galvas iekšējais saturs! Izbaudi ķermeņa procedūras, kuras liek tev justies labi.

Domā, ko domā!

Nepiesārņo galvu ar negatīvām domām, pretenzijām, kritiku un informāciju, kura prātā veido toksisku drazu! Tikai tu pati esi atbildīga par to domu, kuru uzaicini paviesoties savā galvā. Aizgriez krānu informācijas plūsmai un pagriez skaļāk klusumu!

Autors: Iveta Priede                                                                                                      Turpinājumā lasi – Detox galvai -smagsvara slotas

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.