Dārza svētkiem būs būt!

 Vasara ir jāsvin!

Vai Jūs zināt, kāpēc siltajās zemēs cilvēki ir tik pozitīvi un smaidīgi? Mēs zinām! Viņi svin! Viņi vairo pozitīvas emocijas, ļaujas smiekliem līdz asarām un nebēdnīgai laika pavadīšanai. Morethansize aicina arī Tevi iedvesmoties no silto zemju iemītniekiem un ļauties svinībām. Vai nepieciešams kāds iemesls svinībām? Protams, ka nē! Draugi var sanākt kopā tāpat vien! Izkrāso savu vasaru ar dārza balli! Ko darīt, ja nav dārza? Uzbur to pagalmā vai parkā! Svini! Morethansize piedāvā ieskatīties un smelties idejas saviem dārza svētkiem!

Balle pie Burka kundzes!

Vai esi redzējusi komēdijas seriālu “Smalkais stils” (Keep in up appearances) un tā galveno varoni Burkā kundzi? Jā, tieši to pašu, kura piedomāja par detaļām un niansēm, pat pie tā, no kādas krūzes tēju un no kādas labāk kafiju malkot, kādu galdautu labāk izvēlēties un cik smalkām jābūt dakšām, ar ko kūkas ēst. Kāpēc lai Tava dārza balle nebūtu Burkā kundzes  nokrāsās, un vakara galvenais notikums – tējas dzeršanas rituāls ar dažādu smalku kūku baudīšanu? Šādu balli uzburt ir pavisam vienkārši. Atrodi skaistu kleitu (konkrēti mūsu fotosesijas kleitas atradām latviešu zīmola guntina.com lapā), saservē kūkas uz galda un aicini viesus ar piebildi – dreskods jāievēro obligāti! Tāda maza masku balle vasarā kāpēc gan ne?

Iepatikās fotosesijas kleitas? Meklē guntina.com

Pikniks zem ābeles!

Pikniki ir vasaras sezonas must have! Un gluži tāpat kā modē un interjerā, arī pikniku noformējumam ir aktuālas tendences. Un kurš gan nezina, kā piknikot? Šogad pikniku noformējumu modē triumfē pavisam citas tendences. Aktuālo 50. gadu stilam atbilstošo rūtaino galdautu nomaina vienkrāsaini, savukārt ierasto krāsaino trauku vietā izvēlas dabīgas krāsas koka izstrādājumus. Moderni izkārtot ēdienu uz cepampapīra strēmelēm, bet vienreizējo plastmasas trauku vietā izvēlēties zero waste pārstrādātā papīra traukus. Turklāt šogad, akcentējot sievišķību, aktuāli ir baudīt pikniku svārkos vai kleitās, nevis kā ierasts – džinsu auduma biksēs.

Iepatikās fotosesijā redzamās kleitas? Meklē tās guntina.com

sagatavoja: I. Salceviča, Foto: Uldis Vilks

0 replies on “Dārza svētkiem būs būt!”