Daces 5 stāsti par flirts.lv

Ar katru brīdi cilvēki kļūst arvien aizņemtāki – mēs to vien dzirdam, ka nav laika satikties, paēst vakariņas, iet uz trenažierzāli un, jā, arī iepazīties!

Portālā flirts.lv 6 gadu ilgā laika periodā esmu reģistrējusies 3 reizes, un es esmu pārsteigta, ka portāls joprojām ir tāds pats, kā to atceros. Aplūkojot piedāvājumu, visas 3 reizes ir bijis jāsecina – cilvēku sastāvs nemainās, nu gluži kā saeimā!

Reģistrēšanās. Reģistrējoties šim portālam, šķiet, ka vienmēr iekšēji ir jāvienojas pašai ar sevi – kādas būs tavas robežas, cik tu būsi atklāta un patiesa. Bet – ja godīgi? Pie velna to visu! Ir jāapzinās, ka tu nekad 100% nezini, kas ir otrpus datora. Bilde var būt kā no žurnāla vāka, bet, ja būrītī nekā nav, tad tev jādodas barot citi putniņi. Kā vēsta jaunmodīgais teiciens – Haters gonna hate, potatoes gonna potate. Ja puisis, vēlēdamies iepazīties ar mani, ziņu sāk ar tekstu „Vai tev ir gumijas zābaki? Kādā krāsā?” – tad es labāk runāju ar savu kaķi. Tāpat arī man vienmēr ir jocīgi licies, ka vīrietis jau precību gados (nu tā, ap kādiem 30-35), savu vēstuli sāk ar „cavvinnaa”. Pareizrakstība manās acīs vienmēr ir bijusi zelta vērtē.

Došanās uz nezināmo. Kad sarunas ir izdevušās, randiņš ir sarunāts – iekšējie taureņi dod par sevi ziņu. Tu steidzies uz randiņu, kur tev jāsatiek puisis kā princis 180 cm augumā, bet… Tev pretī stāv puisis, 10 cm īsāks kā tu pati, bet jā – rozes ir skaistas. Un tad ir divi varianti – drosmīgās pateiks acīs visu, plus vēl aizsūtīs uz bērnu apģērbu nodaļu, bet kautrīgās – izturēs vienu randiņu and that`s all folks. Nu tā – tīri pieklājības pēc. Protams, ir bijis arī otrs variants – puisis ir Kristapa Porziņģa auguma līdzinieks. Nu tātad starp mums ir pamatīga lineāla attālums, un es jūtos sēdoša suņa lielumā (jeb mazumā). Puisis visu randiņu pavadīja pietupies saucamajā gopņikstailā, jo laikam manās acīs redzēja to pārsteigumu, ka pasaulē ir tik gari cilvēki.

Neveiklās situācijas.

Sarunas lieliskas, randiņš sarunāts, bet, apmēram pusstundu pirms randiņa puisis atsūta bildi, ka ir saplēsis savas bikses. Vienīgās. Nu neko, nodomāju, ka velns ar visu, randiņš jāatceļ. Un ziniet, kā tas beidzās? Viņš ieradās sava istabas biedra sporta legingbiksēs. Kas bija aptuveni 10 centimetrus par īsu. Ziemā. Bet vīrieša harizmai tas nebūt netraucēja. Ja man kaut kas ir jāapzīmē ar vārdu „drosmīgs” – tad tas ir par šo vīrieti! Ar šo pašu vīrieti devos braucienā ar prāmi uz Zviedriju un sapratu, ko nozīmē Mērfija likums. Ja tu ej uz randiņiem ar vairākiem vīriešiem vienlaicīgi, tu noteikti, esot randiņā, satiksi kādu no citiem kandidātiem. Vai jums ir gadījies naktī, Baltijas jūras vidū, uz kuģa, četrvietīgā liftā braukt ar diviem saviem randiņu puišiem un vēl vienu meiteni, kas neko nenojauš.

Mobilais telefons. Kad es sāku lietot flirts.lv, tad Facebook un tāda veida aplikācijas īpaši nebija populāras. Tev pašai bija jāizlemj – kam tu dosi savu telefonnumuru un kam nē. No savas pieredzes varu teikt, ka tas ir koks ar diviem galiem. Lai gan flirts.lv neesmu vairākus gadus, ir cilvēki, kas joprojām mani atceras, sūta svētkos īsziņas ar apsveikumiem – un tas ir tas patīkamais. Agrāk savos studiju gados dzīvoju Bolderājā – rajonā, kas neprasa stāstu. Kad biju iedevusi savu numuru kādam šķietami jaukam puisim, sāku regulāri saņemt draudu īsziņas, jo biju atteikusi randiņu. Kopš šī gadījuma bieži vien sarakstē teicu, ka dzīvoju pavisam citā rajonā un piesavinājos citas meitenes vārdu (ja kādai Zanei no Juglas ir manis dēļ izveidojusies kāda nelāga situācija, es no sirds atvainojos).

Ģimenes cilvēks. Apmānīt cilvēkus mūsdienās ir vieglāk, nekā tas bija pirms vairākiem gadiem. Bet apmānīt sievieti? Tas ir bijis diezgan pagrūti visos laikmetos. Sievietēm piemīt tā intuīcija, kas ļauj nojaust – kaut kas nav kārtībā. Flirts.lv lieliskā opcija ir tā, ka savu profilu var savienot ar Facebook. Un tad kaķsievietes tērpa uzvilkšana un objekta izspiegošana var sākties. Jā, patiešām, daudzi vīrieši nekautrējās, ka ir precējušies, ar maziem bērniem, viņi jau šeit nākot tikai paflirtēt. Arī es esmu satikusies ar cilvēku, kurš tikai pēc otrās tikšanās reizes atzinās, ka ir precējies (jāatzīst, ka viņa profils nebija sasaistīts ar Facebook, un, ja es būtu zinājusi, ka viņš ir precējies – nebūtu nemaz tikusies). No sākuma atzinās tikai par vienu bērnu. Pēcāk, kad uzzināju ne tikai viņa vārdu, bet arī uzvārdu, atklāju, ka bērni ir trīs. Nenoliegšu, ka sieva jau bija uzzinājusi par manu esamību, un, nē, paldies! Meksikāņu seriālus es varu paskatīties arī televīzijā.

Ne velti jēdziena „flirts” definīcijā ir norādīts, ka koķetēšana ir universāla, dabas dota valoda, kurā runā gan dzīvnieki, gan cilvēki, lai izrādītu savu interesi par kādu. Bet pats svarīgākais, kas reizēm lauž šī portāla nosaukuma atbilstību īstenībai – mēs flirtējam, lai izteiktu savu savaldzinājumu un dotu zīmi, ka esam atklāti un pieejami.

Un ja par mani un randiņiem – savu otru pusīti izrādās pazinu jau sen un tā bija tepat, visu laiku man blakus. Tāpēc – pirms meklē internetā, palūkojies sev apkārt!

Autors : Dace Rēķe

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.