ceļotprieks- Portugāle- stila kapsula

Ceļotāja garderobes kapsula – Portugāle

Katrai valstij un kultūrai ir savas raksturīgās iezīmes- latvietes nereti izvēlas apģērbu, kas papildināts ar latvju rakstu zīmēm vai detaļām, kuras papildinātas ar latviešiem raksturīgo simboliku, bieži staigā garos svārkos un vienkrāsainos T-kreklos; skandināvietes ir visai atturīgas krāsu izvēlē un savu tēlu papildina ar sportiska stila aksesuāriem. Portugālietes priekšroku dod krāsām, izšuvumiem, nevērīgi mezglā sasietiem matiem un bohēmisku vieglumu. Pazust pūlī – tāds ir ikviena tūrista mērķis. Neizcelties starp savējiem. Turpinājumā – apģērbu kapsulas ideja, ja tavs galamērķis ir Portugāle. Kāpēc Portugāle? Tādēļ, ka tieši šobrīd, pateicoties Portugāles uzvarai Eirovīzijā, tā kļuvusi par daudzu Eiropas ceļotāju galamērķi. Smeldzīgā dziesma, kuru izpildīja Salvadors Sobrals (Salvador Sobral), ir īsts, tradicionāls mūzikas žanrs Portugālē – gluži kā šlāgeris Latvijā.

Ceļojot vienmēr izvēlies apģērbu, kurš nav jāgludina vai ir paredzēts nēsāt viegli burzīts! Ja izvēlēsies dabīgo zīdu – ir triks, kā to viegli izgludināt. Pakar to vannas istabā, atverot karstā ūdens krānu. Karstā ūdens tvaiki izlīdzina zīda šķiedru struktūru – tādējādi tos izgludinot! Nebaidies no īsiem šortiem, ja tev arī šķiet, ka tavas kājas ir neglītas, noklātas ar apelsīna mizas ādu vai Tev šķiet, ka tām piemīt vēl virkne problēmu. Tādās Eiropas valstīs kā Portugāle, cilvēki tiek pieņemti tādi, kādi viņi ir un jebkuras nepilnības tiek uztvertas kā pašsaprotamas.

Izvēloties aksesuārus, vienmēr padomā par ērtiem apaviem, ja plānots daudz staigāt, bet noteikti ņem līdzi arī kādas ērtas, bet svinībām paredzētas kurpes. Portugālē, kā visur pasaulē, vakara vēlākajās stundās cilvēki mēdz pucēties un sēdēt krogos, kuros norit dzīvās mūzikas koncerti. Lai iejuktu pūlī, noteikti paķer kādu kleitu un greznākas kurpes. Savukārt somu ziņā noteikti neizvēlies tūristiem raksturīgās sportiskā stila mugursomas vai ķeseles.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.