Britu zīmols River Island atzīmē nepilna pusgada pastāvēšanu Latvijas tirgū

Šī gada aprīlī Latvijā Baltijas valstīs lielākajā iepirkšanās centrā Spice tika atvērts pirmais pasaulē iecienītā apģērbu zīmola River Island veikals. Nepilna pusgada pastāvēšanu Latvijas tirgū britu zīmols River Island atzīmēja ar svinībām pašmāju slavenībām un modes industrijas pārstāvjiem – žurnālu redaktoriem, blogeriem un modes mīļotājiem.

Starp viesiem bija tādas sabiedrībā zināmas personas kā TV seja Ieva Brante, zīmola Lazy Francis dizainere Olga Krūze, ex-politiķa Valda Birkava kundze Marina Dianova, uzņēmēja Marika Ģederte, TV šovu vadītāja Jeļena Gricuka, Markus Riva mūzikas menedžmenta vadītāja Santa Kola, slavenību un TV šovu stiliste Indra Salceviča, TV6 seja Simona Andersone, modes bloggeres Agnija Grigule un Alīna Kellere, un virkne modes ekspertu un cienītāju.

Viesiem bija iespēja iepazīt jaunāko rudens – ziemas kolekciju, iegādājoties to ar vērienīgām atlaidēm, baudīt Lielbritānijā un arī Latvijā iemīļotā zīmola Costa Coffee kafiju un  Scavi & Ray prosecco no Servaali Latvia, kā arī izmēģināt mini pārvērtības Douglas kosmētikas skaistuma zonā. Pasākuma ietvaros jaunākās modes tendences prezentēja sociālajos medijos iecienītās modes blogeres Agnija Grigule, Alīna Kellere un Elizabete Gorina, savukārt par muzikālo noformējumu rūpējās dīdžejs Rise feat.Deeplomacy. Pasākuma vadītājas lomā iejutās šarmantā TV seja Lelde Lietaviete, kas viesus iepazīstināja ar veikalā notiekošajām aktivitātēm. Pasākuma laikā River Island veikala pārstāve un zīmola menedžere Baltijas valstīs Marilina Tammsar pauda lepnumu par veikala sasniegtajiem pārdošanas rezultātiem pirmo mēnešu laikā. “Līdz ar veikala atvēršanu mēs jūtamies tik tiešām gaidīti Latvijā! Prieks, ka līdz ar sezonu maiņu Latvijas pircējs jau kļuvis lojāls River Island zīmolam un ir novērtējis unikālo un neatkārtojamo stilu, un augsto kvalitāti!”

Zīmola pārstāve akcentēja, ka River Island kolekcijas veidotas tā, lai klients spētu atrast tērpu gan ikdienai un atpūtai, gan saviesīgam pasākumam vai īpašam notikumam, saskaņojot oriģinālus, stilīgus un aktuālus apģērbu un apavu modeļus ar moderniem aksesuāriem. Savukārt bērnu nodaļā pieejamas gan bērniem, gan pusaudžiem piemērotas apģērbu kolekcijas, kas atspoguļo šīs sezonas aktualitātes un ataino galvenās iezīmes no pieaugušo kolekcijas. Latvijā pirmais pasaulē iecienītā apģērbu zīmola River Island veikals durvis vēra aprīļa beigās Baltijas valstīs lielākajā iepirkšanās centrā Spice līdzās daudziem citiem pasaulē iemīļotu preču zīmju veikaliem.

River Island kolekcija spilgti ataino šīs sezonas būtiskākos trendus – asimetriski elementi gan metāliskās un pārdrošās krāsās, gan tradicionālā neitrālā krāsu paletē, turklāt aksesuāri kļuvuši par ideālu papildinājumu galvenajiem apģērbu elementiem, tostarp krekliem, adījumiem un virsdrēbēm.  To īpaši ataino 80’s Excess kolekcija, koncentrējoties uz pārspīlētu plecu daļu un asimetriskām līnijām ar lureksa, vizošiem un patentētiem audumiem. Viscaur dominē tumši toņi, kas papildināti ar kobalta zilu un oranžu nokrāsu. Kokteiļkleitu dramatiskie silueti ideāli sader ar nokareniem puszābakiem, tomēr saglabājot šarmantu noskaņu. Plecu polsterējums ir atgriezies, kļūstot apjomīgāks kā jebkad, un izceļas ar pārmērību un vienpusēju struktūru, kamēr krūšturi piesaista uzmanību ar palielinātām lencītēm un ievērojamu izgreznojumu. Auskari ir lieli un izaicinoši ar neierastu neatbilstības pieskaņu, pievienojot ausu manžetes un nokarenas pērles. Savukārt kolekcijas Harlem līnijā dominē grandža un hip-hop stila apvienojums, un viennozīmīgi arī šosezon sportiskas noskaņas ielas stila apģērbi nav zaudējuši aktualitātiVieni no interesantākajiem elementiem ir krāsota vilna, metāliskas krāsas dūnu jakas, kuras papilda lielizmēra dekonstruēta trikotāža, un retro stila naģenes un beretes.

History Girl kolekcijā apģērbi ir dekorēti ar izsmalcinātiem ziediem un pērlēm elegantai noskaņai, bet apavi ir apjomīgi un drosmīgi ar ievērojamu izgreznojumu. Toties Heritage Luxe kolekcija ietver lielizmēra šuvumu ar rūtainu, melnbaltu un svītrainu rakstu. Dekonstrukcija rudens/ziemas sezonā joprojām saglabājas, jo sevišķi attiecībā uz krekliem, kas tiek nēsāti kopā ar brīvi krītošām džinsām un zemu papēžu kurpēm, lai radītu brīvā laika noskaņu. Mēteļi tiek nēsāti kopā ar platām biksēm, bet svārki ir ar augstu šķēlumu, lai pastiprinātu kārdinājumu.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.