Botanicals Fresh Care – izmeklēti matu kopšanas produkti!

Kompānija L’Oreal Paris ir atradusi jaunu veidu, kā padarīt matus skaistus, piesakot jaunu un inovatīvu matu kopšanas zīmolu Botanicals Fresh Care, kas jau ir pieejams arī Latvijas tirgū.

Botanicals Fresh Care ir zīmols, kas piedāvā izmeklētus matu kopšanas produktus ar botāniskām sastāvdaļām. “Esam radījuši īpaši efektīvus sastāvus ar patīkamu tekstūru un aromātu, nelietojot silikonus, parabēnus un krāsvielas.” Katrā produktu izstrādes posmā ražotāji, lauksaimnieki, botāniķi un ķīmiķi apvieno savu aizrautību un zināšanas, lai atrastu labākos botāniskos komponentus pasaulē, lielu vērību pievēršot ilgtspējībai, sadarbībai un sabiedrībai.

Meklējot labākās dabiskas izcelsmes sastāvdaļas, ilgtspējīgus procesus un izmeklētas tekstūras, zīmola radītāji ir atraduši jaunu veidu, kā padarīt matus skaistus. “Un mēs turpinām meklēt, jo ticam, ka katrā savas dzīves ceļojuma solī katram no mums ir iespēja atklāt savu dabīgo skaistumu.

Šobrīd Botanicals Fresh Care piedāvā 3 matu kopšanas līnijas – Safflower Rich Infusion, kas dziļi baro un mīkstina sausus matus, Geranium Radiance Remedy, kas mitrina un dod spīdumu krāsotiem un blāviem matiem, kā arī Coriander Strength Cure, kas stiprina vājus un plānus matus.

Botanicals Fresh Care Safflower Rich Infusion līnija

***

Safflower Rich Infusion produktu pamatā ir saflora – saldi, oranži ziedi, kuru eļļa īpaši bagātīgi satur lipīdus. “Radot šo līniju, mēs iedvesmojāmies no senajiem ēģiptiešiem, kuri bija iecienījuši safloras eļļu kā barojošu ziedi. Rezultātā mūsu speciālisti ir radījuši Safflower Rich Infusion matu kopšanas līdzekļus, kas satur safloras eļļu, lai barotu sausus matus, padarot tos mīkstus un elastīgus. Sajūtiet, kā tie jūs ietin svaiga un nomierinoša aromāta skavās.”

***

Pilns matu kopšanas līdzekļu klāsts: šampūns, balzams, matu maska un mīkstinošs krēms.

Botanicals Fresh Care Geranium Radiance Remedy līnija

***

“Meklējot pasaulē labākos augu valsts pārstāvjus, mēs atklājām ģerāniju – īpaši košu un krāsainu ziedu. Mēs likām lietā šo ziedu izcilo un atjaunojamo ēterisko eļļu bagātīgos sastāvos, lai palīdzētu atjaunot nespodru vai krāsotu matu enerģiju. Jūs acumirklī apņems svaigs ziedu aromāts.”

***

Pilns matu kopšanas līdzekļu klāsts: šampūns, balzams, matu maska un toniks matu spīdumam.

Botanicals Fresh Care Coriander Strength Cure līnija

***

Koriandrs ir viens no pasaules spēcīgākajiem augiem. Tas 100% bioloģiski sadalās, atjaunojas un bagātīgi satur Omega 6 taukskābes. Koriandra atjaunojošo spēku jau gadsimtiem ilgi izmanto tradicionālos augu uzlējumos. “Mēs iekļāvām koriandra vērtīgos ekstraktus ļoti vieglās tekstūrās, kas nostiprina trauslus matus, samazina to lūšanu un sniedz spēku pat visvājākajiem matiem. Tam ir svaigs, uzmundrinošs aromāts.”

***

Pilns matu kopšanas līdzekļu klāsts: šampūns, balzams, matu maska un spēcinošs eliksīrs.

Latvijā jaunā zīmola produkcija ir pieejama lielākajos veikalu tīkla Drogas veikalos sākot no aprīļa.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.