#BecauseItsMyBody

Pozitīvu domāšanu veicinošu kampaņu attiecībā uz savu ķermeni ar tēmtura #BecauseItsMyBody palīdzību sociālajā aplikācijā Instagram uzsāka Plus izmēra modele un blogere Denise Mercedesa (@denisemercedes). Šī kustība aicina cilvēkus dalīties ar bildēm un svinēt savas fiziskās formas. Savukārt viņa pēc tam dalās ar tām pašas izveidotā Instagram profilā @BecauseItsMyBody.

Daloties tālāk ar atsūtītajām bildēm, Denise Mercedes tām pievieno iedvesmojošas frāzes, kuras palīdz meitenēm justies pašpārliecinātām un vērtīgām.

Redzot kampaņas #BecauseItsMyBody panākumus Instagram, Mercedes nolēma veidot Because It’s My Body mājas lapu, par kampaņas bildi izvēloties foto, kas atspoguļo ķermeņu daudzveidīgo spektru.

“Kad es iesāku Instagram kampaņu, tās bija pārsvarā sievietes, kuras kļuva ar aktīvām šī tēmtura lietotājām. Taču es nogaidīju laiku, lai pārliecinātos, ka to var lietot ikkatrs – vīrietis vai sieviete, gara vai īsa auguma, tievais vai Plus izmēra, LGBTQ kopiena, u.c. Kopš es ieraudzīju, ka Instagram konts rada tik daudz pozitīvas reakcijas, un tik daudz cilvēku lieto šo tēmturi, es vēlējos radīt šo īpašo mājas lapu”, tā stāsta pati Denise Mercedes.

“Sievietes, kuras es izvēlējos šai kampaņai, ir modeles, aktīvistes un draudzenes. Man patīk, ka visām mums ir dažādi figūras tipi un atšķirīgs augums. Šī bija pirmā foto sesija no daudzām, kuras, kampaņas ietvaros, vēl sekos. Es plānoju darboties kreatīvi, pievēršot dažādu cilvēku uzmanību, lai viņi gribētu pievienoties un atbalstīt šo projektu. Cilvēki var iesaistīties tajā vienkārši izmantojot #BecauseItsMyBody.”

Autors: Nataļja Stugle

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.