Atjaunotajā showroomā – visa pašmāju zīmolu modes palete: elegance un dabai draudzīga pieeja, komforts un stils, klasika un sports

28. septembrī, Andreja Pumpura ielā 3., norisinājās atjaunotā showrooma prezentācija, kurā tika pārstāvēti četri moderni zīmoli. Ar diviem no tiem – NONAME Аtelier un ArtJam, – pasākuma viesi jau bija pazīstami, bet divi jaunie zīmoli tika prezentēti publikai pirmoreiz. Marka by M – jauns zīmols, ko veidojusi jau atzītā dizainere un biznesa lēdija Marina Dorošenko, bet pie Londonas zīmola Antistar kolekcijas strādājusi pazīstamā dizainere Julina. Prezentācijā varēja iepazīties ne tikai ar jaunajiem zīmoliem un atjaunoto veikala interjeru, bet arī ar šo četru zīmolu jaunajām apģērbu kolekcijām.

Preses diena, kurai sekoja vakara prezentācija ar daudznozīmīgo nosaukumu Under one roof, pulcēja visus modes bomonda pārstāvjus. Viesi, tostarp Jeļena Gricuka, Jaroslavs Barišņikovs, Sergejs Hatanzejskis, Jūlija Rumjanceva, Jeļena Strahova, Liene Stūraine, Olga Kolotova, Jeļena Vlasova un Nikola Slapjuma, iepazinās ar jaunajām kolekcijām un atjaunoto veikala interjeru, baudīja Martini kokteiļus un De Gusto uzkodas. «Man ļoti patīk jaunā koncepcija, ka premium klases stila apģērbi atrodas līdzās apģērbiem, kas paredzēti «ikvienam», un ļoti ērti, ka šo zīmolu kolekcijas tagad ir nopērkamas vienuviet, – komentē stiliste Jūlija Zolberga, – Viennozīmīgi atbalstu svaigu skatījumu uz lietām, ļoti labi, ka, apmeklējot vienu veikalu, pircējiem tagad pieejams tik daudzveidīgs piedāvājums».

Galveno viesu uzmanību, protams, piesaistīja «jaunatnācēji» modes zīmolu komandā – Marka by M un Antistar. Stāsta zīmola Marka by M dibinātāja Marina Dorošenko: «ArtJam – mans pirmais «modes bērns». Tas ir ikdienai piemērots, ērts apģērbs mūsdienīgām, aktīvām sievietēm. Tomēr, realizējot sevi šajā virzienā, sāku aizdomāties par jauna zīmola izveidi. Tas prasīja pusotru gadu! Kažoki kā sieviešu garderobes elements un, savā ziņā, arī konkrēta statusa rādītājs nekad nezaudēs aktualitāti. Taču modernajā pasaulē noteikti nav aktuāla kažoku radīšana no dabīgajām kažokādām. Nevienam nav jāpaskaidro, kāpēc tas ir briesmīgi, tāpēc pieņēmu lēmumu atrast alternatīvu, kas pilnībā atbilstu «vegānu» koncepcijai. Mākslīgā kažokāda – tā ir pēdējo gadu tendence, daudzi ir atteikušies no dzīvnieku izcelsmes izstrādājumiem, un arī es patiesi ticu, ka mākslīgās kažokādas ir nākotne. Tas ir pareizi ne tikai no ētikas viedokļa, bet arī praktiski: mākslīgās kažokādas ir ļoti ērtas valkāšanā un izskatās kā dabīgās», – stāsta Marina, – «Man ir ārkārtīgi svarīgi, lai kažoki būtu ne tikai ērti, bet arī lieliski aizsargātu no sala un piestāvētu ikvienam apģērbu stilam – lietišķajam, ikdienas un pat sportiskajam. Dizainam noteikti jābūt oriģinālam un neordināram!»

Jaunā zīmola apģērbi ir radīti modernajā «oversize» stilā, bet, lai kažokādas neapniktu, papildu taisnām piedurknēm kolekcijā tiek piedāvāti modeļi ar manšetēm un piedurkņu atlokiem. Kā stāsta

dizainere, šī zīmola apģērbs – pilnībā eiropeisks produkts, – kura radīšanā iedvesma gūta Milānā, Londonā un Parīzē, bet materiāli iepirkti Nīderlandē un Dānijā. Un, lai gan kolekcijā ir tikai 5 galvenie modeļi, ikviens no kažokiem ir veidots savā krāsā, tātad visi 35 apģērbi ir unikāli.

Līdzās jaunajam zīmolam ir vēl viens «jaunatnācējs» – zīmols Antistar, kas piedāvā apģērbus ikvienam, neatkarīgi no dzimuma un vecuma, un lepojas ar izstrādājumiem no dabīgiem materiāliem vai kvalitatīviem aizvietotājiem (piemēram, eko ādas), kas piemēroti katram. Zīmola galvenā ideja – radīt skaistus un ērtus apģērbus katrai dienai. «Mūsu patērētājs – moderns, intelektuāls cilvēks, kurš apzinās laika un komforta vērtību», – komentē zīmola dizainere Julina, – «Mūsu kredo: «kustība – tā ir dzīve», kur kustība apzīmē ne tikai fizisko kustību, bet arī virzību uz attīstību, uz zināšanām».

Jaroslavs Barišņikovs norāda, ka viņam bija īpaši interesanti apskatīt jauno Antistar kolekciju «Soft»: «Man ļoti iepatikās šis zīmols, jo tas ir vienkāršs un ērts valkāšanai ikdienā, īpaši man patīk izstrādājumi no kokvilnas un vilnas. Tie ir tik ērti! Bija patīkami redzēt jauno baiku modeli, kas vienlīdz labi derēs gan vīriešiem, gan sievietēm, elegantas, siltas kleitas un svārkus, mēteļus un treniņtērpus».

Atjaunotajā showroomā ir pieejams arī labi pazīstamais zīmols NONAME Atelier. Premium klases apģērbu zīmols. Jau vairāk nekā gadu zīmols nodarbojas ar ādas apģērbu šūšanu. Nesen tika pieņemts lēmums ieviest pārdošanā T-kreklus ar zīmola logotipu.

Iedvesmojoties no hipiju ēras tēliem, NONAME Atelier dizaineres Aļona un Veronika piedāvā limitēto daudzfunkcionālo baiku kolekciju ar nosaukumu “Freedom“, vienlaikus paziņojot par paplašināšanos. Kolekciju “Freedom” piepilda 60. un 70. gadu stilistika un noskaņojums, apvienojot sevī Kalifornijas spilgtumu un Eiropas praktiskumu. Iegādājoties vienu lietu, iespējams izveidot vairākus

tēlus. Aļona un Veronika ir radījušas košu un drosmīgu, bet, tai pat laikā, ļoti sievišķīgu baiku kolekciju. Viņu zīmola simbols ir vabole-skarabejs, kas, esot ļoti strādīgs kukainis, sniedz panākumus biznesā un veiksmi jaunos sākumos. To uzskata par laimes, panākumu un veiksmes talismanu.

Abām dizainerēm izšķirošais moments ir izmantoto materiālu un šūšanas augstā kvalitāte. Viņu specialitāte ir individuāla pieeja katram klientam un iespēja radīt unikālus elementus! Šobrīd ir pieejamas divas līnijas: individuālais dizaina pasūtījums ateljē un gatavie apģērbi, kurus iespējams iegādāties zīmola veikalā, Andreja Pumpura ielā 3. Tuvākajā nākotnē tiek plānots uzsākt vīriešu apģērbu līnijas pārdošanu.

Preses dienas ietvaros tika prezentēta arī jaunā ArtJam apģērbu kolekcija ar nosaukumu THE ONЕ. Šoreiz dizainere Marina Dorošenko nolēma apkopot visus labākos tēlus, kas bijuši hīti pēdējo 3 zīmola pastāvēšanas gadu laikā, pilnveidot tos un izvēlēties aktuālus materiālus. Šī kolekcija, tāpat kā pārējās, veidota «oversize» stilā un piestāvēs gan lietišķai sievietei darbam ofisā un biznesa sanāksmju laikā, gan arī atpūtas brīžos: «Jums atliek tikai nomainīt apavus, iespējams, aksesuārus, un jaunais tēls ir gatavs. Slow fashion un pārdomāta iepirkšanās savā vislabākajā izpausmē», – komentē Marina.

Atjaunotais showroom Andreja Pumpura ielā 3 ir atvērts darba dienās no 11:00 līdz 19:00, sestdienās – no 12:00 līdz 17:00.

0 replies on “Atjaunotajā showroomā – visa pašmāju zīmolu modes palete: elegance un dabai draudzīga pieeja, komforts un stils, klasika un sports”