Aktuāli/neaktuāli! Ko pirkt izpārdošanu laikā?

 Arī ikdienas modei ir savi trendi

Atlaides un izpārdošanas patīk ikvienam. Kuram gan negribas tikt pie kādas jaunas lietas par saprātīgu cenu? Turklāt, ja gribi būt trendā jeb moderna, gribam atgādināt, ka arī vienkāršo ikdienas lietu modē ir savi trendi. Turpinājumā daži no tiem.

Kad runā bildes

Šosezon īpaši aktuāls T kreklu dizains kā pa tiešo no suvenīru bodes skatloga. Lielos uzrakstus, saukļus vai iemīļotos tekstus aizvieto bildes.

Kad jaka nodod tavu vecumu!

 Īsas un šauras džinsu jakas modē bija divtūkstošo gadu sakumā. Šodien modē ir lielas, apjomīgas un figūru neizceļošas džinsu auduma jakas. Ja nēsāsi šauro jaku, visi zinās, ka esi tuvu četrdesmitgadnieku slieksnim vai jau esi ielekusi tālākā gadu desmitā. Uzvelc aktuālo un uzreiz izskatīsies jaunāka!

 Kad neaktuālie ziedi padara tevi senāku

Apģērba fasons ir tikpat svarīgs kā auduma prints. Lielas un apjomīgas puķes atstāj dāmām pensijas vecumā. Modē ir grafiski ziedu risinājumi.

 Teicamnieces nav modē

Kārtīga un klasiska kleita vienmēr būs aktuāla un vairākas sezonas velkama ar noteikumu, ka to meistarīgi sakomplektēsi. Bet, ja grasies iegādāties jaunu kleitu šodien, pievērs uzmanību detaļām – asimetrija, savilkumi, volāni u. c. detaļas vienkāršo padara daudz interesantāku. Nebaidies uzdrīkstēties!

sagatavoja: I. Salceviča

0 replies on “Aktuāli/neaktuāli! Ko pirkt izpārdošanu laikā?”