5 slaveni stilisti Stockmann klientu dienās septembrī

Septembris ir īstais laiks, kad sagatavoties rudens sezonai, tādēļ 8., 15., 22. un 29. septembrī universālveikala Stockmann modes nodaļās tiek rīkotas Stilistu dienas, kurās klienti var tikties un saņemt padomus no labākajiem Latvijas stilistiem – Olgas Kolotovas, Dāvida, Kristīnes Rudzinskas, Ingas Zahārovas un Anastasija Paškēvičas.

U/v Stockmann klientiem ir ekskluzīva iespēja četrās septembra sestdienās veikala modes preču nodaļā sastapt Latvijas labākos stilistus un iegādāties aktuālākās modes preces. Olga Kolotova, Dāvids, Kristīne Rudzinska, Inga Zahārova un Anastasija Paškēviča sniegs ieteikumus personīgā stila veidošanai šajā sezonā.
Šī ir lieliska iespēja visiem interesentiem saņemt stila konsultācijas no labākajiem stilistiem bez maksas un sagatavoties rudens sezonai, izmantojot u/v Stockmann jauno modes preču piedāvājumu, kas solās būt košu, interesantu un pārsteidzošu tendenču pārpilns.

Rudens mode piedāvās gan klasiku, gan negaidītas nianses, dažādu stilu kombinācijas, tāpēc tieši brīdis, kad jaunās sezonas preces nonāk pārdošanā ir īstais, kurā uzklausīt stilistu profesionālos ieteikumus un kopīgi nolemt, kuras no sezonas tendencēm ir piemērotas tieši jums.

Iesakām nelaist garām iespēju izdarīt izmaiņas savā stilā, padarīt to košāku, sev atbilstošāku un aktuālāku! Turklāt u/v Stockmann klientu atsauksmes liecina, ka stila pārmaiņas ir motivējošs un iepriecinošs faktors, kas bieži ver durvis arī citām pārmaiņām dzīvē, sniedzot jaunas iespējas un piedāvājumus.

OLGA KOLOTOVA

Olga, ko Jūs domājat par klasiskajiem stila likumiem? Vai tiem ir vieta 21. gadsimtā ?

Ar šiem noteikumiem ir interesanti spēlēties, it īpaši kad Tu pazīsti tos ļoti labi, tomēr mūsdienu pasaulē bezierunu nopietnībā sekot tiem ir ļoti naivi. Gadās, ka modernā uzvedumā uz operas skatuves tev parādīs pliku pēcpusi, bet tu sēdi savā elegantajā, ceļu apsedzošajā dress koda kleitā  un esi iedomājusies, ka esi aristokrāte. Protams, tas ir smieklīgi! Es par to,lai viss būtu savā laikā un vietā, gan pēc formas, gan satura. Pasaule mainās ļoti strauji, un tas man patīk, un,kāpēc gan turēties pie vecā, ja tik daudz jauna vēl nav izbaudīts. Tomēr, kopumā, ir mazinājusies tendence demonstrēt savu labklājību ar skrupulozi piemeklēta apģērba tēlu .Ģērbties moderni,viegli,neuzkrītoši, un tajā pat laikā nezaudējot savu statusu  – lūk tā ir  augstākā pilotāža!

3 lietas bez kurā nevar iztikt neviena sieviete un kapēc?

Laikam ejot, esmu secinājusi, ka šī brīža steidzīgajā pasaulē un straujā ikdienas ritmā mūsdienu sievietei ir jābūt zināšanām kā sevi savest kārtībā neieguldot tajā daudz laiku. Otra manuprāt ļoti svarīga lieta sievietes dzīvē ir māka atvēlēt brīdi sev. Jo kā es saku, ja ģimenē sievietes ir laimīga, tad visi ir laimīgi. Trešā mana pēdējā laika must have ir sarkana lūpukrāsa, vismaz pārdienām! Nianse, kas jebkāda stila dāmu izcels, atsvaidzinās un liks pašai justies sievišķigākai, īpašākai un dzirkstošākai.

INGA ZAHAROVA

KRISTINE RUDZINSKA

Kur mūsdienās ir robeža starp stilu un bezstilu?

Stils ir izprast sevi, savus mērķus, būt nepārtrauktā atīstībā un mācēt izmantot apģērbu, apavus, aksesuārus, arī matu sakārtojumu, make up un visu kopējo antruāžu savā labā. Sava stāsta izstāstīšanā neverbālā formā. Tā ir kaislība, māksla un zinātne. Robeža starp stilu un bezstilu ir viegli nolasāma: kopējot kādu ir bezstils, radot, izpaužot savu personību veidojas stils.

Vai stils nozīmē būt modernam? Un kas ir stils?

Es uzskatu, ka modernām ir jābūt, bet veselīga nozīmē. Cilvēks kas ir sociāli vesels( tas ne vienmēr nozīmē super aktīvs) bet orientējas kultūras procesos un rūpējas par sevi gan ārēji gan iekšēji, būs moderns. Ir jāatceras svarīga lieta, ka apģērbs tas ir tikai apvalks, ko mēs varam izmantot. Un ,protams cilvēka personība šodien ir noteicošais, nevis apģērbs. Stils var būt katram, tikai to apzināti jāveido, un protams cilvēka veido stilu, nevis stils cilvēku.

ANASTASIJA PAŠKĒVIČA

0 replies on “5 slaveni stilisti Stockmann klientu dienās septembrī”