4 RECEPTES – IDEJAS, KO IESĀKT AR VĀRĪTĀM OLĀM!

Uzvarēji visās olu kaujās un nu tev ir pilns groziņš ar olām? Pirmkārt, apsveicam! Otrkārt, ko iesākt? Mums ir daudz ideju – salāti, maizītes, pildītas olas un pat marinētas olas! Smelies iedvesmu un nelaid zudumā ne olu!

MARINĒTAS OLAS

Jaunākā tendence mūsu virtuvēs ir marinētas olas. Tas ir lielisks un gards veids kā olas saglabāt svaigas vēl nedēļu un piešķirt tām jaunas garšas nianses. Pēcāk baudi tās ar zupām Austrumu gaumē, pievieno to ēdieniem gaļas vietā vai liec klāt salātiem. Receptes meklē ŠEIT.

OLU SALĀTI

Olu salāti Brigitas mājās Lieldienu laikā ir klasika. Tie ir lielisks papildinājums brančam un lieliski garšo uz maizītēm! Tie ir maigi, svaigi, barojoši, bet ne smagnēji. Pazūd nemanot, tāpēc taisi ar uzviju. Brigitas recepti meklē ŠEIT.

OTRĀS DIENAS MAIZĪTES

Otrajās Lieldienās sarīko mājās branču! Lielisks papildinājums būs košas brokastu maizītes. Liec uz tām visu, ko sirds kāro. Sākot ar gurķi un sparģeļiem, beidzot ar šķiņķi un lasi. Un, protams, nepiemirsti olu! Iedvesmu smelies ŠEIT.

PILDĪTAS OLAS

Pārgriez olu uz pusēm, dzeltenumu samīci ar avokado, majonēzi vai sev vēlamo pildījumu un uzspied ziedu formā uz olu pusītēm. Ja vēlies košas olas, pirms griez tās uz pusēm, iemērc biešu sulā – iegūsi maigi rozā oliņas!

Ar receptēm dalījās Brigita Dambe, foto tapis sadarbībā ar

0 replies on “4 RECEPTES – IDEJAS, KO IESĀKT AR VĀRĪTĀM OLĀM!”