30.11.2017 Dažādie “LAŠI” jeb Tinder džeku klasifikācija

Pagājuši vairāki mēneši, kopš esmu iepazinusi Tinder jūru! Patiesībā, šodien atklāju, ka varu visus Tinder iemītniekus salikt plauktos… Iedalīt kaut kādās grupas un šoreiz ne vizuāli, kā to parasti daru, bet gan pēc stratēģijas un sarakstes manieres. Bet, pirms ķeros klāt, es tomēr gribu pāris vārdus par jūras iemītnieku bildēm! Labrīt, Rīga un labrīt, Latvija! Es, protams, saprotu, ka daudzi no iemītniekiem ir pašapmierināti ērzeļi, bet vai tiešām cilvēks no visas sirds cer, ka viņš iepatiksies, ja viņš ieliks savu kailo torsu, lieki piebilst – reizēm sešpakas vietā gozējās cita paka – piepildīta celofāna kulīte vai tāds līdz lūpai piepildīts Rimi iepirkuma tīkliņš. Vai tiešām šie un tie vīrieši, kas publisko savas bildes pālī vai izbāztām mēlēm tiešām cer kaut ko šeit sameklēt? Un vai vispār viņiem kāds nospiež like? Nerunāsim par tiem indivīdiem, kuri slēpjas aiz mātē googlē atrastām bildēm vai, piemēram, kādiem informāciju paudošiem foto mirkļiem ar cēlu vārdu – KUNILINGS… Es jau, protams, nezinu – var jau būt ir arī sievietes, kuras sava vārda vietā raksta MINETS. Bet es tomēr negribu tam ticēt.

Tātad ķeramies klāt Tinder tipiem:

1.       AIZŅEMTIE – pazīmes – neīstas bildes, puse sejas, ausis, dabas skati, principā šeit viss uz veiksmi balstās… Intereses – sarunas, iespējams, sex. Aktivizējas darba laikā pa dienu. Runā tiešu valodu.

2.       GRIBULĪŠI – pirmais jautājums – vai Tu laba gultā? Hallo? Ko nozīmē laba gultā? Katram savas ekspektācijas! Šiem vīriešiem, ja ir minets – Tu esi laba, bet izcila Tu būsi, ja visu laiku būsi tā, kas kustinās gurnus, sēžot no augšas.

3.       ŅEZNAIKA – pats nezinu, ko vēlos – tad es gribu seksu, tad attiecības, tad varu pazust uz nedēļu, tad varu pēc divām uzrasties, bet principā es te ar vairākām eju kafijās un nu tā… Testēju.

4.       SALAUZTĀ SIRDS – esmu no ausīm līdz papēžiem iemīlējies bijušajā – bīstamākā suga. Izdevīga tikai tām meitenēm, kuras meklē draudzību ar bonusiem. Ja tāda vīrieša nagos trāpa tīra, skaidra būtne ar vēlmi dibināt attiecības – būtne noteikti tiks neapzināti sāpināta, jo agri vai vēlu bijušās rēgs liks par sevi manīt.

5.       VIENA KAFIJA – visgļēvākie džeki EVER – uzaicina uz kafiju, raksta: “Cik Tu forša, seksīga!” u. t. t., pēc kafijas pazūd. Neko neraksta, principā var dzēst ārā visus kontaktus un aizmirst! Protams, Tev ir sievišķīga interese – nu kā tad tā? Ko es ne tā sadarīju, pateicu? Nomierinies!!! Veči reizēm nesaprot, ka sievietes izvēlas. Tas, ka viņi noplaukst, tas vien atvieglo to, kā Tu no viņa tiec vaļā.

 Un vēl nobeigumā… Jāņi!

Es saku jums, kā ir – nespiediet Tinder like Jāņiem! Es ticu, ka cilvēki ir daudzi un dažādi, un atšķirīgi gan vizuāli, gan raksturos. Un mēdz būt visādi, bet man šajā neilgajā Tinder pieredzē izdevās sastapt vairākus Jāņus…

Jānis nr.1 – aicināja uz kūkotavu kūkas ēst… Aizgājām, iedzērām kafiju, sākām sarakstīties whats up. Tu tāda un šāda… Tik skaista, bet zini, pirms mēs sākam tikties, un mēs noteikti sāksim, viņš teica – aizej, lūdzu, pie ārsta, nodod analīzes un atnes man zīmi… No sākuma es domāju, ka tas ir joks, bet nē! Pēc 5 dienām viņš man pajautāja, vai esmu apmeklējusi ginekologu un nodevusi analīzes??? Labrīt!!!

Jānis nr. 2 – kačoks, 2 metri bez galvas. Pēc pirmās tikšanās jautāja, vai nākšu uz otro – es teicu, ja aicināsi – nākšu.. Nākošajā dienā aizveda pusdienās un viss – pazuda kā akā iekritis, piesolīja kaislīgus skūpstus un še tev. Nekā.

Jānis nr.3 – atrada mani FB… Uzzvanīja man caur mesendžeru online… Bija ar pliku torsu… Kaut ko runāja par dzīvi, lika sev aplikācijas uz sejas un tad pēkšņi – ta-dā – krāns visā krāšņumā! Nopietni? Vai kāda vispār jebkad parakstīsies ar tādu ielaisties?

Dāmas, nespiediet like Jānim!!!

P.S. zinu, zinu, visi Jāņi nav vienādi, konkrēti šī manis pieminētā trijotne dzimusi 82. gadā… Varbūt kāds īpašs zvaigžņu stāvoklis viņus ietekmējis?

Join the Conversation

3 Comments

  1. says: Marika Marcinkus

    Šodien nejauši uzgāju šo blogu. Lasu un smejos. Esmu jau bez desām! Superīgi domu graudi, izcils humors tev Indra.

Leave a comment
Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.