3 stila pazīmes, kuras dara Tevi vecāku!

Kad meitenei ir 15, viņa ļoti grib izskatīties pieaugusi un dara visu, lai sevi padarītu vizuāli vecāku. Grims, augstie papēži, matu griezums utt. Savukārt sasniedzot personības briedumu, mēs reizēm pieļaujam, šķiet, it kā pareizus stila likumus, bet tajā pašā laikā darām sevi vizuāli vecāku. Ko mēs darām nepareizi? Kādi stila likumi ir jālauž? Kas mums var palīdzēt izskatīties jauneklīgākām un modernām?

1. NOTEIKUMS

Aksesuāriem jābūt saskaņotiem nevis krāsas, bet stila ziņā. Izvēlies miksēt – nēsā košas krāsas kurpes ar atšķirīgas krāsas somām. Atļaujies būt radoša!

2. NOTEIKUMS

Meklē interesantus apavus un aksesuārus. Pērkot kurpes nedomā par to ērtumu; domā par to, lai tās ir ne tikai ērtas, bet arī interesantas. Vienkrāsainas, lielas somas nomaini pret aktuālākām – mazākām un interesantākām!

3. NOTEIKUMS

Drēbju nēsāšanas maniere!!!! Pavēro jauniešus, ielūkojies internetā! Drēbju nēsāšanas maniere – ļoti svarīgs stila komponents. Stilīgas jaunietes nenēsā T-kreklu virs biksēm, viņas vienu no malām iebāž biksēs, tādējādi  izceļot vidukli!

Vide- Teikums; Modele – Daiga Zīmele; Tērpi- River Island

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.