21.GADSIMTA FOTO ALBUMS – INSTAGRAM

Ja šo rakstu esi atvērusi ar patiesu interesi, cerībā uzlabot savu Instagram un tur izvietoto fotogrāfiju vērtību, tad neesi kļūdījies. Šīs nebūs 10 velti izšķiestas minūtes, kuras pavadīsi lasot jau sen zināmas gudrības (lai gan arī tās ir vērts atkārtot), bet gan desmit minūtes, kuru laikā sāksies ceļš uz tava Instagram konta kā vizuālās, tā emocionālās vērtības celšanu. Galu galā, Instagram ir bizness, un ik katrs solis ir jāpārdomā – viss, kas reiz publicēts, nekad netiek dzēsts.

Instagram apvieno vairāk kā 300 miljonus lietotāju – līderus un sekotājus, dzīves dzīvotājus un simulantus, personības un tos, kas to slēpj, bohēmistus un košā piekritējus, ēdiena mīļotājus un kurpju fanus, ceļotājus un tos, kuru seja ir kanva. Tā ir vietne, kas kalpo kā saikne starp nozaru profesionāļiem, slavenībām un viņu faniem, līdzīgi domājošajiem.

Daudzi uztver Instagram kā vietu, kur tas, ko tu redzi, ir tas, ko tu iegūsti. Patiesībā tas spēj sniegt daudz vairāk kā ikdienišķu izrādīšanos – tas var patiesi iedvesmot, tur tu vari atrast savu nākamo darba vieta, savu nākamo mīlestību! Instagram var kļūt par saziņas veidu starp tuvākajiem, par ieejas durvīm kādā kopienā, vai durvīm uz pasauli. Tur tu vari atrast dīvānu, savu nākamo nakts krēmu, vai uzzināt to, kas notiek tavas mīļākās aktrises dzīvē, vai arī otrā pasaules pusē.

Instagram pasaulē tās lietotāji ik dienu dalās ar 70 miljoniem mirkļu! Lai nepazustu (tiešā un pārnesta nozīmē), ir jāseko iedvesmojošiem profiliem. Profilus, kam sekot, var atrast vairākos veidos – meklējot konkrētos cilvēkus izmantojot search funkciju, izšķirstot Instragram sadaļu explore, meklējot saistošu saturu un vietas, izmantojot tēmturus vai geotag. Bieži jaunus profilus man atklāj cilvēki, kam sekoju, savās fotogrāfijās atzīmējot citus. More Than Size komanda ir apkopojusi 15 sieviešu profilus, kas mūs ikdienā iedvesmo – ieskaties, varbūt kāda no viņām iedvesmos arī tevi (meklē šeit)!

Tāds ir arī tavu fotogrāfiju pienesums – iedvesmot! Tas ir tik svarīgi, jo mūsdienās ir pietiekoši daudz notikumu, kas izraisa mulsumu un pārdomas, bet šī ir platforma, kas dod iespēju vairot labo – labais vairo labo un skaistais vairo skaisto! Iedvesmot var stāstot savu stāstu, kas ne vienmēr ir rozēm kaisīts, vai ceļš uz pilnīgu laimi. Nē, mani patiesi iedvesmoja sieviete, kura atzinās, ka viņai ir smagi! Smagi apvienot tik daudzos pienākumus un atbilst visām sabiedrības izvirzītajām prasībām – un arī tas ir pilnīgi normāli. Cita mani ir padarījusi par atkarīgu no kurpēm, cita liek virtuvē piepūlēties vairāk. Arī tie, kas ēd veselīgi un krāsaini – iedvesmo! Tie, kas ceļo pa Latviju, vai apceļo pasauli un priecājās! Visa āķis ir pasniegšanas veids! Padomā, kādi cilvēki iedvesmo tevi, kāpēc seko viņiem un mācies no viņiem.

Nākamajā publikācijā lasi par to, kā izvēlēties savu virzienu un veidot saturīgu un kvalitatīvu Instagram kontu, kurā esi gatavs iedvesmot arī citus!

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.